Reported

  • 43 Răspunsuri
  • 6807 Vizualizări

0 Membri şi 1 Vizitator vizualizează acest subiect.

*

FreeWinner

Reported
« : Mai 28, 2017, 05:01:29 p.m. »
Admin aici vreau sa atragi atentsia la citsiva oameni, MGPiTT care are un dmg enorm si ucide pe majoritatea din 1 hit, macar ca are cu 500-600 ene mai mult ca totsi magii da are cu 10% wiz mai putsin ca ei


La fel controleaza te rog raportul dintre cash point cu cel al bafurilor folosite la:
MGPiTT
armando
CARAVADJO
JIuCa
Fury
IceWind

Era informatsie ca pot folosi buffuri fara a pierde cash point.

La fel potsi sa imi controlezi magul meu FreeWinner caci 100% dupa postul dat vei fi rugat sa faci asta si de guildu oponent.

Re: Reported
« Răspuns #1 : Mai 29, 2017, 09:10:09 a.m. »
Admin aici vreau sa atragi atentsia la citsiva oameni, MGPiTT care are un dmg enorm si ucide pe majoritatea din 1 hit, macar ca are cu 500-600 ene mai mult ca totsi magii da are cu 10% wiz mai putsin ca ei


La fel controleaza te rog raportul dintre cash point cu cel al bafurilor folosite la:
MGPiTT
armando
CARAVADJO
JIuCa
Fury
IceWind

Era informatsie ca pot folosi buffuri fara a pierde cash point.

La fel potsi sa imi controlezi magul meu FreeWinner caci 100% dupa postul dat vei fi rugat sa faci asta si de guildu oponent.
circ ))) ia verificati pe CARAVADJO el are cheaturi si diverse hackuri ca le rupe buca la la toti :))
invidia e lucru rau ) cind maninci bataie

*

FreeWinner

Re: Reported
« Răspuns #2 : Mai 29, 2017, 09:17:05 a.m. »
Admin aici vreau sa atragi atentsia la citsiva oameni, MGPiTT care are un dmg enorm si ucide pe majoritatea din 1 hit, macar ca are cu 500-600 ene mai mult ca totsi magii da are cu 10% wiz mai putsin ca ei


La fel controleaza te rog raportul dintre cash point cu cel al bafurilor folosite la:
MGPiTT
armando
CARAVADJO
JIuCa
Fury
IceWind

Era informatsie ca pot folosi buffuri fara a pierde cash point.

La fel potsi sa imi controlezi magul meu FreeWinner caci 100% dupa postul dat vei fi rugat sa faci asta si de guildu oponent.
circ ))) ia verificati pe CARAVADJO el are cheaturi si diverse hackuri ca le rupe buca la la toti :))
invidia e lucru rau ) cind maninci bataie
Da da papaMuuu, cind a sa ai adversari de acelshi lvl a sa graim, la lvl egale nu itsi auzeam glasul ) amu ai prins la aripi cu o prioritate de 600-1000 staturi :crazy:

*

IceW1nd

Re: Reported
« Răspuns #3 : Mai 29, 2017, 09:21:07 a.m. »
Am vrut sa-ti spun ceva ... dar ma abtin ca nu are rost  ...
« Ultima Modificare: Mai 29, 2017, 10:15:20 a.m. de IceW1nd »

*

FreeWinner

Re: Reported
« Răspuns #4 : Mai 29, 2017, 09:58:52 a.m. »
Baaaai chiar  jalnici,va arde curu simplu vorbind! Sa ajungi sa te jalui pe chestii ce tin de setarile proiectului asta e culmea, Sa  si mie nu-mi place ca greu sa prinzi un dw datorita teleportului megaturbat si chiar nu-mi place ca la dw skillul special este 2 hituri,dar asta-i situatia! Lasati boceala, unii care se socoteau ultra mega anarhisti au ajuns ca niste muieri neimplinite! :buba:

MGPiTT
armando
CARAVADJO
JIuCa
Fury
 toti 720 lvl, MGPitt 3 wings 13 28 , multa logica trebuie eopta)

Setarile proectului ?? Ia zimi  te rog, ce am scapat eu in descrierea lui MGPiTT?? Care e aspectul luia ce al face asa de "imbalance"?? De la inceput citeste 1 post al meu, pe urma adauga-tae.

Ia zimi, nu itsi pare straniu cind nabivul full dd  3500 HP sta la gold fara cast si nu al pot ucide da in Cc cu dmg scazut al ucide DK dintrun​ hit?? Nu tsiai da si tu intrebarea "cum??"

