WEGA MU CLASSIC

  • 1266 Răspunsuri
  • 161564 Vizualizări

0 Membri şi 9 Vizitatori vizualizează acest subiect.

Re: WEGA MU CLASSIC
« Răspuns #915 : Mai 20, 2020, 01:56:40 p.m. »
Rayness Salut , iti scriu din partea la toto colectivul care joaca in guildul ( asdfa ) cu parere de rau ultimele probleme legate cu DDosul pe server ne impune sa ne gindim sa parasim serverul definitiv - si anume de atirnarea pe care o ai tu fata de toti noi , nu dorim sa manipulam ,  dar vrem sati aducem la cunostinta ca deja este timpul sa vii cu niste argumite mai serioase si cu o data stabila cind o sa rezolvi problema data - sa perdem timpul si nervii nimeni nu doreste ( chiar daca o sa stergi aceasta postare pe noi nu ne afecteaza pentru ca ea iti este adresata numai tie alte comentarii nu necisitam ) Suntem gata sa mai asteptam pina pe 23.05.2020 ( orele 22:00 ) sau cu parere de rau 70 % din acest colectiv o sa vinda hainele in gos si posibil cu niste video pentru amintire
Va multumim cu respect guild - '' asdfa ''


Acesta si este scopul atacului. Totusi, atacuri de asa magnitudine nu pot fi petrecute mult timp. Situatia se va stabiliza treptat.
E si pune cloudflare si nu te chinui cu toate dosurile acestea.

Re: WEGA MU CLASSIC
« Răspuns #916 : Mai 20, 2020, 02:26:52 p.m. »
Rayness da ne lamuresti si noua , ce inseamna treptat?? O zii 2 , 3 , o saptamina?? La cit timp te mai astepti sa fii atacat, dupa parerea ta??  Dupa cum s e vede tu intetionat lasi serveru aprins , asteptind ca la ei sa se termine resursele??

*

Offline Piero

  • ****
  • 343
    • Vezi Profilul
Re: WEGA MU CLASSIC
« Răspuns #917 : Mai 20, 2020, 02:39:21 p.m. »
Rayness da ne lamuresti si noua , ce inseamna treptat?? O zii 2 , 3 , o saptamina?? La cit timp te mai astepti sa fii atacat, dupa parerea ta??  Dupa cum s e vede tu intetionat lasi serveru aprins , asteptind ca la ei sa se termine resursele??
da poate atack-ul nu necesita resurse  :rofl: si o sa continue la infinit ...
p.s. ideea cu CLOUDFLARE este buna.... am vazut la multe top servere ca sunt abonati la ei , si nu costa scump , doar 20 $/luna ... la urma urmei daca si vrei , noi cu guildu putem lua raspundere pentru intrebarea aceasta , si sa-ti achitam noi in fiecare luna ... doar ca aboneazate !
« Ultima Modificare: Mai 20, 2020, 02:41:53 p.m. de Piero »
reD=),-SpaWn-,snakEEyes,Filtru,Kitsune,BlackMamba,RealSteel

*

Offline Jenea

  • *
  • 26
    • Vezi Profilul
Re: WEGA MU CLASSIC
« Răspuns #918 : Mai 20, 2020, 02:42:34 p.m. »
Wega avem o informatie ca CloudFlare poate sa te ajute contra la DDOSS atack  - Guildu asdfa poate sa te ajute cu achitare pentru securizarea data !!!!
Asteptam un raspuns sau argumente avem 2 zile vrem sa te ajutam sa jucam mai departe!!!!

Re: WEGA MU CLASSIC
« Răspuns #919 : Mai 20, 2020, 02:44:17 p.m. »
Будет смешно ,если вы поможете ему ,а все забьют)))

Re: WEGA MU CLASSIC
« Răspuns #920 : Mai 20, 2020, 02:49:21 p.m. »
CloudFlare ascunde ip real la web!
Se abhadeste in 2 min!!!
Wega e bravo , el o facut security buna , dar cantitatea atacului e foarte mare...

Situl wega nu e pe acelasi pc cu serverul , si nimic nu are cu atacul!


