EMG - Staff

  • 3 Răspunsuri
  • 1176 Vizualizări

0 Membri şi 1 Vizitator vizualizează acest subiect.

EMG - Staff
« : Mai 31, 2017, 08:14:23 p.m. »
Seara buna )
Dnul Wega...toti sa jaluie ca emg`ul meu e tare, mie unul chiar imi place cum suna si sunt total de acord cu ei  :sun_bespectacled:
Dar, tot in acelasi timp tin sa va aduc la cunostinta tuturor ca MG`ul este rasa cea mai defavorizata...)
Vreau sa ridic un subiect pe tema unui staff pentru EMG, cu mai mult dmg, speed si pink options, pentru a spori numarul de jucatori pe aceasta rasa.
Acum cred ca toti o sa imi sara in cap ca pentru rasa MG este deja WEGA si Explosion....tocmai de asta si am accentuat EMG....ca sa nu ceara chiar asa mult strange )
Merci.

*

Offline AmG

  • *
  • 2
    • Vezi Profilul
Re: EMG - Staff
« Răspuns #1 : Iunie 01, 2017, 08:23:37 a.m. »
+++++ Sunt de Acord cu asa ceva , adauga Deadly Staff ))))

Re: EMG - Staff
« Răspuns #2 : Iunie 01, 2017, 10:29:03 a.m. »
si de dorit Rase % sa fie nu mai putin de 140% la 13!!! sa moara dk stinro pestiuli ))) :D

agoni jorj, arata la baieti cei asta emg

*

Offline EdWyn

  • ***
  • 208
    • Vezi Profilul
Re: EMG - Staff
« Răspuns #3 : Iunie 01, 2017, 11:10:28 a.m. »
Seara buna )
Dnul Wega...toti sa jaluie ca emg`ul meu e tare, mie unul chiar imi place cum suna si sunt total de acord cu ei  :sun_bespectacled:
Dar, tot in acelasi timp tin sa va aduc la cunostinta tuturor ca MG`ul este rasa cea mai defavorizata...)
Vreau sa ridic un subiect pe tema unui staff pentru EMG, cu mai mult dmg, speed si pink options, pentru a spori numarul de jucatori pe aceasta rasa.
Acum cred ca toti o sa imi sara in cap ca pentru rasa MG este deja WEGA si Explosion....tocmai de asta si am accentuat EMG....ca sa nu ceara chiar asa mult strange )
Merci.

gayon set pentru emg lvl 720 ii tot ce trebuie :)))

pasi-afara  :buba: