KANTURU TOWER

  • 9 Răspunsuri
  • 2776 Vizualizări

0 Membri şi 1 Vizitator vizualizează acest subiect.

*

Offline Nicole

  • ***
  • 127
    • Vezi Profilul
KANTURU TOWER
« : Februarie 28, 2019, 12:30:57 a.m. »
wega eu hz cind oaenii o sa se imbrace in iteme lvl380 ca tower ii ee DL ae DK SM toti wings 13 1 reload sunt slabi pt tower!

*

Offline gogu

  • ***
  • 202
    • Vezi Profilul
Re: KANTURU TOWER
« Răspuns #1 : Februarie 28, 2019, 06:16:56 a.m. »
eu probabil ma gresesc da din cite eu stiu , haine 380 din Kanturu Tower nu cad!(a fost skimbat inca pe serverul trecut)
ele cad din boss K7!!!
eu sunt deacord sa le scoata din boss k7 si sa le puie in Kanturu Tower!( numai ca asa cum apare WEGA online nu cred ca degraba o sa schimbi sau in genere daca o sa schimbe) :buba: :buba:

*

Offline Piero

  • ****
  • 343
    • Vezi Profilul
Re: KANTURU TOWER
« Răspuns #2 : Februarie 28, 2019, 05:35:43 p.m. »
eu probabil ma gresesc da din cite eu stiu , haine 380 din Kanturu Tower nu cad!(a fost skimbat inca pe serverul trecut)
ele cad din boss K7!!!
eu sunt deacord sa le scoata din boss k7 si sa le puie in Kanturu Tower!( numai ca asa cum apare WEGA online nu cred ca degraba o sa schimbi sau in genere daca o sa schimbe) :buba: :buba:
daca nu ma gresesc cade si in Kantura Tower haine , numai ca sunt altele si ii un % foarte mic , spre exemplu pentru BK din Tower cade Dark Knight dar din Boss Brave , sau ceva de genu , pentru elf la fel este Seraphim din Boss si Shylpyd din mobi ...oricum mai precis raspunde la intrebarea asta Wega...
p.s. peste o luna ne intilnim daca ceva tot aici , sa videm ce zice Wega  :sarcastic: :sarcastic: :sarcastic:
reD=),-SpaWn-,snakEEyes,Filtru,Kitsune,BlackMamba,RealSteel

*

Offline Nicole

  • ***
  • 127
    • Vezi Profilul
Re: KANTURU TOWER
« Răspuns #3 : Februarie 28, 2019, 06:03:37 p.m. »
da da o luna inca ar fi bine sa nu fie mai mult, wega spunene cv inf unde cad daca tower fa tower mai slab terog ca e prea hard cum oamenii care nu au sanse la gold treb se supravetuiasca cumva macar haine 380 sa se paota imbraca cumva!

*

Offline gogu

  • ***
  • 202
    • Vezi Profilul
Re: KANTURU TOWER
« Răspuns #4 : Februarie 28, 2019, 08:14:27 p.m. »
eu probabil ma gresesc da din cite eu stiu , haine 380 din Kanturu Tower nu cad!(a fost skimbat inca pe serverul trecut)
ele cad din boss K7!!!
eu sunt deacord sa le scoata din boss k7 si sa le puie in Kanturu Tower!( numai ca asa cum apare WEGA online nu cred ca degraba o sa schimbi sau in genere daca o sa schimbe) :buba: :buba:
daca nu ma gresesc cade si in Kantura Tower haine , numai ca sunt altele si ii un % foarte mic , spre exemplu pentru BK din Tower cade Dark Knight dar din Boss Brave , sau ceva de genu , pentru elf la fel este Seraphim din Boss si Shylpyd din mobi ...oricum mai precis raspunde la intrebarea asta Wega...
p.s. peste o luna ne intilnim daca ceva tot aici , sa videm ce zice Wega  :sarcastic: :sarcastic: :sarcastic:
probabil ma gresesc!
eu dupa cum tsin minte el seturile alde Dark Knight , Venom Mist, Seraphim  lio scos, dar probabil ma gresesc!
poate cineva care apare pe forum si incearca sa scoata seturile date din Kanturu Tower sa spui daca ia cazut vrio haina din aestea?
eu cit acolo am fost ,nimic nu am vazut! :wizard:

*

Offline Rayness

  • *****
  • 1603
    • Vezi Profilul
Re: KANTURU TOWER
« Răspuns #5 : Martie 01, 2019, 01:34:44 a.m. »
Dragon Knight, Venom Mist, Sylphid Ray, Volcano, Sunlight sunt disponibile în Kanturu Tower, totuși drop-ul e relativ scăzut

Titan, Brave, Phantom, Destroy, Seraphim, Eternal, Royal, Hades pot fi dobândite din Kundun Boss

*

Offline Nicole

  • ***
  • 127
    • Vezi Profilul
Re: KANTURU TOWER
« Răspuns #6 : Martie 01, 2019, 07:20:00 a.m. »
poti face TOWER un pic mai slab ca iata deja 2 reloaduri sunt  doar nime nu se paote duce acolo dmg si def ii prea mare la mobi!

*

Offline Piero

  • ****
  • 343
    • Vezi Profilul
Re: KANTURU TOWER
« Răspuns #7 : Martie 02, 2019, 02:49:39 p.m. »
poti face TOWER un pic mai slab ca iata deja 2 reloaduri sunt  doar nime nu se paote duce acolo dmg si def ii prea mare la mobi!
+1
reD=),-SpaWn-,snakEEyes,Filtru,Kitsune,BlackMamba,RealSteel

Re: KANTURU TOWER
« Răspuns #8 : Martie 02, 2019, 06:57:26 p.m. »
где падает валиант для емг?
почему продается шторм кроу для бмг а для емг не продается сет в магазине?

*

Offline ToTCaMbIu

  • *
  • 10
  • Прости меня Мама, за то что я вырос так рано.
    • Vezi Profilul
Re: KANTURU TOWER
« Răspuns #9 : Martie 04, 2019, 10:58:36 p.m. »
poti face TOWER un pic mai slab ca iata deja 2 reloaduri sunt  doar nime nu se paote duce acolo dmg si def ii prea mare la mobi!

Kuda slabee, naoborot nado delati silinee! eto nastroiki serververa bez reload! hp mobov kak na obi4nom servere! po4emu ti s4itaew , 4to v samom poslednem gorode , doljni biti slabie mobi? potomu 4to ti 380 lvl bez reload? i ho4ew biti mobov s 1 udara? sobirai full pa4ku i vibivai, kak eto delali vsegda!
брат за брата такое за основу взято