Re: WEGA MU CLASSIC
« Răspuns #921 : Mai 20, 2020, 02:56:22 p.m. »
Itisnii hrenovii tati!~:D:D

*

Offline Rayness

  • *****
  • 1603
    • Vezi Profilul
Re: WEGA MU CLASSIC
« Răspuns #922 : Mai 20, 2020, 03:43:09 p.m. »
da poate atack-ul nu necesita resurse  :rofl: si o sa continue la infinit ...
p.s. ideea cu CLOUDFLARE este buna.... am vazut la multe top servere ca sunt abonati la ei , si nu costa scump , doar 20 $/luna ... la urma urmei daca si vrei , noi cu guildu putem lua raspundere pentru intrebarea aceasta , si sa-ti achitam noi in fiecare luna ... doar ca aboneazate !

Acele servicii sunt pentru acces pe website.

Re: WEGA MU CLASSIC
« Răspuns #923 : Mai 20, 2020, 03:59:58 p.m. »
Rayness
 Многие заметили что когда работает только 1 сервер, лагов вообще нету, как только запускается 2 сервер сразу падает игра.. может стоит  перенести голдов на 1 сервер, Арену мобов поставить и оставить 1 сервер только?  все равно уже не будет больше 200 онлайн. 1 сервер выдержит наверное=))

*

Offline josefina

  • ***
  • 110
  • Сильный рычит, бессильный - визжит.
    • Vezi Profilul
Re: WEGA MU CLASSIC
« Răspuns #924 : Mai 20, 2020, 04:06:04 p.m. »
Rayness
 Многие заметили что когда работает только 1 сервер, лагов вообще нету, как только запускается 2 сервер сразу падает игра.. может стоит  перенести голдов на 1 сервер, Арену мобов поставить и оставить 1 сервер только?  все равно уже не будет больше 200 онлайн. 1 сервер выдержит наверное=))
не факт что все встанет на место.
Храбрый узнается на войне, мудрый - в гневе, друг - в нужде.

Re: WEGA MU CLASSIC
« Răspuns #925 : Mai 20, 2020, 04:14:17 p.m. »
WEGA cineva poate intra, cineva nu, cam majoritatea nu, inchide serverul pan rezolvi problema, cineva acum profita si ridica lvl si merg la k7/coco etc.
🙈

*

Offline Rayness

  • *****
  • 1603
    • Vezi Profilul
Re: WEGA MU CLASSIC
« Răspuns #926 : Mai 20, 2020, 04:17:29 p.m. »
Serverul 2 in aceasta perioada nu e disponibil.

Re: WEGA MU CLASSIC
« Răspuns #927 : Mai 20, 2020, 04:21:35 p.m. »
Wega. acum sa intelegem ca merge serverul sau cum? poate daka e problema kind pui toate serverele sa lukreze si da disk .Pe careva perioada le stingi pin nu va clarificati si lasati numai 1 server ? si goldurile le muti pe 1 totul .?parerea mea cred ca va fi asa mai bine pentru momentul dat.

Re: WEGA MU CLASSIC
« Răspuns #928 : Mai 20, 2020, 04:51:51 p.m. »
Wega. acum sa intelegem ca merge serverul sau cum? poate daka e problema kind pui toate serverele sa lukreze si da disk .Pe careva perioada le stingi pin nu va clarificati si lasati numai 1 server ? si goldurile le muti pe 1 totul .?parerea mea cred ca va fi asa mai bine pentru momentul dat.

Гарник так и есть, первый сервер только если остается онлайн. ваще лагов нету

Re: WEGA MU CLASSIC
« Răspuns #929 : Mai 20, 2020, 04:52:01 p.m. »
Wega. acum sa intelegem ca merge serverul sau cum? poate daka e problema kind pui toate serverele sa lukreze si da disk .Pe careva perioada le stingi pin nu va clarificati si lasati numai 1 server ? si goldurile le muti pe 1 totul .?parerea mea cred ca va fi asa mai bine pentru momentul dat.

foarte inteligent baiat :D
Unde ai fost pina acuma!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!