Propunere

  • 12 Răspunsuri
  • 2501 Vizualizări

0 Membri şi 1 Vizitator vizualizează acest subiect.

*

Razor

Propunere
« : Iunie 25, 2016, 05:20:19 p.m. »
Primul val de oameni care au inceput sa joace de la start, deja is in BC 5+, in bc 1-4 gasesti doar DL si atit, fara party si fara ee incepatorilor le este foarte greu acum, mai ales in haine din medals. Propun sa fie micsorat dmg pentru a usura jocul oamenilor noi care vin.

*

Offline Rayness

  • *****
  • 1603
    • Vezi Profilul
Re: Propunere
« Răspuns #1 : Iunie 25, 2016, 08:58:31 p.m. »
Subiect deschis pentru discuții

*

Offline ABECEDAR

  • ****
  • 307
  • ABECEDAR,NewEmpire,PATRICK
    • Vezi Profilul
Re: Propunere
« Răspuns #2 : Iunie 25, 2016, 09:01:58 p.m. »
+1 Sustin scaderea HP,DMG pana in bc+4(iclusiv bc4) Si marirea EXP! tot pana la bc4
De ce sa nu fie un Online mai mare!

*

Offline who?

  • ****
  • 306
    • Vezi Profilul
Re: Propunere
« Răspuns #3 : Iunie 25, 2016, 09:35:21 p.m. »
+ 1

Re: Propunere
« Răspuns #4 : Iunie 26, 2016, 12:36:00 a.m. »
+

*

Offline Diadora

  • **
  • 82
  • [GUZGANOS] pvpjk
    • Vezi Profilul
Re: Propunere
« Răspuns #5 : Iunie 26, 2016, 02:53:26 a.m. »
-
vrei sa incepi sa joci, poftim, nimeni nu au inceput cu seturi la 13 deodata, mai ales cum si este mentionat sunt personaje care-s deja bc5+ care cu siguranta vor ajuta cu echipament bun gratis si poate chiar cu zen

Inca un motiv ar fi ca vor aparea inca si mai multi DL care vor incurca la persoanele care incep abia sa joace.

*

Offline Loriel

  • *
  • 14
  • Synox
    • Vezi Profilul
Re: Propunere
« Răspuns #6 : Iunie 26, 2016, 04:10:09 a.m. »
+

*

Offline Royal

  • ****
  • 270
    • Vezi Profilul
Re: Propunere
« Răspuns #7 : Iunie 26, 2016, 06:02:11 a.m. »
+++ Cred ca tare va motiva pu cresterea onlineului pe server :buba:

*

ALCAPONE

Re: Propunere
« Răspuns #8 : Iunie 26, 2016, 07:56:32 a.m. »
+ pentru scaderea dmg si hp la dl pana la lvl 400. Prea puternic DL-ul, propun sa fie pe server doar DL doar asa va fi un balans pe server...

*

Offline who?

  • ****
  • 306
    • Vezi Profilul
Re: Propunere
« Răspuns #9 : Iunie 26, 2016, 09:20:51 a.m. »
+ pentru scaderea dmg si hp la dl pana la lvl 400. Prea puternic DL-ul, propun sa fie pe server doar DL doar asa va fi un balans pe server...
Dlu prea puternik ?)) eu ash zice ca BKu e cel mai puternic...inca bine ca n-are combo....si normal ca DLu e puternic daca tu te bati impotriva luia cand are cast

*

ALCAPONE

Re: Propunere
« Răspuns #10 : Iunie 26, 2016, 08:28:13 p.m. »
+ pentru scaderea dmg si hp la dl pana la lvl 400. Prea puternic DL-ul, propun sa fie pe server doar DL doar asa va fi un balans pe server...
Dlu prea puternik ?)) eu ash zice ca BKu e cel mai puternic...inca bine ca n-are combo....si normal ca DLu e puternic daca tu te bati impotriva luia cand are cast

Posibil ai dreptate, dar idee e ca pe DK ii mai omor cum mai sunt ei, pe toti pe care iam vazut pe la golds, cel putin odata oricum iam gz, da pe abecedar il bat 2-3 odata si el nu moare, eu nu inteleg fenomenu ista :) ori are prioritate ca are set exe si noi restu nu pre avem arme bune, ori acolo e ceva mai problematic, in plus vine un dmg, ca nici doua AE impreuna nu bat asa de tare. despre asta vroiam sa vb.

*

Offline Suzy

  • *
  • 16
    • Vezi Profilul
Re: Propunere
« Răspuns #11 : Iunie 26, 2016, 08:50:14 p.m. »
deam dupa si mam ridicat aproape pina la bc 5)))
si da...ar fi mai bine asa...
si ar fi mai bine sa lasati 5xp cum este!!

*

Offline who?

  • ****
  • 306
    • Vezi Profilul
Re: Propunere
« Răspuns #12 : Iunie 26, 2016, 10:42:18 p.m. »
+ pentru scaderea dmg si hp la dl pana la lvl 400. Prea puternic DL-ul, propun sa fie pe server doar DL doar asa va fi un balans pe server...
Dlu prea puternik ?)) eu ash zice ca BKu e cel mai puternic...inca bine ca n-are combo....si normal ca DLu e puternic daca tu te bati impotriva luia cand are cast

Posibil ai dreptate, dar idee e ca pe DK ii mai omor cum mai sunt ei, pe toti pe care iam vazut pe la golds, cel putin odata oricum iam gz, da pe abecedar il bat 2-3 odata si el nu moare, eu nu inteleg fenomenu ista :) ori are prioritate ca are set exe si noi restu nu pre avem arme bune, ori acolo e ceva mai problematic, in plus vine un dmg, ca nici doua AE impreuna nu bat asa de tare. despre asta vroiam sa vb.

Problema e in exe...cat mai mult crestem..bku se face mai puternic ca oricine