2019.01 Updates

  • 230 Răspunsuri
  • 42662 Vizualizări

0 Membri şi 1 Vizitator vizualizează acest subiect.

Re: 2019.01 Updates
« Răspuns #195 : Ianuarie 29, 2019, 11:33:39 a.m. »
ну как блять можно запустить сервер ! и добавлять все по этапу :::???? я уже жалею что зарегался ))) из далека видно было , что это провал !! и максимум будет жить 1.5 мемсяца))) ну как обычно !

Re: 2019.01 Updates
« Răspuns #196 : Ianuarie 29, 2019, 12:14:48 p.m. »
ну как блять можно запустить сервер ! и добавлять все по этапу :::???? я уже жалею что зарегался ))) из далека видно было , что это провал !! и максимум будет жить 1.5 мемсяца))) ну как обычно !
1/5 месяца и новый рестарт :D:D:D Вега Открой Вип СЕрв

*

Offline Rayness

  • *****
  • 1603
    • Vezi Profilul
Re: 2019.01 Updates
« Răspuns #197 : Ianuarie 29, 2019, 01:48:29 p.m. »
Câteva specificări despre trupele golden

* Illusion Temple nu funcționează
* Cantitatea totală pe ambele servere este mai mică
* Dacă ar fi doar pe 1 server, în orele de vârf, atunci când e full, nu toți ar putea participa

*

Offline Shiupearka

  • **
  • 64
  • ucigash central :-)
    • Vezi Profilul
Re: 2019.01 Updates
« Răspuns #198 : Ianuarie 29, 2019, 02:59:30 p.m. »

Prostie mare faci dacă pui Gold pe 2 servere!mai pune și 2 castele fiindcă unii tot No sa poată intra pe 1 server fiindcă e full

*

Offline Piero

  • ****
  • 343
    • Vezi Profilul
Re: 2019.01 Updates
« Răspuns #199 : Ianuarie 29, 2019, 03:47:16 p.m. »
Câteva specificări despre trupele golden

* Illusion Temple nu funcționează
* Cantitatea totală pe ambele servere este mai mică
* Dacă ar fi doar pe 1 server, în orele de vârf, atunci când e full, nu toți ar putea participa
cum ???????????????? cum sa-ti vie asa ceva in cap ? :clapping: :help: doamne cu ce gindesti ? ca deacum nu am cuvinte ... cum tu vezi acum pvp pe server ? pe cind asta era cel mai interesant si de ce toti si joaca aici ! cind lumea ti-o intrebat ce schimbari sunt pe server ? de ce ai spus ca totul practic ramine la fel ? si acum in timpu jocului faci iarasi schimbari neplanificate pentru care o sa ramii iarasi cu 50 online dintre care is 5 oameni cu 10 acc , scolari , care nici vip no sa-ti cumpere si o sa-ti cheltui numa lumina ... cine nu poate intra pe server in timpu la gold , e problema lor 1. ! 2. cine nu a stiut  pe server se intra foarte usor , apesi de vre-o 2 ori pe server pina ele nu apar goale , si foc la ghete  ! fa la urma urmei un sondaj , sau ar fi mai bine un OFF , unde fiecare isi va spune opinia si argumentele pentru cele spuse ...macar sa vezi ce vrea lumea ... tii serveru deacum amus 9 ani , dar nu inveti nimic , de fiecare data repeti tot aceleasi greseli !
« Ultima Modificare: Ianuarie 29, 2019, 03:55:27 p.m. de Piero »
reD=),-SpaWn-,snakEEyes,Filtru,Kitsune,BlackMamba,RealSteel

*

Offline gogu

  • ***
  • 202
    • Vezi Profilul
Re: 2019.01 Updates
« Răspuns #200 : Ianuarie 29, 2019, 05:56:21 p.m. »
Câteva specificări despre trupele golden

* Illusion Temple nu funcționează
* Cantitatea totală pe ambele servere este mai mică
* Dacă ar fi doar pe 1 server, în orele de vârf, atunci când e full, nu toți ar putea participa
asa prostie nu am mai auzit! cum adica in orele de varf nu toti ar putea participa , cum pina acum in toate serverele trecute goldurile si toate eventurile erau pe primu server si nu erau probleme. nu stiu cum asta lucreaza , dar mareste volumul la primu server si gata!
in caz ca nu ajunge loc pentru toti la gold pe primu server , rezulta ca si pentru castel si pentru  k7 si pentru maya, si in genere toate eventurile loc destul pentru oameni nu o sa fie , atunci carei sensu din server? fa toate eventurile sa fie doar pe un server ,dar al doilea doar pentru afk  bc ds si atit!

Re: 2019.01 Updates
« Răspuns #201 : Ianuarie 29, 2019, 06:31:08 p.m. »
Am impresia ca acest server nu se va tine mult, face de pierdut timpu ?

