WEGA MU CLASSIC

  • 1266 Răspunsuri
  • 161577 Vizualizări

0 Membri şi 13 Vizitatori vizualizează acest subiect.

*

Offline Rayness

  • *****
  • 1603
    • Vezi Profilul
Re: WEGA MU CLASSIC
« Răspuns #390 : Aprilie 18, 2020, 12:22:56 p.m. »
Va mai dura ceva timp. Va fi publicat in acest subiect despre disponibilitate.

*

Offline llsoccerll

  • **
  • 81
  • Nici prea mult, nici prea putin...
    • Vezi Profilul
Re: WEGA MU CLASSIC
« Răspuns #391 : Aprilie 18, 2020, 12:24:13 p.m. »
Traumatu, tu joci dupa Ae si nici nu stii cit attack rate ai. Iti spun eu, ai putin, agility la ae nu-i ridica mult attack rate, ii ridica mai mult dmg rate.
Mai informeaza-te sapoi scrie ceva.

daca agility nu ridica mult attack rate atunci in ce sa pun staturile ? (prevad un raspuns puternic)

Tu astepti eu sa te invat cum sa joci? Am spus ca ridica, dar nu asa cum crezi tu.
Totul este balansat, AE are dmg puternic in comparatie cu altii. Ce mai vrei? )

Mai pune creierul in miscare, gaseste o solutie.

Re: WEGA MU CLASSIC
« Răspuns #392 : Aprilie 18, 2020, 12:26:08 p.m. »
Va mai dura ceva timp. Va fi publicat in acest subiect despre disponibilitate.

dapoi daca toti jucatorii stau pe forum sa citeasca)))
.

Re: WEGA MU CLASSIC
« Răspuns #393 : Aprilie 18, 2020, 12:27:29 p.m. »
Traumatu, tu joci dupa Ae si nici nu stii cit attack rate ai. Iti spun eu, ai putin, agility la ae nu-i ridica mult attack rate, ii ridica mai mult dmg rate.
Mai informeaza-te sapoi scrie ceva.

daca agility nu ridica mult attack rate atunci in ce sa pun staturile ? (prevad un raspuns puternic)

Tu astepti eu sa te invat cum sa joci? Am spus ca ridica, dar nu asa cum crezi tu.
Totul este balansat, AE are dmg puternic in comparatie cu altii. Ce mai vrei? )

Mai pune creierul in miscare, gaseste o solutie.

un sfat bun nu incurca niciodata
Jostic MTZ82 SkotobaZa

*

Offline llsoccerll

  • **
  • 81
  • Nici prea mult, nici prea putin...
    • Vezi Profilul
Re: WEGA MU CLASSIC
« Răspuns #394 : Aprilie 18, 2020, 12:38:17 p.m. »
La momentul dat ti-as propune sa te adresezi la Prawns, daca va avea dorinta sa-ti dea vriun sfat ;)

Re: WEGA MU CLASSIC
« Răspuns #395 : Aprilie 18, 2020, 01:02:18 p.m. »
Cel mai bn ce as dori sa scoata Elf Soldier din orase. si sa adauge mobi pe al doilea server pvp la golduri. nui normal asa fara mobi la golduri..+Dragul nostru Admin pune graficul la golduri normal. nu numai pentru cei care joaka din amerika noaptea la orele 3 . mai punele sa fie si dimineata pela orele 8 .sa inblam la golduri. In chaus castle siege. dece este asa ceva ca bati mobul si el buhneste linga tine .si itsi scoate hpul deodata si mori si tu? asta nui normal eu cred. doar trebue sa te tii sa nu te arunce.sau un alt tip de personaj sa nu te ucida. dar nu cum este acuma fakut.nu poti sa te tii in cc.

*

Offline llsoccerll

  • **
  • 81
  • Nici prea mult, nici prea putin...
    • Vezi Profilul
Re: WEGA MU CLASSIC
« Răspuns #396 : Aprilie 18, 2020, 01:19:40 p.m. »
Hai Domnule Wega, hai un stimul la lume ;)

Re: WEGA MU CLASSIC
« Răspuns #397 : Aprilie 18, 2020, 01:20:46 p.m. »
Stefan nu conteaza atit de mult agiliti.E mai presus lvl.De aceea si vorbest ridica lvl 380 390 si atunci va disparea miss.Daca vrei sa testezi incearka cu un char lvl 390 si altul 300 sa bati in ei si o sa vezi.Missurile dispar !Asta este o scapare in pwp a dizbalansului oamenilor care sunt la reloud care vin cu mai multe state,ei dau multe missuri dar nu predomina din cauza statelor!

