WEGA MU CLASSIC

  • 1266 Răspunsuri
  • 161566 Vizualizări

0 Membri şi 11 Vizitatori vizualizează acest subiect.

Re: WEGA MU CLASSIC
« Răspuns #315 : Aprilie 11, 2020, 09:32:04 p.m. »
еще одно толку 3 сераера сделал если серавно везде фул ??? сделай нормально что бы в бц 15 чел вмещалось!!! И нормальные споты можно сделать? Ил тебе наплевать на то что мы тут пишем ? Уже надоело  так играть . Пропадает интерес. и не только у меня а у множество и об этом могут подтвердить все остальные!!!
sunt categoric contra la 15 oameni,mergi la a 3CDA, porți, după porți... lasă tu ideile estea cu 15 oameni. E bine așa !

*

Offline Rayness

  • *****
  • 1603
    • Vezi Profilul
Re: WEGA MU CLASSIC
« Răspuns #316 : Aprilie 11, 2020, 10:49:10 p.m. »
Deocamdata pentru Arena nu sunt planificate modificari. Spoturile in locatii nu pot fi ca in BC sau DS.

Pe server 1 in DS 5 si DS 6 ar putea fi adaugati goldens (+1 si +2).

Re: WEGA MU CLASSIC
« Răspuns #317 : Aprilie 12, 2020, 12:03:38 a.m. »
Admine Adaugă spoturi normale!!!! Nu cicaturile din crywolf si te bate la cap tot serverul cu unic, cineva deja a zis, daca vreai donație pe luna următoare fa ce te roagă lumea, nu ceea ce visezi noaptea
.

*

Offline MiraclE

  • *
  • 33
  • Выигравший никогда не скажет:Это всего лишь игра
    • Vezi Profilul
Re: WEGA MU CLASSIC
« Răspuns #318 : Aprilie 12, 2020, 12:24:12 a.m. »
WEGA eu inteleg ca tie tii foarte bine acum toti au pus vip , rubla este dar stai putin a ramas 5 6 zile si se termina vip lumea tio tuflito in fata daca vrei donate fa spoturi +la asta fa arena Spoturi cu magi cum era citeva serv in urma sa nu poti sta afk + drop ancient nu toti joaca in guild si no sa fie tot serverul in castel doar top o sa eie CC fa sa fie serverul pentru toti !!! Maximum o luna tine serverul daca nu faci schimbari  se termina Karantinul iti kade online 60 70% !!

Re: WEGA MU CLASSIC
« Răspuns #319 : Aprilie 12, 2020, 08:38:54 a.m. »
Вега сделай что бы в бц пускало 15 человек а не 10. во вторых сделай как было раньше. если кто то с бц вышел. мог кто то другой заходить. а то раки заходят  видят ее нету и выходят. и в бц место пропадает!!!

Re: WEGA MU CLASSIC
« Răspuns #320 : Aprilie 12, 2020, 11:36:43 a.m. »
Is deacord cu Серега ca sa faceti in bc daca cineva o esit sa poata intra altu. pentru ca multii sunt intra. ramin fara de party si esa din bc. si se strica la alt cineva party. Sigurca prin kanturu sau crywolf nu trebue sa fie ca in bc ds .dar putin mai bune fa spoturile . ceva mai nou adauga din mobi sa cada. ca stam cu ceasurile prin calima 7 sau indiopste. nu cade nimik normal. sau daca cade ceea ce neam muncit sa gasim. arde. deja se pierde placerea sa te mai joci. Si acum scriem noi pentru ca sa stii. ca toti doresc ceva schimbari. le zicem sa scrie si ei pe forum dar raspunsul lumei este ca. Ce sens sa scriem daca wega face asa cum vrea el? nu asculta parerile noastre.Eata carei raspunsul.Nustiu deja hotarirea e dupa tine.Eu deja am ziz macar ceva schimbari mai faceti .

