Intrebare catre administratie!?

  • 74 Răspunsuri
  • 16924 Vizualizări

0 Membri şi 1 Vizitator vizualizează acest subiect.

*

Offline Royal

  • ****
  • 270
    • Vezi Profilul
Re: Intrebare catre administratie!?
« Răspuns #30 : Iunie 23, 2016, 09:51:12 a.m. »
WEGA  de ce eschivezi de la raspuns legat de pendantul sters de pe taste?!

Re: Intrebare catre administratie!?
« Răspuns #31 : Iunie 23, 2016, 09:52:13 a.m. »
Pe contul lui PLAHA sunt mai multe de analizat, va lua ceva timp.
cei acolo de analizat? am impresia ca analizati un dosar penal da nu un profil din Mu online!!!
Mai pe scurt nui destul ca stau in ban de atita timp dar inca si nu se stie cit timp va mai dura!!

Re: Intrebare catre administratie!?
« Răspuns #32 : Iunie 23, 2016, 11:55:02 p.m. »
WEGAAAAAAAA ajunge sa tii in ban pe PLAHA,trebuie ka4i si pe el si pe noi,hai termina odata investigarea acestui accaunt,oricum nu vei gasi mai nimic

Re: Intrebare catre administratie!?
« Răspuns #33 : Iunie 24, 2016, 12:22:18 a.m. »
zeozea deam nici nu mai vreau sa joc!!! am o saptamina stau fara nici o vina in ban si am inteles ca nu se grabeste sa ma scoata!!!

*

Offline Royal

  • ****
  • 270
    • Vezi Profilul
Re: Intrebare catre administratie!?
« Răspuns #34 : Iunie 24, 2016, 08:47:21 a.m. »
WEGA rabdarea noastra e la ultima suta de metri! Avem impresia ca tu special taraganezi cu PLAHA!, si cel mai nostim ca tot noi am facut galagie cu faradelegile pe server,si datorita lui who? ai inceput investigarea,in urma verificarilor au fost depistati si altii din care mare parte a guildului nostru a fost afectat,noi nu ridicam tema de ce-i 3 din top,TIGER,CALYPSO,CRASH ei singuri sa-si cautate dreptatea, dar baieti care TasteME, PLAHA care au pierdut timp destul pe serverul dat,care faceau parte din componenta guildului la majoritatea goldurilor si  altor chestii. Imi este interesant cum au fost scosi din Ban unele persoane rapid? Iar altii cu taraganare? Am impresia ca si aici se functioneaza cum justitia din  MOLDOVA! Uite ca onlineul si asa scirtie, nu cred ca ai avea dorinta sa ne lasam de proiectul dat

Re: Intrebare catre administratie!?
« Răspuns #35 : Iunie 24, 2016, 08:50:54 a.m. »
WEGA rabdarea noastra e la ultima suta de metri! Avem impresia ca tu special taraganezi cu PLAHA!, si cel mai nostim ca tot noi am facut galagie cu faradelegile pe server,si datorita lui who? ai inceput investigarea,in urma verificarilor au fost depistati si altii din care mare parte a guildului nostru a fost afectat,noi nu ridicam tema de ce-i 3 din top,TIGER,CALYPSO,CRASH ei singuri sa-si cautate dreptatea, dar baieti care TasteME, PLAHA care au pierdut timp destul pe serverul dat,care faceau parte din componenta guildului la majoritatea goldurilor si  altor chestii. Imi este interesant cum au fost scosi din Ban unele persoane rapid? Iar altii cu taraganare? Am impresia ca si aici se functioneaza cum justitia din  MOLDOVA! Uite ca onlineul si asa scirtie, nu cred ca ai avea dorinta sa ne lasam de proiectul dat
normal online, stati fara grija :D

*

Offline Royal

  • ****
  • 270
    • Vezi Profilul
Re: Intrebare catre administratie!?
« Răspuns #36 : Iunie 24, 2016, 09:00:22 a.m. »
Daca asta tu socoti online?  Nustiu daca ai jucat alte proiecte unde onlineul la ora aceasta trecea peste 150+ oameni, iar in timepick era peste 200, in orce caz halal de asa bataie de joc! Cel mai nostim ca adminul a zis ca va premia acei care au ajutat la depistarea netrebnicilor =)), ce pot zice destul de bun cadou pu noi din partea lui

