WEGA MU CLASSIC

  • 1266 Răspunsuri
  • 161572 Vizualizări

0 Membri şi 16 Vizitatori vizualizează acest subiect.

Re: WEGA MU CLASSIC
« Răspuns #540 : Aprilie 27, 2020, 11:21:26 p.m. »
Такие тут все недовольные  я просто в ах*е... Каждый год одно и то же нытье... Добавили уник для многих желающих нюбов, а теперь уже появилась новая проблема у них - НЕ МОЖЕТЕ ПОПАСТЬ В BC/DS? Ахах вы что серьезно ? АДМИН ничего не делай для них и ничего не меняй для них, нытьё все равно никогда не прекратиться. Просто пусть забивают и пи***ют с этого сервера если кого-то что-то не устраивает на этом сервере. P/S: Нормальные и адекватные игроки которые умеют играть, подстраиваются под любые настройки сервера.
« Ultima Modificare: Aprilie 27, 2020, 11:28:09 p.m. de Mu6nik »

*

Offline gogu

  • ***
  • 202
    • Vezi Profilul
Re: WEGA MU CLASSIC
« Răspuns #541 : Aprilie 28, 2020, 07:19:39 a.m. »
Pentru corespondenta, intrebari, feedback utilizati email.

Cateva actualizari. A crescut experience pentru caracterele fara reload si caracterele cu 1 reload. Ancient va fi disponibil pe toate serverele in BC 7 si DS 6. Pe server 1, intre orele 0:00 - 7:00 se introduce regim non pvp. A fost micsorat dropul ancient in BC 7 si DS 6. A fost eliminat zenul din drop pentru BC. Modificarile vor fi aplicate maine dimineata dupa restart.
1.de unde ai luat ca dropu uniq era mare ? in timp de 16 ore bc/ds a cazut doar o haina ,la restu guildulor cam aceeasi,chear nu mai micsora tu nimic , ca nu ai din ce  :clapping:
2. mii interesant chear cum tu o sa poti face sa fie de la 00:00 pina la 07:00 non pvp  :sarcastic:
poate tu nu ai noroc, stiu la sigur ca o cazut chiar si 2 haine uniq in bc
si ds la fel, cade prea mult uniq. trebuie micsorat tare!timp de o saptamina o sa fie toti in uniq la 11 chiar si acei care nu il imbraca ,dar prosta pentru ka4
 :help: :help: :help:

*

Offline Rayness

  • *****
  • 1603
    • Vezi Profilul
Re: WEGA MU CLASSIC
« Răspuns #542 : Aprilie 28, 2020, 08:30:53 a.m. »
Pe server 3 a fost adaugat DS.

*

Offline atvmtv

  • **
  • 80
  • Best of EE =)
    • Vezi Profilul
Re: WEGA MU CLASSIC
« Răspuns #543 : Aprilie 28, 2020, 08:31:33 a.m. »
Putem afla toate  schimbarile ??
top 1 .... top ee !!!

*

Offline Rayness

  • *****
  • 1603
    • Vezi Profilul
Re: WEGA MU CLASSIC
« Răspuns #544 : Aprilie 28, 2020, 08:41:05 a.m. »
A crescut experience pentru caracterele fara reload si caracterele cu 1 reload. Ancient e disponibil pe toate serverele in BC 7 si DS 6. Pe server 1, intre orele 0:00 - 7:00 a fost introdus regim non pvp. A fost micsorat dropul ancient in BC 7 si DS 6. A fost eliminat zenul din drop pentru BC. A fost adaugat DS pe server 3.

Re: WEGA MU CLASSIC
« Răspuns #545 : Aprilie 28, 2020, 04:00:53 p.m. »
A crescut experience pentru caracterele fara reload si caracterele cu 1 reload. Ancient e disponibil pe toate serverele in BC 7 si DS 6. Pe server 1, intre orele 0:00 - 7:00 a fost introdus regim non pvp. A fost micsorat dropul ancient in BC 7 si DS 6. A fost eliminat zenul din drop pentru BC. A fost adaugat DS pe server 3.

A fost micsorat la 0,00000001 ?) toata ziua nu mai cade nimic, deloc in genere.
Cei care au comentat ca trebuie scazut macar joaca pe acest server ?

« Ultima Modificare: Aprilie 28, 2020, 04:49:06 p.m. de Baietu »

Re: WEGA MU CLASSIC
« Răspuns #546 : Aprilie 28, 2020, 05:03:09 p.m. »
3 argumente de ce trebuie de readus % de drop a ancient sau cel puțin de mărit.