*

Offline josefina

  • ***
  • 110
  • Сильный рычит, бессильный - визжит.
    • Vezi Profilul
Re: WEGA MU CLASSIC
« Răspuns #321 : Aprilie 12, 2020, 01:47:10 p.m. »
Ok, dar nimeni nu a zis ca spoturile din Arena sa fie ca in BC si DS, sigur ca nu e normal.
Poti face niste spoturi moderate doar ca nu din 4-5 mobi cum ai facut in Aida.
Eu nu pot intelege, de ce tu sa nu bagi in seama parerile si doliantile jucatorile ? - pentru tine trebuie sa conteze doar online pe server si cat mai mult donate (doar pt asta ai facut serverul)
Eu cred ca serverul , sa vorbim real, va dura pina max sfr. luna mai, deci noi am mai juca pina atunci si tu ai mai avea donatii cam 1-2 luni. Ca sa lucreze schema asta tu nu poti ignora cererile noastre de aici.

1) arena cu spoturi moderate, de dorit si cu un % drop ancient.
2) capacitatea BC mareste pina la 15, EU CRED CA ASTA ESTI OBLIGAT MORAL sa o faci.
3) prea mult zen costa biletele in DS6.

P.s. ideea cu goldens e bună.
Храбрый узнается на войне, мудрый - в гневе, друг - в нужде.

*

Offline llsoccerll

  • **
  • 81
  • Nici prea mult, nici prea putin...
    • Vezi Profilul
Re: WEGA MU CLASSIC
« Răspuns #322 : Aprilie 12, 2020, 03:53:59 p.m. »
Adauga si 20 persoane in BC ca tot full va fi. Sunt unii care nici nu incearca sa intre, stau doar afk caci stiu ca nu reusesc sa intre. Daca va mari la 15-20 persoane, vor incepe si ei sa vina BC si tot full va fi, rezulta ca asta nu e o iesire din situatie.
Am alta intrebare Domnule Wega: Cum va fi cu itemele de 380 pe viitor? Drop la aceste iteme si in continuare va fi doar din Boss K7, sau vor fi ceva schimbari pe parcurs?
« Ultima Modificare: Aprilie 12, 2020, 03:57:43 p.m. de llsoccerll »

*

Offline atvmtv

  • **
  • 80
  • Best of EE =)
    • Vezi Profilul
Re: WEGA MU CLASSIC
« Răspuns #323 : Aprilie 12, 2020, 11:19:02 p.m. »
Adauga si 20 persoane in BC ca tot full va fi. Sunt unii care nici nu incearca sa intre, stau doar afk caci stiu ca nu reusesc sa intre. Daca va mari la 15-20 persoane, vor incepe si ei sa vina BC si tot full va fi, rezulta ca asta nu e o iesire din situatie.
Am alta intrebare Domnule Wega: Cum va fi cu itemele de 380 pe viitor? Drop la aceste iteme si in continuare va fi doar din Boss K7, sau vor fi ceva schimbari pe parcurs?

Pe parcurs cred ca Wega ar trebui sa adauge in shop hinele 380 special pentru guildu vostru deoarice cred ca sunteti pre “Joskie” sa veniti la boss si sa va bateti ore intregi , da ce sa mai vrb lasa sa adauge si box of kundum +1..+5 in shop .. pentru sa va mai chinuiti la pvp ori cum faceti praff la eventuri !!!
top 1 .... top ee !!!

Re: WEGA MU CLASSIC
« Răspuns #324 : Aprilie 12, 2020, 11:38:13 p.m. »
Adauga si 20 persoane in BC ca tot full va fi. Sunt unii care nici nu incearca sa intre, stau doar afk caci stiu ca nu reusesc sa intre. Daca va mari la 15-20 persoane, vor incepe si ei sa vina BC si tot full va fi, rezulta ca asta nu e o iesire din situatie.
Am alta intrebare Domnule Wega: Cum va fi cu itemele de 380 pe viitor? Drop la aceste iteme si in continuare va fi doar din Boss K7, sau vor fi ceva schimbari pe parcurs?

Pe parcurs cred ca Wega ar trebui sa adauge in shop hinele 380 special pentru guildu vostru deoarice cred ca sunteti pre “Joskie” sa veniti la boss si sa va bateti ore intregi , da ce sa mai vrb lasa sa adauge si box of kundum +1..+5 in shop .. pentru sa va mai chinuiti la pvp ori cum faceti praff la eventuri !!!


Ții abidna ca nu mai esti top 1 ? :rofl:
.

