WEGA MU CLASSIC

  • 1266 Răspunsuri
  • 161555 Vizualizări

0 Membri şi 7 Vizitatori vizualizează acest subiect.

*

Offline llsoccerll

  • **
  • 81
  • Nici prea mult, nici prea putin...
    • Vezi Profilul
Re: WEGA MU CLASSIC
« Răspuns #375 : Aprilie 18, 2020, 11:40:40 a.m. »
1. si in ziua de azi eu pot sa bat 5 missuri la rind... nu inteleg unde a disparut tema cu missurile( cine o jucat pe ae poate sa confirme ca 1 miss e mult la pvp pentru ae)

We Traumatu, tu cit Attack Rate ai? din cite tin minte ae nu are asa mult.
Uita-te cit attack rate ai tu si cit def rate are cel in care bati, si faci diferenta.

Apropo de SD, sa nu fie acest SD, ar cadea toti ca mustele. Ce placere poti primi din pvp care o sa dureze fix 5 secunde?!
« Ultima Modificare: Aprilie 18, 2020, 11:43:33 a.m. de llsoccerll »

Re: WEGA MU CLASSIC
« Răspuns #376 : Aprilie 18, 2020, 11:48:51 a.m. »
КОМПЕНСАЦИЯ БУДЕТ? ВИПКА ЗАМОРОЖЕНА  НА ВРЕМЯ РАБОТ?
очень хороший вопрос .

Re: WEGA MU CLASSIC
« Răspuns #377 : Aprilie 18, 2020, 11:49:48 a.m. »
Иду на тест )))

Re: WEGA MU CLASSIC
« Răspuns #378 : Aprilie 18, 2020, 11:49:58 a.m. »
КОМПЕНСАЦИЯ БУДЕТ? ВИПКА ЗАМОРОЖЕНА  НА ВРЕМЯ РАБОТ?

+++
.

Re: WEGA MU CLASSIC
« Răspuns #379 : Aprilie 18, 2020, 11:53:03 a.m. »
1. si in ziua de azi eu pot sa bat 5 missuri la rind... nu inteleg unde a disparut tema cu missurile( cine o jucat pe ae poate sa confirme ca 1 miss e mult la pvp pentru ae)

We Traumatu, tu cit Attack Rate ai? din cite tin minte ae nu are asa mult.
Uita-te cit attack rate ai tu si cit def rate are cel in care bati, si faci diferenta.

Apropo de SD, sa nu fie acest SD, ar cadea toti ca mustele. Ce placere poti primi din pvp care o sa dureze fix 5 secunde?!

Народ не понимает,а пытатся им обьяснить это как пукнуть в муку !!!

Re: WEGA MU CLASSIC
« Răspuns #380 : Aprilie 18, 2020, 12:02:35 p.m. »
dupa parerea voastra ae trebuie sa bata numa miss  si daca a da domnu cite 1 hit  :rofl:
AE nu are cum sa aiba putin atack rate... doar ea pune 70% din staturi in agility
PAPURA da tu mai scoate limba din curu adminului.   :blum:
« Ultima Modificare: Aprilie 18, 2020, 12:04:45 p.m. de TRAUMATU »
Jostic MTZ82 SkotobaZa

Re: WEGA MU CLASSIC
« Răspuns #381 : Aprilie 18, 2020, 12:06:03 p.m. »
Ae bate miss in charii de lvl mai mare.Cu timpul cit ridici lvl mai mare se ridica atak rate si nu mai dai miss.Cu timpul se balanseaza serverul la lvl mai mare e ok deja.