Re: Intrebare catre administratie!?
« Răspuns #37 : Iunie 24, 2016, 09:41:46 a.m. »
Daca asta tu socoti online?  Nustiu daca ai jucat alte proiecte unde onlineul la ora aceasta trecea peste 150+ oameni, iar in timepick era peste 200, in orce caz halal de asa bataie de joc! Cel mai nostim ca adminul a zis ca va premia acei care au ajutat la depistarea netrebnicilor =)), ce pot zice destul de bun cadou pu noi din partea lui
Eu ma refeream la faptul ca online-ul e stabil. Seara e peste 150, ziua e 100+. Poate ca la inceput era mai mare, eu insa vad jucatori noi care tot vin :) Nu stiu care e situatia voastra, dar ca un sfat, treceti putin peste Reguli, si veti vedea ca Adminul nu e obligat sa raspunda la toate chestiile de pe forum, si in general sa dea careva explicatii. Pe cale de consecinta, o data ce incepi sa joci, iti asumi si acest fapt :)

*

Offline Royal

  • ****
  • 270
    • Vezi Profilul
Re: Intrebare catre administratie!?
« Răspuns #38 : Iunie 24, 2016, 09:45:50 a.m. »
Daca asta tu socoti online?  Nustiu daca ai jucat alte proiecte unde onlineul la ora aceasta trecea peste 150+ oameni, iar in timepick era peste 200, in orce caz halal de asa bataie de joc! Cel mai nostim ca adminul a zis ca va premia acei care au ajutat la depistarea netrebnicilor =)), ce pot zice destul de bun cadou pu noi din partea lui
Eu ma refeream la faptul ca online-ul e stabil. Seara e peste 150, ziua e 100+. Poate ca la inceput era mai mare, eu insa vad jucatori noi care tot vin :) Nu stiu care e situatia voastra, dar ca un sfat, treceti putin peste Reguli, si veti vedea ca Adminul nu e obligat sa raspunda la toate chestiile de pe forum, si in general sa dea careva explicatii. Pe cale de consecinta, o data ce incepi sa joci, iti asumi si acest fapt :)


Nu e vorba in reguli , eu sper la o oarecare intelegere,asa cum si noi am  semnalizat faradelegile,tot asa sper si un respectiv feedback din partea administratiei.

*

Offline who?

  • ****
  • 306
    • Vezi Profilul
Re: Intrebare catre administratie!?
« Răspuns #39 : Iunie 24, 2016, 10:49:05 a.m. »
WEGA rabdarea noastra e la ultima suta de metri! Avem impresia ca tu special taraganezi cu PLAHA!, si cel mai nostim ca tot noi am facut galagie cu faradelegile pe server,si datorita lui who? ai inceput investigarea,in urma verificarilor au fost depistati si altii din care mare parte a guildului nostru a fost afectat,noi nu ridicam tema de ce-i 3 din top,TIGER,CALYPSO,CRASH ei singuri sa-si cautate dreptatea, dar baieti care TasteME, PLAHA care au pierdut timp destul pe serverul dat,care faceau parte din componenta guildului la majoritatea goldurilor si  altor chestii. Imi este interesant cum au fost scosi din Ban unele persoane rapid? Iar altii cu taraganare? Am impresia ca si aici se functioneaza cum justitia din  MOLDOVA! Uite ca onlineul si asa scirtie, nu cred ca ai avea dorinta sa ne lasam de proiectul dat
normal online, stati fara grija :D
Poate sa fie online si mai bun !

*

Offline who?

  • ****
  • 306
    • Vezi Profilul
Re: Intrebare catre administratie!?
« Răspuns #40 : Iunie 24, 2016, 10:52:33 a.m. »
Ce va da ca PLAHA e in ban ? Minus un player stabil pe server si cu  online bun !

Re: Intrebare catre administratie!?
« Răspuns #41 : Iunie 24, 2016, 12:13:11 p.m. »
Așa și va trebuie ...4iteri...bine face adminu :dirol: :lol:

Re: Intrebare catre administratie!?
« Răspuns #42 : Iunie 24, 2016, 12:16:13 p.m. »
pe mine ma stimula sa joc ca eram in top, acum sa joace restul!! nu inteleg de ce asa se comporta!?

Re: Intrebare catre administratie!?
« Răspuns #43 : Iunie 24, 2016, 12:17:44 p.m. »
Kirtoaka îi de vin :crazy: :lol:

Re: Intrebare catre administratie!?
« Răspuns #44 : Iunie 24, 2016, 12:19:09 p.m. »
Vrem pe plaha prim ministru))))