1. Majoritatea persoanelor care au fost pro micșorare, inclusiv din acest topic sunt redizdenți ai guild-ului Karatin, majoritatea dintre ei având seturi tare frumoase, cu 3rd aripi și exe 13 (ba chiar ancient). Pentru ei este convinabil ca altii să rămână în continuare noobi in seturi la 13 simple.
2. Persoanele care nu au guild-uri practic nu au șanse să strângă un set bun. +4+5 este imposibil de luat. Ba mai mult, noi, Avengers, guild format din persoane din top întâmpinăm problemă și cu +3, deoarece guildurile cu mai mulți jucători pvp + îmbracați mai bine ne cosăsc ca iarba din iunie. Respectiv, singurul mod de a strângă haine bune este bc/ds.
3. Care e rostul să pui ancient în bc/ds dacă el cade o dată pe zi? Nu mai reprezintă nici o motivare de a juca, de a merge bc/ds. Ori există drop bun și toți stau câte 30 de oameni la arhanghel, ori % de acum și va fi fix ca înainte.

Scriu aceste cuvinte în cunoaștere de cauză. De dimineață până la 17:00 am umblat toate bc/ds, pe toate serverele și nu a fost nici un ancient în drop. Pentru comparație, ieri s-a strâns în total în guild vreo 4 haine (de dimineață până noaptea).

Cine e de acord băgați un plus, cine nu argumentați.

P.S. Karantin dacă aduceți argumentul că se va produce dizbalans cu hainele ancient, vă aduc aminte că din cauza voastră și a castelului, s-a produs așa un dizbalans că a plecat vreo 30% din server. Să fie pe sovestea voastră.

O zi bună tuturor!

*

Offline K1doK

  • *
  • 41
    • Vezi Profilul
Re: WEGA MU CLASSIC
« Răspuns #547 : Aprilie 28, 2020, 05:15:18 p.m. »
+ Ai dreptate doar ei au fost impotriva dropului de anicent depe server,in trecut sau folosit de bagul castelului ,trebuie de dat ban pe vo luna da nu sa le tai cite 30 40 de lvl ca sa se invete mine data viirtoare !!!

*

Offline K1doK

  • *
  • 41
    • Vezi Profilul
Re: WEGA MU CLASSIC
« Răspuns #548 : Aprilie 28, 2020, 05:17:39 p.m. »
Prea mult uniq , 3 bc 7 , in toate 3 a cazut top haine uniq!!
Tu dragu nanului mai vb aiurea, esti ful in exe si 3 wings si normal ca sa spui ca e mare % de aniccent in bc ds ,dar faza e in aceia ca nu e mare eri toata ziua am ridicat o haina ,asa ca mai bine tacei si filosof raminei!!!

*

Offline atvmtv

  • **
  • 80
  • Best of EE =)
    • Vezi Profilul
Re: WEGA MU CLASSIC
« Răspuns #549 : Aprilie 28, 2020, 07:30:27 p.m. »
Prea mult uniq , 3 bc 7 , in toate 3 a cazut top haine uniq!!
Tu dragu nanului mai vb aiurea, esti ful in exe si 3 wings si normal ca sa spui ca e mare % de aniccent in bc ds ,dar faza e in aceia ca nu e mare eri toata ziua am ridicat o haina ,asa ca mai bine tacei si filosof raminei!!!
Ai ridicat o haina timp de toata ziua =) .. Fata de mine Anxunamoon si party lui in bc seara a ridicat 3 haine . Asta este statistica  din 3 bc in care am fost eu . 3 din 3 e prea mult....
top 1 .... top ee !!!

Re: WEGA MU CLASSIC
« Răspuns #550 : Aprilie 28, 2020, 07:48:02 p.m. »
Prea mult uniq , 3 bc 7 , in toate 3 a cazut top haine uniq!!
Tu dragu nanului mai vb aiurea, esti ful in exe si 3 wings si normal ca sa spui ca e mare % de aniccent in bc ds ,dar faza e in aceia ca nu e mare eri toata ziua am ridicat o haina ,asa ca mai bine tacei si filosof raminei!!!
Ai ridicat o haina timp de toata ziua =) .. Fata de mine Anxunamoon si party lui in bc seara a ridicat 3 haine . Asta este statistica  din 3 bc in care am fost eu . 3 din 3 e prea mult....
Voi si asa sunteti impachetati normal, care-i sensul sa se duca oamenii de pe server care au mai putin timp pentru mu si nu pot concura cu cei mai tari ?   
O sa ramaneti 2-3 guilduri si o sa va masurati cu agregatele :) 30-40 online, care-i ideea ?
Parerea mea :)
« Ultima Modificare: Aprilie 28, 2020, 07:53:44 p.m. de Baietu »

