Fenrrir

  • 22 Răspunsuri
  • 4879 Vizualizări

0 Membri şi 1 Vizitator vizualizează acest subiect.

*

Offline Shuryk

  • *****
  • 512
    • Vezi Profilul
Fenrrir
« : Martie 11, 2017, 03:07:07 p.m. »
In primul rind vreau sa felicit totsi jucatorii ca avem posibilitatea de al procura.

Acuma ma adresez la admin...Te rog pina la Castel fa ca Plasma Skill de la Fenrrir sa nu farime hainele...ca a sa fie o batae de joc da nu castel.
Ambele partsi a sa aiba de suferit enorm.


Mrs anticipat.

Re: Fenrrir
« Răspuns #1 : Martie 11, 2017, 03:11:52 p.m. »
Problema cu zen va fi enorma :)

*

Offline SKoT

  • *
  • 41
    • Vezi Profilul
Re: Fenrrir
« Răspuns #2 : Martie 11, 2017, 03:39:49 p.m. »
Sau de facut ca la castel sa nu se strice hainele , in restu jocului e ok

Re: Fenrrir
« Răspuns #3 : Martie 11, 2017, 04:09:37 p.m. »
pe multe servere care am jucat nu era permis cu acest pet la Castle Siege...nu stiu din ce cauza
Человек должен быть надёжным, как контрольный выстрел, и единственным, как последний шанс.

Re: Fenrrir
« Răspuns #4 : Martie 11, 2017, 06:15:20 p.m. »
pe multe servere care am jucat nu era permis cu acest pet la Castle Siege...nu stiu din ce cauza
pentru ca daca eai castelul shi ai luptat pe el,el se face gold,ce pe multe servere nu era permis,doar blue shi black red

Re: Fenrrir
« Răspuns #5 : Martie 11, 2017, 11:07:20 p.m. »
Salut, ADMIN intrebare: e normal asa ca din 2 lovituri din fenrir sa strince 1 haina, adica din 10 lovituri sa fie tot setu stricat? e cam mult 2 hituri si haina stricata, nu e normal. fa ceva te rog , sa fie normal

*

Offline EdWyn

  • ***
  • 208
    • Vezi Profilul
Re: Fenrrir
« Răspuns #6 : Martie 12, 2017, 12:08:03 a.m. »
sugerez ca sa reduca puterea de a strica o haina, sa zicem 10 hit-uri un item? sau desigur daca e posibil, eliminarea efectului acestui skill la casttle siege

Re: Fenrrir
« Răspuns #7 : Martie 12, 2017, 02:08:04 a.m. »
Spoiler (hover to show)
« Ultima Modificare: Martie 13, 2017, 04:34:07 p.m. de Rayness »

*

Offline Kido

  • *
  • 38
    • Vezi Profilul
Re: Fenrrir
« Răspuns #8 : Martie 12, 2017, 10:53:54 p.m. »
In primul rind vreau sa felicit totsi jucatorii ca avem posibilitatea de al procura.

Acuma ma adresez la admin...Te rog pina la Castel fa ca Plasma Skill de la Fenrrir sa nu farime hainele...ca a sa fie o batae de joc da nu castel.
Ambele partsi a sa aiba de suferit enorm.


Mrs anticipat.
Asta shi ii pontu din Pet-ul dat ...kum sa faca sa nu farime hainele- iar breduri shi plinsete

*

Offline Kido

  • *
  • 38
    • Vezi Profilul
Re: Fenrrir
« Răspuns #9 : Martie 12, 2017, 10:55:42 p.m. »
pe multe servere care am jucat nu era permis cu acest pet la Castle Siege...nu stiu din ce cauza
Numeshte makar 1  :biggrin:
Aberatii shi nimik mai mult, pentru ce sa il mai introduce pe server  daca se interzice de folosit la "main event" ?
Shi iar din nou "cuvinte goale"

Re: Fenrrir
« Răspuns #10 : Martie 13, 2017, 02:47:06 a.m. »
E o idee foarte buna ,,pentru toti participantii la acest event

Trebuie sa te tii doar de reparat haine..??

+proplema cu zenul la toti a fost si este ...la fiecare 5 10 secunde hainele la 0...Raynes stie foarte bine ca nu e normal acest lucru

Nu trebuie nimeni sa critice aceasta propunere s-au cei care critica sunteti bogati cu zen s abagati timp de un kastel kam vro

2 300 de M 

Eu personal nu as dori sa Cheltui atita zen pentru un pet ce strica hainele indodii
Человек должен быть надёжным, как контрольный выстрел, и единственным, как последний шанс.

*

Offline Rayness

  • *****
  • 1603
    • Vezi Profilul
Re: Fenrrir
« Răspuns #11 : Martie 13, 2017, 04:38:35 p.m. »
Acesta e specificul acestui pet. Totodată, dacă nu este alimentat la timp poate fi pierdut.

Re: Fenrrir
« Răspuns #12 : Martie 13, 2017, 04:41:49 p.m. »
Acesta e specificul acestui pet. Totodată, dacă nu este alimentat la timp poate fi pierdut.
da muraturi maninca? :)))

*

Offline Shuryk

  • *****
  • 512
    • Vezi Profilul
Re: Fenrrir
« Răspuns #13 : Martie 13, 2017, 04:44:11 p.m. »
Acesta e specificul acestui pet. Totodată, dacă nu este alimentat la timp poate fi pierdut.
Ei...daca doreshti sa faci din PvP un circ e treaba ta

Re: Fenrrir
« Răspuns #14 : Martie 13, 2017, 05:11:35 p.m. »
Acesta e specificul acestui pet. Totodată, dacă nu este alimentat la timp poate fi pierdut.

E ok asa cum este, dar dint 10 hituri ucide tot setul=) Adica 2 hituri de haina. Fa macar ca acest specific  din 4-5 hituri sa doboare haina, nu kear din 2