WEGA MU CLASSIC

  • 1266 Răspunsuri
  • 161559 Vizualizări

0 Membri şi 10 Vizitatori vizualizează acest subiect.

*

Offline Rayness

  • *****
  • 1603
    • Vezi Profilul
Re: WEGA MU CLASSIC
« Răspuns #825 : Mai 19, 2020, 02:01:20 p.m. »
Este un atac DDoS asupra serverului. Acest atac poate afecta accesul unor utilizatori catre server. Atacul e in proces de mitigare, iar impactul va fi diminuat treptat. In ultimele 12 ore volumul atacului a crescut.
« Ultima Modificare: Mai 19, 2020, 02:03:35 p.m. de Rayness »

*

Offline Rayness

  • *****
  • 1603
    • Vezi Profilul
Re: WEGA MU CLASSIC
« Răspuns #826 : Mai 19, 2020, 02:16:58 p.m. »
Wega, sa dai BAN la Ip care vin de peste hotare asta nu inseamana ca tu ai rezolvat problema.
mai banat si pe mine deam , mai bine ai face security la site dechit sa banezi lumea aiurea, daca situatia nu se rezolva timp de de ziua de azi, eu nu mai joc pe acest server!

Pentru unii utilizatori accesul poate fi afectat ca urmare a DDoS. Accesul va fi restabilit treptat. Pentru o restabilire mai rapida expediaza in mesaje private IPul de pe care te conectezi.

Re: WEGA MU CLASSIC
« Răspuns #827 : Mai 19, 2020, 02:20:53 p.m. »
Atacul e in proces de mitigare !!! deam de 5 zile scrii asta si nimic nu se schimba  :lazy: :lazy:

Re: WEGA MU CLASSIC
« Răspuns #828 : Mai 19, 2020, 02:26:45 p.m. »
Wega, sa dai BAN la Ip care vin de peste hotare asta nu inseamana ca tu ai rezolvat problema.
mai banat si pe mine deam , mai bine ai face security la site dechit sa banezi lumea aiurea, daca situatia nu se rezolva timp de de ziua de azi, eu nu mai joc pe acest server!

Pentru unii utilizatori accesul poate fi afectat ca urmare a DDoS. Accesul va fi restabilit treptat. Pentru o restabilire mai rapida expediaza in mesaje private IPul de pe care te conectezi.
ti-au mai scris oamenii solutia, pune la security toate ip-urile de pana la ddos si restu blocheaza !
scrie pe pagina principala a site-ului ca daca nu poti intra, sa scrie un e-mail cu ip si tu il pui in lista si gata ! nu descoperim America !

*

Offline K1doK

  • *
  • 41
    • Vezi Profilul
Re: WEGA MU CLASSIC
« Răspuns #829 : Mai 19, 2020, 02:33:26 p.m. »
Haide ma ca deja joaka la nervi sau hotarasti ceva sau stinge si rezolva intrebare nu juka la psihica oamenilor,Ip ti lam trimis in privat !!!

*

Offline Piero

  • ****
  • 343
    • Vezi Profilul
Re: WEGA MU CLASSIC
« Răspuns #830 : Mai 19, 2020, 02:53:41 p.m. »
Wega, sa dai BAN la Ip care vin de peste hotare asta nu inseamana ca tu ai rezolvat problema.
mai banat si pe mine deam , mai bine ai face security la site dechit sa banezi lumea aiurea, daca situatia nu se rezolva timp de de ziua de azi, eu nu mai joc pe acest server!

Pentru unii utilizatori accesul poate fi afectat ca urmare a DDoS. Accesul va fi restabilit treptat. Pentru o restabilire mai rapida expediaza in mesaje private IPul de pe care te conectezi.
te-am trimis si ipul meu la fel
reD=),-SpaWn-,snakEEyes,Filtru,Kitsune,BlackMamba,RealSteel

*

Offline Rayness

  • *****
  • 1603
    • Vezi Profilul
Re: WEGA MU CLASSIC
« Răspuns #831 : Mai 19, 2020, 02:54:21 p.m. »
O parte din utilizatori nu sunt afectati de DDoS. Treptat nu vor fi afectati si ceilalti.

*

Offline josefina

  • ***
  • 110
  • Сильный рычит, бессильный - визжит.
    • Vezi Profilul
Re: WEGA MU CLASSIC
« Răspuns #832 : Mai 19, 2020, 02:54:26 p.m. »
Wega, sa dai BAN la Ip care vin de peste hotare asta nu inseamana ca tu ai rezolvat problema.
mai banat si pe mine deam , mai bine ai face security la site dechit sa banezi lumea aiurea, daca situatia nu se rezolva timp de de ziua de azi, eu nu mai joc pe acest server!

Pentru unii utilizatori accesul poate fi afectat ca urmare a DDoS. Accesul va fi restabilit treptat. Pentru o restabilire mai rapida expediaza in mesaje private IPul de pe care te conectezi.
ti-au mai scris oamenii solutia, pune la security toate ip-urile de pana la ddos si restu blocheaza !
scrie pe pagina principala a site-ului ca daca nu poti intra, sa scrie un e-mail cu ip si tu il pui in lista si gata ! nu descoperim America !
++++++++++++++++++++++++++++
Храбрый узнается на войне, мудрый - в гневе, друг - в нужде.

*

Offline josefina

  • ***
  • 110
  • Сильный рычит, бессильный - визжит.
    • Vezi Profilul
Re: WEGA MU CLASSIC
« Răspuns #833 : Mai 19, 2020, 02:55:30 p.m. »
O parte din utilizatori nu sunt afectati de DDoS. Treptat nu vor fi afectati si ceilalti.
asta suna ca incurajare ?
- 1 aprilie a trecut.

hai sterge comentariul sa nul vada nimeni :)
Храбрый узнается на войне, мудрый - в гневе, друг - в нужде.

*

Tata_tau

Re: WEGA MU CLASSIC
« Răspuns #834 : Mai 19, 2020, 02:57:03 p.m. »
la ce email sa iti trimat  ???

*

Offline Rayness

  • *****
  • 1603
    • Vezi Profilul
Re: WEGA MU CLASSIC
« Răspuns #835 : Mai 19, 2020, 02:58:47 p.m. »
++++++++++++++++++++++++++++

Expediaza IPul de pe care te conectezi in joc in mesaje private.

*

Offline Rayness

  • *****
  • 1603
    • Vezi Profilul
Re: WEGA MU CLASSIC
« Răspuns #836 : Mai 19, 2020, 03:04:21 p.m. »
la ce email sa iti trimat  ???

Am expediat in mesaje private.

*

Offline josefina

  • ***
  • 110
  • Сильный рычит, бессильный - визжит.
    • Vezi Profilul
Re: WEGA MU CLASSIC
« Răspuns #837 : Mai 19, 2020, 03:39:23 p.m. »
++++++++++++++++++++++++++++

Expediaza IPul de pe care te conectezi in joc in mesaje private.
verifica si confirma te rog
Храбрый узнается на войне, мудрый - в гневе, друг - в нужде.

*

Offline Mr I u L i c K

  • *
  • 31
  • iaca așă
    • Vezi Profilul
Re: WEGA MU CLASSIC
« Răspuns #838 : Mai 19, 2020, 03:47:21 p.m. »
Expediaza IPul de pe care te conectezi in joc in mesaje private.



Tiam trimis si eu un email cum aflu cind pot sa intru
Требу сэ фут ун данс!

Re: WEGA MU CLASSIC
« Răspuns #839 : Mai 19, 2020, 03:48:51 p.m. »
am trimis si eu Ip-ul de 2 ori...si la fel
abidna de server