*

Offline patrik

  • ***
  • 106
    • Vezi Profilul
Re: WEGA MU CLASSIC
« Răspuns #551 : Aprilie 28, 2020, 08:27:26 p.m. »
Prea mult uniq , 3 bc 7 , in toate 3 a cazut top haine uniq!!
Tu dragu nanului mai vb aiurea, esti ful in exe si 3 wings si normal ca sa spui ca e mare % de aniccent in bc ds ,dar faza e in aceia ca nu e mare eri toata ziua am ridicat o haina ,asa ca mai bine tacei si filosof raminei!!!
Ai ridicat o haina timp de toata ziua =) .. Fata de mine Anxunamoon si party lui in bc seara a ridicat 3 haine . Asta este statistica  din 3 bc in care am fost eu . 3 din 3 e prea mult....
Voi si asa sunteti impachetati normal, care-i sensul sa se duca oamenii de pe server care au mai putin timp pentru mu si nu pot concura cu cei mai tari ?   
O sa ramaneti 2-3 guilduri si o sa va masurati cu agregatele :) 30-40 online, care-i ideea ?
Parerea mea :)

TERMINATI PLINSUL ACESTA SI MAI IMBLATI PE LA GOLDURI SI NU FUTETI CAPU!

SOCCER CANDVA AVOSTRU O SPUS CA VOUA GOLDURI NU VA TREBUIE , ASA CA GASITI PROBLEMA IN VOI DA NU IN ALTII!

Re: WEGA MU CLASSIC
« Răspuns #552 : Aprilie 28, 2020, 08:34:37 p.m. »
Prea mult uniq , 3 bc 7 , in toate 3 a cazut top haine uniq!!
Tu dragu nanului mai vb aiurea, esti ful in exe si 3 wings si normal ca sa spui ca e mare % de aniccent in bc ds ,dar faza e in aceia ca nu e mare eri toata ziua am ridicat o haina ,asa ca mai bine tacei si filosof raminei!!!
Ai ridicat o haina timp de toata ziua =) .. Fata de mine Anxunamoon si party lui in bc seara a ridicat 3 haine . Asta este statistica  din 3 bc in care am fost eu . 3 din 3 e prea mult....
Voi si asa sunteti impachetati normal, care-i sensul sa se duca oamenii de pe server care au mai putin timp pentru mu si nu pot concura cu cei mai tari ?   
O sa ramaneti 2-3 guilduri si o sa va masurati cu agregatele :) 30-40 online, care-i ideea ?
Parerea mea :)

TERMINATI PLINSUL ACESTA SI MAI IMBLATI PE LA GOLDURI SI NU FUTETI CAPU!

SOCCER CANDVA AVOSTRU O SPUS CA VOUA GOLDURI NU VA TREBUIE , ASA CA GASITI PROBLEMA IN VOI DA NU IN ALTII!

Ok ar fi sa urmaresti dupa vocabular si 7 ani de acasa ;)
Nu stiu cine iti este soccer si alti kenti de ai tai, cred ca esti cam complexat, asa ca fa la vale ;)
« Ultima Modificare: Aprilie 28, 2020, 08:36:08 p.m. de Baietu »

*

Offline Alpha

  • ***
  • 141
    • Vezi Profilul
Re: WEGA MU CLASSIC
« Răspuns #553 : Aprilie 28, 2020, 08:38:06 p.m. »
3 argumente de ce trebuie de readus % de drop a ancient sau cel puțin de mărit.

1. Majoritatea persoanelor care au fost pro micșorare, inclusiv din acest topic sunt redizdenți ai guild-ului Karatin, majoritatea dintre ei având seturi tare frumoase, cu 3rd aripi și exe 13 (ba chiar ancient). Pentru ei este convinabil ca altii să rămână în continuare noobi in seturi la 13 simple.
2. Persoanele care nu au guild-uri practic nu au șanse să strângă un set bun. +4+5 este imposibil de luat. Ba mai mult, noi, Avengers, guild format din persoane din top întâmpinăm problemă și cu +3, deoarece guildurile cu mai mulți jucători pvp + îmbracați mai bine ne cosăsc ca iarba din iunie. Respectiv, singurul mod de a strângă haine bune este bc/ds.
3. Care e rostul să pui ancient în bc/ds dacă el cade o dată pe zi? Nu mai reprezintă nici o motivare de a juca, de a merge bc/ds. Ori există drop bun și toți stau câte 30 de oameni la arhanghel, ori % de acum și va fi fix ca înainte.

