Teleport Sm

  • 14 Răspunsuri
  • 5974 Vizualizări

0 Membri şi 1 Vizitator vizualizează acest subiect.

*

Offline Black

  • *
  • 37
    • Vezi Profilul
Teleport Sm
« : Iulie 05, 2016, 09:46:53 p.m. »
Admin,Nu stiu cum la altii,dar pe mine ma pot omori cind sunt in proces de teleport cu SM.
Fa ceva ca e grav,nu te poti apropia normal cu teleport la golduri

Re: Teleport Sm
« Răspuns #1 : Iulie 05, 2016, 09:48:58 p.m. »
nu da, sa faca ceva adminu, ca pe sm sa nu poti sal dai jos, buna idee....))

*

Offline Black

  • *
  • 37
    • Vezi Profilul
Re: Teleport Sm
« Răspuns #2 : Iulie 05, 2016, 09:51:54 p.m. »
da,da nish chiar asa,teleportu ista ii *****((
« Ultima Modificare: Iulie 09, 2016, 03:40:37 p.m. de Rayness »

*

[SM]KleriK

Re: Teleport Sm
« Răspuns #3 : Iulie 06, 2016, 01:08:33 a.m. »
nu da, sa faca ceva adminu, ca pe sm sa nu poti sal dai jos, buna idee....))
aga da sal dai jos cind e in teleport? E ceva imposibil intzeleg kind apari dupa teleport sa te dea jos,sh eaeashi bugul dupa ce te ucide in teleport inka mai potzi da gz

Re: Teleport Sm
« Răspuns #4 : Iulie 08, 2016, 12:16:11 p.m. »
+ 11 sustinn .. Teleport la SM nu lucreaza cum trebuie ... e Imposibil cind te afli deja in Teleport sa te ucida ... Asta e imposibil .. poate sa te ucide dupa sau inainte dar nu in timp ce te afli in teleport .. care mai este sensul din dw?? Sa pun 1000 vitality ca sa pot sa stau la gold in pvp ???

*

Offline MTZ82

  • *
  • 23
    • Vezi Profilul
Re: Teleport Sm
« Răspuns #5 : Iulie 08, 2016, 12:53:58 p.m. »
La tp este bug cind dw sare in tp alt caracter il vede pe pamint inca 1.2 secunde cam asa
Jostic

Re: Teleport Sm
« Răspuns #6 : Iulie 08, 2016, 05:53:04 p.m. »
trebuie de plins in toata ziua pe server ca sa se rezolve vriun bag!! cum sa nu rezolvi niste lucruri care tine de bazele unui caracter?! asta cu Ee sa nu poata sa dea cast!!

*

Offline Rayness

  • *****
  • 1603
    • Vezi Profilul
Re: Teleport Sm
« Răspuns #7 : Iulie 09, 2016, 03:05:40 p.m. »
E specific versiunii. În toate începînd cu Season III e cam asemănător. Pe Season 6 Episode 3 era la fel.

Pe GMO (Global Mu Online) te poți numi un jucător bun dacă ai un set la +9 și o armă +7 cu skill. Închipuiți-vă DK/DL/AE/MG cu așa set. În așa circumstanțe DW/SM nu moare dintr-o lovitură și e normal cel puțin cu o lovitură să-l poți prinde. Presupun cam asta și a servit drept bază pentru webzen să facă aceste schimbări.

Totuși trebuie să ne asigurăm că nu e vorba de bug-ul cînd se crează o copie permanentă a caracterului care stă pe același loc și poate fi lovită, loviturile resimțindu-le și originalul. Cînd mergeți la PvP efectuați un Demo.
« Ultima Modificare: Iulie 09, 2016, 03:07:52 p.m. de Rayness »

*

Offline Black

  • *
  • 37
    • Vezi Profilul
Re: Teleport Sm
« Răspuns #8 : Iulie 11, 2016, 10:12:17 p.m. »
E specific versiunii. În toate începînd cu Season III e cam asemănător. Pe Season 6 Episode 3 era la fel.

Pe GMO (Global Mu Online) te poți numi un jucător bun dacă ai un set la +9 și o armă +7 cu skill. Închipuiți-vă DK/DL/AE/MG cu așa set. În așa circumstanțe DW/SM nu moare dintr-o lovitură și e normal cel puțin cu o lovitură să-l poți prinde. Presupun cam asta și a servit drept bază pentru webzen să facă aceste schimbări.

Totuși trebuie să ne asigurăm că nu e vorba de bug-ul cînd se crează o copie permanentă a caracterului care stă pe același loc și poate fi lovită, loviturile resimțindu-le și originalul. Cînd mergeți la PvP efectuați un Demo.

din cauza asta si a unor jucatori (alde ABECEDAR ) pierd gustul jocului și cred ca nu numai eu.
Rayness,daca vezi ca sunt raportări despre aceasta problema, clarifica situația,cai jale la pvp,gold cu SMu

*

Offline Rayness

  • *****
  • 1603
    • Vezi Profilul
Re: Teleport Sm
« Răspuns #9 : Iulie 13, 2016, 06:30:37 p.m. »
Nu e neapărat o problemă. E mai degrabă o schimbare de concept.

Aici DW/SM au staff-uri cu wizardy damage mai mare precum și set-uri noi, nemavorbind de variațiile opțiunilor care pot fi adăugate.