*

Offline Royal

  • ****
  • 270
    • Vezi Profilul
Re: Reported
« Răspuns #5 : Mai 29, 2017, 10:35:26 a.m. »
Care na ditr-un hit cade ? Eu citeva ccuri pin la urma l-am batut box to box si nu lui ii era paralel in cc, unicu motiv ca a cazut dintr-un hit e de la bagul cu explozia unui mob,la mine chestie de genul se intimpla foarte des.+ nu uita repet lvl + ce wings + gaion nu uita ce optiuni are + cit energy are)
« Ultima Modificare: Mai 29, 2017, 10:39:10 a.m. de Royal »

*

FreeWinner

Re: Reported
« Răspuns #6 : Mai 29, 2017, 10:52:44 a.m. »
Care na ditr-un hit cade ? Eu citeva ccuri pin la urma l-am batut box to box si nu lui ii era paralel in cc, unicu motiv ca a cazut dintr-un hit e de la bagul cu explozia unui mob,la mine chestie de genul se intimpla foarte des.+ nu uita repet lvl + ce wings + gaion nu uita ce optiuni are + cit energy are)
Am zis eu asta mai sus, are 500-600ene mai mult are gaion care da in plus doar ignore, dar pierde 10% wiz dmg pe care al da heras, pierde pendant cit de cit tot important shi la fine pierde 20% dmg de oarece imbla doar pe fenrrir(fenrir da 10% , satan da 30%)

*

FreeWinner

Re: Reported
« Răspuns #7 : Mai 29, 2017, 10:58:45 a.m. »
unicu motiv ca a cazut dintr-un hit e de la bagul cu explozia unui mob,la mine chestie de genul se intimpla foarte des.
Nu era bag atunci, eram si eu in cc, mam mirat cind dk ma scos dintrun hit dar nam atras atentsia, sunt ene sm, dar cind ramasese la urma numai 4eari shi aud in conf cum pe fiecare al scot dintrun hit asta nu era normal.

Dupa cc chiar vorbeam pare mise cu Iulic, el tot sa mirat shi giceam in 2 cine poate fi.

*

Offline Royal

  • ****
  • 270
    • Vezi Profilul
Re: Reported
« Răspuns #8 : Mai 29, 2017, 11:37:15 a.m. »
Multe pot fi spuse, dar eu iarasi repet nu toti au wings 3,nu toti au 720 lvl pu ca sa vina sa fluture cu jalea pe aici,ma mira faptul ca nimeni nu ridica ideea cu DL, nu e normal sa ai 1200 vitality si sa ai 2400 hp,nu e normal sa ai 5 k hp set cu dd si sa cazi de la sm in teleport in castel avind 2 cape. Mie mii tot una de toate chestiile date joc dupa bk, si in mare parte dk cum a dominat  asa si domina,dar oameni buni, uitativa cum sunt diminuati ae,bmg,bdl,emg) de ce nu se discuta despre chestiile date?)
« Ultima Modificare: Mai 29, 2017, 11:59:52 a.m. de Royal »

*

FreeWinner

Re: Reported
« Răspuns #9 : Mai 29, 2017, 12:38:34 p.m. »
Multe pot fi spuse, dar eu iarasi repet nu toti au wings 3,nu toti au 720 lvl pu ca sa vina sa fluture cu jalea pe aici,ma mira faptul ca nimeni nu ridica ideea cu DL, nu e normal sa ai 1200 vitality si sa ai 2400 hp,nu e normal sa ai 5 k hp set cu dd si sa cazi de la sm in teleport in castel avind 2 cape. Mie mii tot una de toate chestiile date joc dupa bk, si in mare parte dk cum a dominat  asa si domina,dar oameni buni, uitativa cum sunt diminuati ae,bmg,bdl,emg) de ce nu se discuta despre chestiile date?)

Sa ridicat si nu odata intrebarea cu balance, cineva a mai primit ban, cineva e cu stea in frunte shi nu la primit, sau e cumatru...

Oricum subiectul dat nu e legat de asta.

Va rog frumos datsi sa fim oameni si sa asteptam pasnic raspunsul la admin. Daca oameni raportatsi nu au nimic apai nu au de ce se trivoji.