Scriu aceste cuvinte în cunoaștere de cauză. De dimineață până la 17:00 am umblat toate bc/ds, pe toate serverele și nu a fost nici un ancient în drop. Pentru comparație, ieri s-a strâns în total în guild vreo 4 haine (de dimineață până noaptea).

Cine e de acord băgați un plus, cine nu argumentați.

P.S. Karantin dacă aduceți argumentul că se va produce dizbalans cu hainele ancient, vă aduc aminte că din cauza voastră și a castelului, s-a produs așa un dizbalans că a plecat vreo 30% din server. Să fie pe sovestea voastră.

O zi bună tuturor!

Sunteti slabi, si neconcurabili pentru că topul vostru, care este doar top pe hirtie au decis doar să ridice lvl, nu să facă un guild competitiv pentru multe eventuri, care respectiv pierdem timp si ziua si noaptea la golds pentru iteme,3wings. Nimeni nu  a cadonat s-au ajutat cu ceva anume. Respectiv fiți mujiși și nu trebuie de căutat șară din mobi, care este random și nu ține de loc de concurență.
« Ultima Modificare: Aprilie 28, 2020, 09:18:47 p.m. de Alpha »

Re: WEGA MU CLASSIC
« Răspuns #554 : Aprilie 28, 2020, 09:16:13 p.m. »
3 argumente de ce trebuie de readus % de drop a ancient sau cel puțin de mărit.

1. Majoritatea persoanelor care au fost pro micșorare, inclusiv din acest topic sunt redizdenți ai guild-ului Karatin, majoritatea dintre ei având seturi tare frumoase, cu 3rd aripi și exe 13 (ba chiar ancient). Pentru ei este convinabil ca altii să rămână în continuare noobi in seturi la 13 simple.
2. Persoanele care nu au guild-uri practic nu au șanse să strângă un set bun. +4+5 este imposibil de luat. Ba mai mult, noi, Avengers, guild format din persoane din top întâmpinăm problemă și cu +3, deoarece guildurile cu mai mulți jucători pvp + îmbracați mai bine ne cosăsc ca iarba din iunie. Respectiv, singurul mod de a strângă haine bune este bc/ds.
3. Care e rostul să pui ancient în bc/ds dacă el cade o dată pe zi? Nu mai reprezintă nici o motivare de a juca, de a merge bc/ds. Ori există drop bun și toți stau câte 30 de oameni la arhanghel, ori % de acum și va fi fix ca înainte.

Scriu aceste cuvinte în cunoaștere de cauză. De dimineață până la 17:00 am umblat toate bc/ds, pe toate serverele și nu a fost nici un ancient în drop. Pentru comparație, ieri s-a strâns în total în guild vreo 4 haine (de dimineață până noaptea).

Cine e de acord băgați un plus, cine nu argumentați.

P.S. Karantin dacă aduceți argumentul că se va produce dizbalans cu hainele ancient, vă aduc aminte că din cauza voastră și a castelului, s-a produs așa un dizbalans că a plecat vreo 30% din server. Să fie pe sovestea voastră.

O zi bună tuturor!

Вы хотите чтобы за 1 день падало вам по 4 шмотки уник ? :D :D Скажите спасибо если за 1 день вам упадет хотябы 1 шмотка уник это с учетом того что вы еще и качаетесь в BC, а не потеете в Chaos Castle. До того как поставили дроп уник за весь день было всего 2 раза Chaos Castle - это означает что всего 8 вещей в сутки выбивал весь сервер за 24 часа. А теперь если за 24 часа одной пачке (5 MEMBERS) задротов которые ходят BC/DS/BC 24/24 будет падать допустим по 4 шмотки в день,то появиться переизбыток уника и полный дисбаланс на сервере. Вы все равно ходите BC/DS/BC как задроты весь день что до УНИКа что после УНИКа, что вы ноете так, буд-то вы сейчас очень сильно потеете ради этого УНИКа в BC и что вы ходите в ВС только ради него...Вы в первую очередь ради кача ходите. Если кого-то что-то не устраивает и так сильно жаждет УНИКА >>> вперед, есть такой эвент как Chaos Castle и BOSS K7 !! А если не можете, то это уже ваша проблема