Re: WEGA MU CLASSIC
« Răspuns #398 : Aprilie 18, 2020, 01:37:03 p.m. »
WEGA spune odata ora concreta ! Nu umbla cu raspunsuri ca mai dureaza sau ceva de genul ! CONCRET ORA

*

Offline adfg

  • ***
  • 242
  • adfg
    • Vezi Profilul
Re: WEGA MU CLASSIC
« Răspuns #399 : Aprilie 18, 2020, 01:41:20 p.m. »
WEGA spune odata ora concreta ! Nu umbla cu raspunsuri ca mai dureaza sau ceva de genul ! CONCRET ORA

aveti rabdare oameni buni datii pace sa faca tot ce e nevoe si sa aduca la o stare normala serveru... nu grabiti ca din graba se primeste rahat ))

cum am spus si inainte sa se deschida serveru ( WEGA nu deschide serveru la moment sunt foarte multe buguri)
acum stati si plingeti pe forum ca asa nui asa ca aceia nui acolo ....

 :crazy: :crazy:
0bito

*

Offline Piero

  • ****
  • 343
    • Vezi Profilul
Re: WEGA MU CLASSIC
« Răspuns #400 : Aprilie 18, 2020, 01:44:13 p.m. »
sau trebuie sa fie interesant  numa la sfirsit de joaca ?  in rest trebue sa ne farmam nervii ? aveti o logica  pizdet....

nu mai am missuri cum la inceput erau, sa normalizat, probabil intradevar trebuie sa pui mai mult agil.. Daca AE pune 70% in agil nu inseamna ca trebuie sa aiba attack rate cu 70% mai mult decat cel ce pune doar 200 agil.. e tot balansat cu stats, asta cum 50 points dau 1 speed la AE si 10 la SM, pentru ca SM pune putin agil dar AE tot in agil practic.

Pur si simplu noi ne-am deprins ca serverul era setat gresit si ne foloseam de acest bag pentru a pune stats cum ne doream, se vede ca aici admin a facut careva setari care sunt pe season3 si de asta conteaza attack rate/ defense rate + lvl la personaj.
in sfirsit cineva a ajuns la mesaju lui Rayness :lol: :lol: :lol: :lol:
reD=),-SpaWn-,snakEEyes,Filtru,Kitsune,BlackMamba,RealSteel

Re: WEGA MU CLASSIC
« Răspuns #401 : Aprilie 18, 2020, 01:48:20 p.m. »
WEGA spune odata ora concreta ! Nu umbla cu raspunsuri ca mai dureaza sau ceva de genul ! CONCRET ORA

aveti rabdare oameni buni datii pace sa faca tot ce e nevoe si sa aduca la o stare normala serveru... nu grabiti ca din graba se primeste rahat ))

cum am spus si inainte sa se deschida serveru ( WEGA nu deschide serveru la moment sunt foarte multe buguri)
acum stati si plingeti pe forum ca asa nui asa ca aceia nui acolo ....

 :crazy: :crazy:
Nimeni nu il grabeste ! Nu o spus nimica concret ! mai bine sa stabileasca o ora si atit !

*

Offline Shiupearka

  • **
  • 64
  • ucigash central :-)
    • Vezi Profilul
Re: WEGA MU CLASSIC
« Răspuns #402 : Aprilie 18, 2020, 01:49:53 p.m. »
Închide serveru !si aprindel mai departe la iarna !!)o sa fie super

*

Offline Piero

  • ****
  • 343
    • Vezi Profilul
Re: WEGA MU CLASSIC
« Răspuns #403 : Aprilie 18, 2020, 01:56:15 p.m. »
Va mai dura ceva timp. Va fi publicat in acest subiect despre disponibilitate.
putem afla ce schimbari v-or urma ?
reD=),-SpaWn-,snakEEyes,Filtru,Kitsune,BlackMamba,RealSteel

Re: WEGA MU CLASSIC
« Răspuns #404 : Aprilie 18, 2020, 02:00:08 p.m. »
Va apuca lomka?)) Dai pace, decât să lucreze Cu atâtea lacuri mai bine off... In losttower și kalima vom avea timp sa stăm afk