*

Offline atvmtv

  • **
  • 80
  • Best of EE =)
    • Vezi Profilul
Re: WEGA MU CLASSIC
« Răspuns #325 : Aprilie 12, 2020, 11:38:38 p.m. »
Adauga si 20 persoane in BC ca tot full va fi. Sunt unii care nici nu incearca sa intre, stau doar afk caci stiu ca nu reusesc sa intre. Daca va mari la 15-20 persoane, vor incepe si ei sa vina BC si tot full va fi, rezulta ca asta nu e o iesire din situatie.
Am alta intrebare Domnule Wega: Cum va fi cu itemele de 380 pe viitor? Drop la aceste iteme si in continuare va fi doar din Boss K7, sau vor fi ceva schimbari pe parcurs?

Pe parcurs cred ca Wega ar trebui sa adauge in shop hinele 380 special pentru guildu vostru deoarice cred ca sunteti pre “Joskie” sa veniti la boss si sa va bateti ore intregi , da ce sa mai vrb lasa sa adauge si box of kundum +1..+5 in shop .. pentru sa va mai chinuiti la pvp ori cum faceti praff la eventuri !!!


Ții abidna ca nu mai esti top 1 ? :rofl:
da
top 1 .... top ee !!!

*

Offline llsoccerll

  • **
  • 81
  • Nici prea mult, nici prea putin...
    • Vezi Profilul
Re: WEGA MU CLASSIC
« Răspuns #326 : Aprilie 13, 2020, 01:51:47 a.m. »
atv, ti-a cerut cineva parerea? calmeazate si primeste placere de la joc.
Le-am spus la toti care mi-au pus aceasta intrebare, iti spun si tie, nu am nevoie de golds si de dropu care este din boxuri. Asa ca nu am ce cauta akolo, bucurati-va.

Re: WEGA MU CLASSIC
« Răspuns #327 : Aprilie 13, 2020, 07:52:46 a.m. »
235 de personaje 331lvl (si  tot mai vin) .
E timpul de facut schimbari ( spoturile Kanturu si Aida) 2-5 spoturi nu rezolva problema!!!!

1) Vreu ARENA
2) BC 15 -20 OAMENI
3) IMPLICARE ACTIVA din partea Wega Administration ( oamenii scriu dar feedback 0 )

*

Offline josefina

  • ***
  • 110
  • Сильный рычит, бессильный - визжит.
    • Vezi Profilul
Re: WEGA MU CLASSIC
« Răspuns #328 : Aprilie 13, 2020, 09:42:07 a.m. »
Adauga si 20 persoane in BC ca tot full va fi. Sunt unii care nici nu incearca sa intre, stau doar afk caci stiu ca nu reusesc sa intre. Daca va mari la 15-20 persoane, vor incepe si ei sa vina BC si tot full va fi, rezulta ca asta nu e o iesire din situatie.
Am alta intrebare Domnule Wega: Cum va fi cu itemele de 380 pe viitor? Drop la aceste iteme si in continuare va fi doar din Boss K7, sau vor fi ceva schimbari pe parcurs?

Pe parcurs cred ca Wega ar trebui sa adauge in shop hinele 380 special pentru guildu vostru deoarice cred ca sunteti pre “Joskie” sa veniti la boss si sa va bateti ore intregi , da ce sa mai vrb lasa sa adauge si box of kundum +1..+5 in shop .. pentru sa va mai chinuiti la pvp ori cum faceti praff la eventuri !!!

În primul rînd sterge-ti din descriere "Top 1...top EE" si pe urmă spune ce ai de spus  :biggrin:
Храбрый узнается на войне, мудрый - в гневе, друг - в нужде.

*

Offline Rayness

  • *****
  • 1603
    • Vezi Profilul
Re: WEGA MU CLASSIC
« Răspuns #329 : Aprilie 13, 2020, 01:54:46 p.m. »
Pentru moment limita in BC nu poate fi mai mare de 10.

Deocamdata nu e sigur, dar ar putea fi un boss (sau mai multi) pentru seturile 380 Dragon Knight, Venom Mist, Sylphid Ray, Volcano si Sunlight.

Vor mai fi spoturi in Tarkan, zona de dupa pod.