WEGA MU CLASSIC

  • 1266 Răspunsuri
  • 161562 Vizualizări

0 Membri şi 7 Vizitatori vizualizează acest subiect.

*

Offline Rayness

  • *****
  • 1603
    • Vezi Profilul
Re: WEGA MU CLASSIC
« Răspuns #975 : Mai 22, 2020, 07:08:50 p.m. »
Se verifica.

Care este % la drop de Flame of Condor in Barracks? El in genere mai cade acolo sau este scos din drop din mobii din Barracks?

Relativ mic, cum si a fost. Da, e in drop in Barracks.

Re: WEGA MU CLASSIC
« Răspuns #976 : Mai 22, 2020, 07:09:52 p.m. »
Rayness cand va lucra situl?
« Ultima Modificare: Mai 22, 2020, 07:12:39 p.m. de BlackWoolf »

*

Orange

Re: WEGA MU CLASSIC
« Răspuns #977 : Mai 22, 2020, 08:10:11 p.m. »
Bai omu vo aprins serveeru nu are laguri, nu va arunca , gata bl** stati si plingeti cum o sa fie recuperate 1 zi de fara ka4? Serios? si vrei sa iti recupereze sa iti daie numai tie % la exp 1000000 , ca sa ridici reepede 1-2 lvl care l-ai pierdut intr-o zi? , daca sa nu uitam noi toti am pierdut din ka4 si vad ca nimeni nu se plinge blea , pai hai sa nu mai fim asa copii mici , ca nu asa , ca nu asa , POATE AJUNGE ? , aveti plea cite 30 de ani da va comportati parca aveti 15 , cica cum va fi recuperata 1-2 de ka4 , ca eu am 400.......FACEPALM


Băi Facepalm ce ești , atunci nu lucra la nimeni Serveru și nime nu se ka4, acum tu te ridici mai departe, da omu ce pla sa facă dacă e 400 și nu poate trece reload-ul , ajunge atîta să-ți bagi capicele tale ruginite aici , și vapșe tu nu ești Admin sa răspunzi la astfel de întrebări , aceasta întrebare ia fost adresată la Administrație nici de cum ți-e ! AJUNGE SA LINGI FUNDU LU WEGA !!! Aprinde creeru înainte de a scrie aici ceva ! Facepalm el S-o învățat a scrie .. :suicide2:

Re: WEGA MU CLASSIC
« Răspuns #978 : Mai 22, 2020, 10:29:20 p.m. »
Bai omu vo aprins serveeru nu are laguri, nu va arunca , gata bl** stati si plingeti cum o sa fie recuperate 1 zi de fara ka4? Serios? si vrei sa iti recupereze sa iti daie numai tie % la exp 1000000 , ca sa ridici reepede 1-2 lvl care l-ai pierdut intr-o zi? , daca sa nu uitam noi toti am pierdut din ka4 si vad ca nimeni nu se plinge blea , pai hai sa nu mai fim asa copii mici , ca nu asa , ca nu asa , POATE AJUNGE ? , aveti plea cite 30 de ani da va comportati parca aveti 15 , cica cum va fi recuperata 1-2 de ka4 , ca eu am 400.......FACEPALM


Băi Facepalm ce ești , atunci nu lucra la nimeni Serveru și nime nu se ka4, acum tu te ridici mai departe, da omu ce pla sa facă dacă e 400 și nu poate trece reload-ul , ajunge atîta să-ți bagi capicele tale ruginite aici , și vapșe tu nu ești Admin sa răspunzi la astfel de întrebări , aceasta întrebare ia fost adresată la Administrație nici de cum ți-e ! AJUNGE SA LINGI FUNDU LU WEGA !!! Aprinde creeru înainte de a scrie aici ceva ! Facepalm el S-o învățat a scrie .. :suicide2:

Bai in primu rind nimeni nimanui nu-i linge ceva , in al doilea rand daca Rayness nu avea probleme ceva el aprinde bi sit-ul ,daca situ ii stins atunci are ceva probleme asta tot trebuie sa te gindesc cu bostanu cela a tau ca la 30 de ani trebuie sa ai ceva iq eu cred , nu-i pleava si fin , si in al 3-lea tu aici nu esti nimeni sa imi zici eu ce sa fac , eu pot sa imi exprim opinia asa fix cu si tu , nimeni nu iti incurca , da daca 4elu plinge ca 1 zi o stat fara ka4 nu-i nimic strasnic , lasa sa stinga pietre , lasa sa se duca la gold , nu mult o pierdut din ka4 , 1 zi asta-i 1-2 lvl maxim la 400+ , asa ca aprinde tu oleaca bostanelu tau si fii mai optimist , si sa nu PLINGETI ATITA BLEA AJUNGE , CEVA NU VA PLACE LA REVEDERE SI GATA , si nu ai tu aici sa imi spui ce sa fac si ce sa nu fac

