Visual BUG !! Urgent

  • 6 Răspunsuri
  • 2820 Vizualizări

0 Membri şi 1 Vizitator vizualizează acest subiect.

Visual BUG !! Urgent
« : Iulie 08, 2016, 03:13:24 a.m. »
Admin rezolva ceva te rog cu Bugurile vizuale... Sunt multe cazuri in care mergi in timpul goldului si nici nu vezi cine iti da GZZ... Nici nu Scrie.. Eu jok dupa SM .. prima data patesc asa ceva .. Cum in timp ce ma aflu in teleport poate sa imi dea gz ?? cum ?? Dupa ce mor eu mai pot sa bat inka 3 sekunde... Pot sa ma aflu in Save Zone inca nu es din incapere si deja imi da gz .. Rezolva te rog e imposibil de jukat . Si asta e o prioritate pentru Dli si Ae sa se foloseasca de aceste visual bug .. nustiu cum dar rezolva te rog si kit mai urgent!!!! sustineti va rog

*

Offline WatchMann

  • *
  • 23
  • Место клизмы изменить нельзя
    • Vezi Profilul
Re: Visual BUG !! Urgent
« Răspuns #1 : Iulie 08, 2016, 08:13:06 a.m. »
Admin rezolva ceva te rog cu Bugurile vizuale... Sunt multe cazuri in care mergi in timpul goldului si nici nu vezi cine iti da GZZ... Nici nu Scrie.. Eu jok dupa SM .. prima data patesc asa ceva .. Cum in timp ce ma aflu in teleport poate sa imi dea gz ?? cum ?? Dupa ce mor eu mai pot sa bat inka 3 sekunde... Pot sa ma aflu in Save Zone inca nu es din incapere si deja imi da gz .. Rezolva te rog e imposibil de jukat . Si asta e o prioritate pentru Dli si Ae sa se foloseasca de aceste visual bug .. nustiu cum dar rezolva te rog si kit mai urgent!!!! sustineti va rog
din cauza asta nu ma mai joc cu dw pina nu se rezolva problema aceasta :beach:

Re: Visual BUG !! Urgent
« Răspuns #2 : Iulie 08, 2016, 08:31:26 a.m. »
Admin rezolva ceva te rog cu Bugurile vizuale... Sunt multe cazuri in care mergi in timpul goldului si nici nu vezi cine iti da GZZ... Nici nu Scrie.. Eu jok dupa SM .. prima data patesc asa ceva .. Cum in timp ce ma aflu in teleport poate sa imi dea gz ?? cum ?? Dupa ce mor eu mai pot sa bat inka 3 sekunde... Pot sa ma aflu in Save Zone inca nu es din incapere si deja imi da gz .. Rezolva te rog e imposibil de jukat . Si asta e o prioritate pentru Dli si Ae sa se foloseasca de aceste visual bug .. nustiu cum dar rezolva te rog si kit mai urgent!!!! sustineti va rog
desi joc cu AE, situatia e la fel. de cand am inceput a imbla la golds, am parte de aceleasi bug-uri. la fel mergi, nu vezi pe nimeni, cineva te ucide, tu nu vezi nici cine, nici de unde :)

*

Offline who?

  • ****
  • 306
    • Vezi Profilul
Re: Visual BUG !! Urgent
« Răspuns #3 : Iulie 08, 2016, 08:29:31 p.m. »
Poate sa fie din cauza ca serverul nu reuseste sa deie informatia asa repede...adica tu te misti,dar serverul inca nu a primit comanda si tu stai pe loc inca ...hz....posibil problema de la internet de aceea si avem asa multe disc..sau de la anti cheat ..hz

*

Offline Rayness

  • *****
  • 1603
    • Vezi Profilul
Re: Visual BUG !! Urgent
« Răspuns #4 : Iulie 09, 2016, 03:54:05 p.m. »
Am răspuns aici

Re: Visual BUG !! Urgent
« Răspuns #5 : Iulie 11, 2016, 08:24:31 a.m. »
Am răspuns aici

Nu prea am inteles ce legatura are tp la dw, cu faptul ca tu mergi cu orice erou (in speta - AE), te ucide cineva, tu nu vezi nici cine, nici de unde...

*

Offline Rayness

  • *****
  • 1603
    • Vezi Profilul
Re: Visual BUG !! Urgent
« Răspuns #6 : Iulie 13, 2016, 06:40:47 p.m. »
Trimiteți-ne un Demo cum arată sau cum poate fi reprodus

Poate fi în cazul unor conexiuni lente sau a unor lag-uri