Re: Reported
« Răspuns #10 : Mai 29, 2017, 12:49:56 p.m. »
Multe pot fi spuse, dar eu iarasi repet nu toti au wings 3,nu toti au 720 lvl pu ca sa vina sa fluture cu jalea pe aici,ma mira faptul ca nimeni nu ridica ideea cu DL, nu e normal sa ai 1200 vitality si sa ai 2400 hp,nu e normal sa ai 5 k hp set cu dd si sa cazi de la sm in teleport in castel avind 2 cape. Mie mii tot una de toate chestiile date joc dupa bk, si in mare parte dk cum a dominat  asa si domina,dar oameni buni, uitativa cum sunt diminuati ae,bmg,bdl,emg) de ce nu se discuta despre chestiile date?)

Sa ridicat si nu odata intrebarea cu balance, cineva a mai primit ban, cineva e cu stea in frunte shi nu la primit, sau e cumatru...

Oricum subiectul dat nu e legat de asta.

Va rog frumos datsi sa fim oameni si sa asteptam pasnic raspunsul la admin. Daca oameni raportatsi nu au nimic apai nu au de ce se trivoji.
valeleu valeleu!!! ma tem, eu nus de vina, nam facut nimic!
:D papa bataie tinere mai departe si joaca cu placere ))) tot o sa fie bine , nu va intristati )

Re: Reported
« Răspuns #11 : Mai 29, 2017, 01:08:47 p.m. »
Admin aici vreau sa atragi atentsia la citsiva oameni, MGPiTT care are un dmg enorm si ucide pe majoritatea din 1 hit, macar ca are cu 500-600 ene mai mult ca totsi magii da are cu 10% wiz mai putsin ca ei


La fel controleaza te rog raportul dintre cash point cu cel al bafurilor folosite la:
MGPiTT
armando
CARAVADJO
JIuCa
Fury
IceWind

Era informatsie ca pot folosi buffuri fara a pierde cash point.

La fel potsi sa imi controlezi magul meu FreeWinner caci 100% dupa postul dat vei fi rugat sa faci asta si de guildu oponent.

V-ati facut de rusine clanu, treb sa schimbati nicku in НbiTuKu

*

JackAss

Re: Reported
« Răspuns #12 : Mai 29, 2017, 09:25:45 p.m. »
sincer nu stiu daca e diminuata ae , mai intru odata in luna in joc , si n-am vazut nici o ae de exemplu 720 cu set divine,guard, spirit 13 macar putin DD si deja dec 7 , cit despre DL mai intru citeodata pe pekea,si n-am vazut nici un bk de lvl-u lui care sa-i fie cam concurent,poate tata-l acela doar ca acela ii full DD si 2 bb, dar si acela am vazut ca cade, ne mai socotind ca pekea ii cu 2 plasi  care nu ofera nici un gram de absorb si comand inca si hainele nu-s cu ADD(pozor),cit despre Caravadjo n-am vazut nimic serios acolo,am fost odata cu CCCP in hyon la 9 lalala caravadjo era 714 asa ceva si inca umbla cu ae la fund,si cadea, poate era vre-un bot hz dar cadea, spor la munca!

*

JackAss

Re: Reported
« Răspuns #13 : Mai 29, 2017, 09:27:14 p.m. »
a da si cum e diminuat emg , daca ofera cite un hit fara buff?)))

*

Offline gogu

  • ***
  • 202
    • Vezi Profilul
Re: Reported
« Răspuns #14 : Mai 29, 2017, 10:44:17 p.m. »
sincer nu stiu daca e diminuata ae , mai intru odata in luna in joc , si n-am vazut nici o ae de exemplu 720 cu set divine,guard, spirit 13 macar putin DD si deja dec 7 , cit despre DL mai intru citeodata pe pekea,si n-am vazut nici un bk de lvl-u lui care sa-i fie cam concurent,poate tata-l acela doar ca acela ii full DD si 2 bb, dar si acela am vazut ca cade, ne mai socotind ca pekea ii cu 2 plasi  care nu ofera nici un gram de absorb si comand inca si hainele nu-s cu ADD(pozor),cit despre Caravadjo n-am vazut nimic serios acolo,am fost odata cu CCCP in hyon la 9 lalala caravadjo era 714 asa ceva si inca umbla cu ae la fund,si cadea, poate era vre-un bot hz dar cadea, spor la munca!
1)nu joc dupa caravadjo , dar de unde tu stii la sigur ca era caravadjo in CC?
2) stapinu la caravadjo cam demult nu joaca
3) sunt sigur la 100% ca tu cu CCCP  nui faci nimic lu caravadjo!