*

Orange

Re: WEGA MU CLASSIC
« Răspuns #979 : Mai 22, 2020, 10:53:49 p.m. »
@Madara

Ce îți scriu eu și ce înțelegi tu 🤦‍♂️🤦‍♂️🤦‍♂️

Mai citește odată și poate ai sa înțelegi ce am avut eu in vedere , ceea ce mi-ai scris tu n-are nimic cu ceea ce ți-am scris eu , Bostan ce ești

*

Orange

Re: WEGA MU CLASSIC
« Răspuns #980 : Mai 22, 2020, 10:59:30 p.m. »
@Madara

P.S , după reload intri in bc și faci 3 lvl in 15 min , nici de cum nu intr-o zi 2 lvl cum ai scris tu , chind Serveru nu activa , nime nu se ka4, acum Serveru merge omu nu poate face reload , da tu îi sfătui sa se duca la gold , la care gold bai? Poate el abea ajuns la 400 , toți se ka4 pentru top pe site , acum pune-te tu in locu la om , chind toți se ridica da tu strângi pietre Hz pe unde și de aici ești 400 , norm ? Cred ca făceai spuma la gura deja aici pe forum ...
Bostan

Re: WEGA MU CLASSIC
« Răspuns #981 : Mai 22, 2020, 11:52:52 p.m. »
@Madara

P.S , după reload intri in bc și faci 3 lvl in 15 min , nici de cum nu intr-o zi 2 lvl cum ai scris tu , chind Serveru nu activa , nime nu se ka4, acum Serveru merge omu nu poate face reload , da tu îi sfătui sa se duca la gold , la care gold bai? Poate el abea ajuns la 400 , toți se ka4 pentru top pe site , acum pune-te tu in locu la om , chind toți se ridica da tu strângi pietre Hz pe unde și de aici ești 400 , norm ? Cred ca făceai spuma la gura deja aici pe forum ...
Bostan

Deadea , iti mai zic inca odata Rayness o zis normal ca situ deocamdata nu lucreaza , si imi baji tu imi catlele tale cu lvl si cu ka4 , nu lucreaza BOSTANULE , el si sa faca sa se rupa in doua ca sa faca situ ca 4eliku sa faca reload ? , nui nimic strasnic o sa stie o zi asa fata reload nu o sa moara nimeni , Esti crisa lui ca vb pentru dinsu sau si?

Re: WEGA MU CLASSIC
« Răspuns #982 : Mai 22, 2020, 11:53:39 p.m. »
El tot are mini si poate sa scrie , da daca nu scrie nimic , pai nu tare il afecteaza asta ca nu face reload , vad ca tace pina amu patanciku

*

Offline Jenea

  • *
  • 26
    • Vezi Profilul
Re: WEGA MU CLASSIC
« Răspuns #983 : Mai 23, 2020, 12:14:28 a.m. »
Se verifica.

Care este % la drop de Flame of Condor in Barracks? El in genere mai cade acolo sau este scos din drop din mobii din Barracks?

Relativ mic, cum si a fost. Da, e in drop in Barracks.
Rayness asa si nam inteles , cind o sa lucreze site- si cind o sa fie rezolvata problema cu seal of expiriense?!

*

Offline Hanac

  • ***
  • 218
    • Vezi Profilul
Re: WEGA MU CLASSIC
« Răspuns #984 : Mai 23, 2020, 12:35:23 a.m. »
El tot are mini si poate sa scrie , da daca nu scrie nimic , pai nu tare il afecteaza asta ca nu face reload , vad ca tace pina amu patanciku


"Patanciku" nu a acordat atenie la mesaje proaste de la tine, dar asteapta raspuns de la persoana careia i-a fost adresata intrebarea -> Administratiei
Dar tu poti in continuare sa bagi aici opinia ta de nimic.