*

Offline WatchMann

  • *
  • 23
  • Место клизмы изменить нельзя
    • Vezi Profilul
Re: Teleport Sm
« Răspuns #10 : Iulie 13, 2016, 06:59:22 p.m. »
E specific versiunii. În toate începînd cu Season III e cam asemănător. Pe Season 6 Episode 3 era la fel.

Pe GMO (Global Mu Online) te poți numi un jucător bun dacă ai un set la +9 și o armă +7 cu skill. Închipuiți-vă DK/DL/AE/MG cu așa set. În așa circumstanțe DW/SM nu moare dintr-o lovitură și e normal cel puțin cu o lovitură să-l poți prinde. Presupun cam asta și a servit drept bază pentru webzen să facă aceste schimbări.

Totuși trebuie să ne asigurăm că nu e vorba de bug-ul cînd se crează o copie permanentă a caracterului care stă pe același loc și poate fi lovită, loviturile resimțindu-le și originalul. Cînd mergeți la PvP efectuați un Demo.

din cauza asta si a unor jucatori (alde ABECEDAR ) pierd gustul jocului și cred ca nu numai eu.
Rayness,daca vezi ca sunt raportări despre aceasta problema, clarifica situația,cai jale la pvp,gold cu SMu
deja am lepadat sa joc cu SM si masimt cu mult mao confort... Stafuri noi care cer o gramada de str si agi... ce folos din SM acum? serv trecut in tp puteai macar sa fugi, sau sa te mai tii cu 1 min mai mult in pvp.. mabine atunci de facut un emg.. el si nabiv si traieste mai mult in pvp))

*

Offline Black

  • *
  • 37
    • Vezi Profilul
Re: Teleport Sm
« Răspuns #11 : Iulie 13, 2016, 08:31:23 p.m. »
E specific versiunii. În toate începînd cu Season III e cam asemănător. Pe Season 6 Episode 3 era la fel.

Pe GMO (Global Mu Online) te poți numi un jucător bun dacă ai un set la +9 și o armă +7 cu skill. Închipuiți-vă DK/DL/AE/MG cu așa set. În așa circumstanțe DW/SM nu moare dintr-o lovitură și e normal cel puțin cu o lovitură să-l poți prinde. Presupun cam asta și a servit drept bază pentru webzen să facă aceste schimbări.

Totuși trebuie să ne asigurăm că nu e vorba de bug-ul cînd se crează o copie permanentă a caracterului care stă pe același loc și poate fi lovită, loviturile resimțindu-le și originalul. Cînd mergeți la PvP efectuați un Demo.

din cauza asta si a unor jucatori (alde ABECEDAR ) pierd gustul jocului și cred ca nu numai eu.
Rayness,daca vezi ca sunt raportări despre aceasta problema, clarifica situația,cai jale la pvp,gold cu SMu
deja am lepadat sa joc cu SM si masimt cu mult mao confort... Stafuri noi care cer o gramada de str si agi... ce folos din SM acum? serv trecut in tp puteai macar sa fugi, sau sa te mai tii cu 1 min mai mult in pvp.. mabine atunci de facut un emg.. el si nabiv si traieste mai mult in pvp))
deacord,tot am lasat sm,si fac mg,numai nervi pierduti cu tp acesta

Re: Teleport Sm
« Răspuns #12 : Iulie 13, 2016, 10:08:20 p.m. »
am uitat mailul pe care mai rugat sa trimat screen

asta dupa ce faci  TP !!!.. pune labele in brate si pina nu misti un left click oriunde si nu faci 1 pas nu mai face NIMIC!... adika pina atunci mori :D

sa nu mai creez un post postez aici screen cum o ars la mine potion of soul care are 100%... ii prea bortilit CM :D
http://prntscr.com/bsiga7 - dupa ce a dat fail. nu am putut sa iau S inapoi, precum se procedeaza daca dai fail la chaos arma, am fost nevoit sa dau ALT+F4.

am muri in noria pe horn of uniria ca sa fac sunete mai multe de racnite cind moare charul scoteam si imbracam repede hornu,... lam scos lam pusi nventory, ma duc in Atlans siiiiii - http://prntscr.com/bsikzl

Re: Teleport Sm
« Răspuns #13 : Iulie 13, 2016, 11:09:36 p.m. »
da...? da dc nu spuneti ca voi dupa ce muriti mai puteti bate vrio 5-7 secunde cu SM...????

Re: Teleport Sm
« Răspuns #14 : Iulie 14, 2016, 12:30:59 a.m. »
Admin, nu incepe iar cu filozofia ca GMO au facut concept lalala, fii serios.. SM-ul cand este in TP nu trebuie sa fie atacat ! in toate mu-urile era asha, shi este un lucru destul de normal!
+ intradevar este bug, dupa ce SM-ul moare din TP - el poate sa bata inca vreo 3 secunde
+ cateodata in tip ce faci TP charul parca se asheaza pe ceva
+ fa te rog TP normal la SM ca asta ii bred mare, ce folos ca tu vb dsp staff despre wizzardy dmg, daca prosta nui realina sa te foloseshti de % estea in PVP , nu poti sa sari in TP sa bati, din primu TP iti da gz oricine !

clarifica situatia ca asta nui de bine !