Re: WEGA MU CLASSIC
« Răspuns #382 : Aprilie 18, 2020, 12:07:02 p.m. »
prea des in pvp 4-6 hituri la rind fara ca sa iasa nimic, nici macar miss nu scrie, prosta bataie in aer

Re: WEGA MU CLASSIC
« Răspuns #383 : Aprilie 18, 2020, 12:08:15 p.m. »
tolea, tu daca nu joci pe ae pontu pui 3 capici ?
eu am dk in pachet cu 300 agility si lvl exact ca mine si am dat odata  9 missuri in el,asta e normal,  da ?
« Ultima Modificare: Aprilie 18, 2020, 12:11:15 p.m. de TRAUMATU »
Jostic MTZ82 SkotobaZa

Re: WEGA MU CLASSIC
« Răspuns #384 : Aprilie 18, 2020, 12:12:26 p.m. »
dupa parerea voastra ae trebuie sa bata numa miss  si daca a da domnu cite 1 hit  :rofl:
AE nu are cum sa aiba putin atack rate... doar ea pune 70% din staturi in agility
PAPURA da tu mai scoate limba din curu adminului.   :blum:

Chiar esti Traumat oleaca  :wacko: :wacko: , nushtiu pe cine tu bati cu AE si dai miss,cind m-a prinde la golds AE-shka nu vad missuri de la ea,si defense rate la caracterul meu e peste 1k !!

Re: WEGA MU CLASSIC
« Răspuns #385 : Aprilie 18, 2020, 12:12:46 p.m. »
sau trebuie sa fie interesant  numa la sfirsit de joaca ?  in rest trebue sa ne farmam nervii ? aveti o logica  pizdet....
Jostic MTZ82 SkotobaZa

Re: WEGA MU CLASSIC
« Răspuns #386 : Aprilie 18, 2020, 12:14:00 p.m. »
dupa parerea voastra ae trebuie sa bata numa miss  si daca a da domnu cite 1 hit  :rofl:
AE nu are cum sa aiba putin atack rate... doar ea pune 70% din staturi in agility
PAPURA da tu mai scoate limba din curu adminului.   :blum:

Chiar esti Traumat oleaca  :wacko: :wacko: , nushtiu pe cine tu bati cu AE si dai miss,cind m-a prinde la golds AE-shka nu vad missuri de la ea,si defense rate la caracterul meu e peste 1k !!

ai dat 1 argument puternic.
Jostic MTZ82 SkotobaZa

*

Offline llsoccerll

  • **
  • 81
  • Nici prea mult, nici prea putin...
    • Vezi Profilul
Re: WEGA MU CLASSIC
« Răspuns #387 : Aprilie 18, 2020, 12:14:53 p.m. »
Traumatu, tu joci dupa Ae si nici nu stii cit attack rate ai. Iti spun eu, ai putin, agility la ae nu-i ridica mult attack rate, ii ridica mai mult dmg rate.
Mai informeaza-te sapoi scrie ceva.
« Ultima Modificare: Aprilie 18, 2020, 12:16:31 p.m. de llsoccerll »

Re: WEGA MU CLASSIC
« Răspuns #388 : Aprilie 18, 2020, 12:17:09 p.m. »
sau trebuie sa fie interesant  numa la sfirsit de joaca ?  in rest trebue sa ne farmam nervii ? aveti o logica  pizdet....

nu mai am missuri cum la inceput erau, sa normalizat, probabil intradevar trebuie sa pui mai mult agil.. Daca AE pune 70% in agil nu inseamna ca trebuie sa aiba attack rate cu 70% mai mult decat cel ce pune doar 200 agil.. e tot balansat cu stats, asta cum 50 points dau 1 speed la AE si 10 la SM, pentru ca SM pune putin agil dar AE tot in agil practic.

Pur si simplu noi ne-am deprins ca serverul era setat gresit si ne foloseam de acest bag pentru a pune stats cum ne doream, se vede ca aici admin a facut careva setari care sunt pe season3 si de asta conteaza attack rate/ defense rate + lvl la personaj.

Re: WEGA MU CLASSIC
« Răspuns #389 : Aprilie 18, 2020, 12:21:30 p.m. »
Traumatu, tu joci dupa Ae si nici nu stii cit attack rate ai. Iti spun eu, ai putin, agility la ae nu-i ridica mult attack rate, ii ridica mai mult dmg rate.
Mai informeaza-te sapoi scrie ceva.

daca agility nu ridica mult attack rate, atunci in ce sa pun staturile ? (prevad un raspuns puternic)
« Ultima Modificare: Aprilie 18, 2020, 12:24:04 p.m. de TRAUMATU »
Jostic MTZ82 SkotobaZa