P.S. Orange, merci pentru sustinere :)
« Ultima Modificare: Mai 23, 2020, 12:43:05 a.m. de Hanac »

*

Offline Bubu

  • *
  • 11
    • Vezi Profilul
Re: WEGA MU CLASSIC
« Răspuns #985 : Mai 23, 2020, 12:41:42 a.m. »
@Madara

P.S , după reload intri in bc și faci 3 lvl in 15 min , nici de cum nu intr-o zi 2 lvl cum ai scris tu , chind Serveru nu activa , nime nu se ka4, acum Serveru merge omu nu poate face reload , da tu îi sfătui sa se duca la gold , la care gold bai? Poate el abea ajuns la 400 , toți se ka4 pentru top pe site , acum pune-te tu in locu la om , chind toți se ridica da tu strângi pietre Hz pe unde și de aici ești 400 , norm ? Cred ca făceai spuma la gura deja aici pe forum ...
Bostan
:i-m_so_happy: :good:
https://tenor.com/view/versus-rap-battle-round-end-thats-it-gif-12461651
ПВЕ-Пропишу в Ебас...ну

*

Offline gogu

  • ***
  • 202
    • Vezi Profilul
Re: WEGA MU CLASSIC
« Răspuns #986 : Mai 23, 2020, 05:56:20 a.m. »
@Madara

P.S , după reload intri in bc și faci 3 lvl in 15 min , nici de cum nu intr-o zi 2 lvl cum ai scris tu , chind Serveru nu activa , nime nu se ka4, acum Serveru merge omu nu poate face reload , da tu îi sfătui sa se duca la gold , la care gold bai? Poate el abea ajuns la 400 , toți se ka4 pentru top pe site , acum pune-te tu in locu la om , chind toți se ridica da tu strângi pietre Hz pe unde și de aici ești 400 , norm ? Cred ca făceai spuma la gura deja aici pe forum ...
Bostan
Lol......
S vede ca faci reload in fiecare zi shi stii cite lvl ridici in bc de la lvl 290. Mai bine ai tacea))) sats spun pa secretu nu ridici nici 1 lvl, shi nu are importantsa full pt uniq sau solo cu ee la cur fara party...
Succes

*

Offline HanDy

  • ***
  • 101
    • Vezi Profilul
Re: WEGA MU CLASSIC
« Răspuns #987 : Mai 23, 2020, 09:54:00 a.m. »
@Madara

P.S , după reload intri in bc și faci 3 lvl in 15 min , nici de cum nu intr-o zi 2 lvl cum ai scris tu , chind Serveru nu activa , nime nu se ka4, acum Serveru merge omu nu poate face reload , da tu îi sfătui sa se duca la gold , la care gold bai? Poate el abea ajuns la 400 , toți se ka4 pentru top pe site , acum pune-te tu in locu la om , chind toți se ridica da tu strângi pietre Hz pe unde și de aici ești 400 , norm ? Cred ca făceai spuma la gura deja aici pe forum ...
Bostan
Lol......
S vede ca faci reload in fiecare zi shi stii cite lvl ridici in bc de la lvl 290. Mai bine ai tacea))) sats spun pa secretu nu ridici nici 1 lvl, shi nu are importantsa full pt uniq sau solo cu ee la cur fara party...
Succes

неправ ты парень. Вчера сделал релоад 1 бц-1лвл, дс тоже самое. 16 лвлов поднято со вчера с 15 00

Re: WEGA MU CLASSIC
« Răspuns #988 : Mai 23, 2020, 10:23:10 a.m. »
@Rayness cind deschizi inregistrarea pentru CS ?

*

Offline Rayness

  • *****
  • 1603
    • Vezi Profilul
Re: WEGA MU CLASSIC
« Răspuns #989 : Mai 23, 2020, 01:39:32 p.m. »
Websiteul poate fi accesat. Inregistrarea pentru CS a fost disponibila ieri, va fi disponibila si astazi in intervalul 18:00 - 21:59.

Rayness asa si nam inteles , cind o sa lucreze site- si cind o sa fie rezolvata problema cu seal of expiriense?!

Seal va fi in curand pe website in panelul de control. Vor fi actualizari in acest subiect. Daca un seal va fi deja activat, zilele recuperate se vor adauga la cele existente.
« Ultima Modificare: Mai 23, 2020, 01:43:16 p.m. de Rayness »