Re: 2019.01 Updates
« Răspuns #202 : Ianuarie 29, 2019, 07:04:21 p.m. »
wega inchide al 2 server in genere,,,nu te prosti cu totul

*

JackAss

Re: 2019.01 Updates
« Răspuns #203 : Ianuarie 29, 2019, 09:17:48 p.m. »
SCOATE GOLDURILE ȘI TOATE EVENTELE  inclusiv mobii de pe 2 server , inafară de BC/DS dacă vrei sa ai online.

*

Offline Rayness

  • *****
  • 1603
    • Vezi Profilul
Re: 2019.01 Updates
« Răspuns #204 : Ianuarie 29, 2019, 09:33:07 p.m. »
Câteva specificări despre servere și evenimente

* Fiecare server este o entitate completă
* Fiecare server dispune de o capacitate limitată de acces. Serverul poate fi accesat atât cât nu este full
* Trupele golden au fost distribuite proporțional pe ambele servere
* Pentru Castle Siege va fi un server aparte
« Ultima Modificare: Ianuarie 29, 2019, 09:57:37 p.m. de Rayness »

*

Offline Rayness

  • *****
  • 1603
    • Vezi Profilul
Re: 2019.01 Updates
« Răspuns #205 : Ianuarie 29, 2019, 11:05:05 p.m. »
Pentru că încercăm să corespundem așteptărilor voastre și pentru a elucida care sunt constrângerile în cazul în care sunt doar pe un server, când vor fi adăugați Golden Dragons (+3), vom adăuga inițial doar pe cei de pe server 1.

Re: 2019.01 Updates
« Răspuns #206 : Ianuarie 31, 2019, 08:58:55 p.m. »
Pentru că încercăm să corespundem așteptărilor voastre și pentru a elucida care sunt constrângerile în cazul în care sunt doar pe un server, când vor fi adăugați Golden Dragons (+3), vom adăuga inițial doar pe cei de pe server 1.

eu nu stiu care-i motivul tau de a face golds pe 2 servere, dar sunt sigur ca nui din motivul ca serverul va fi full. Dar cred ca stiu, iti este frica sa nu pierzi online, oameni care nu-s asa buni la pvp si nu vor reusi niciodata sa faca fata TOP guildurilor ( adica zadrotii care-s in TOP si joaca de mai mult de 10 ani ), astfel vrei sa dai o sansa tuturor de a obtine Haine excellent si a avea un stimul in joaca aceasta.

P.S. eu te inteleg pentru ca eu daca as fi fost in locul lor as fi sters joaca daca as fi vazut ca n-am nici o sansa de a avea un SET bun din kundun+4, +5 ( pentru ca altfel nu poti fi competitiv ) , dar totodata tu ii faci pe oamenii care la momentul dat is in top si joaca non-stop sa nu mai joace, nu stiu cat va tine proiectul dat daca oamenii care joaca mereu pe serverul tau de ani de zile vor pleca.

Re: 2019.01 Updates
« Răspuns #207 : Februarie 01, 2019, 12:17:25 a.m. »
Wega tu vezi ca toți sunt împotriva cu golds pe 2 server boss kalima care cad box.
Fa delete la 2 server cât n-ai stricat interesul la acei 100 de oameni care joaca ca restu 100 îs tvinci.
Ai făcut 2 servere și nis pe acelea nu poți intra din cauza ca e full pe ambele te-o rugat lumea sa nu pui 100 de ferestre.
Credca ai făcut așa ca sa para online mai mult doar in realitate e MAX 100-120 online.
« Ultima Modificare: Februarie 01, 2019, 12:19:41 a.m. de -ARCHELONE- »

*

Offline Rayness

  • *****
  • 1603
    • Vezi Profilul
Re: 2019.01 Updates
« Răspuns #208 : Februarie 01, 2019, 11:58:31 a.m. »
Câteva actualizări pentru astăzi

* Începând de sâmbătă dimineață vor fi disponibili Golden Dragons (+3). Inițial vor fi disponibili doar pe server 1.
* Serverele sunt full atunci când sunt încărcate la capacitate maximă. Dacă se va menține, vom analiza opțiuni astfel încât să aveți o experiență de joc plăcută.

*

Offline Rayness

  • *****
  • 1603
    • Vezi Profilul
Re: 2019.01 Updates
« Răspuns #209 : Februarie 02, 2019, 05:29:23 p.m. »
Câteva actualizări pentru astăzi

* Ținând cont că serverul 1 și serverul 2 deseori sunt încărcate la capacitate maximă, de astăzi e disponibil serverul 3. Pe serverul 3 nu sunt disponibile majoritatea event-urilor inclusiv Blood Castle și Devil Square, nu pot fi accesate locațiile Kanturu și Arena, nu sunt Illusions of Kundun, Kundun Boss, Dark Phoenix, Hell Maine și Death Vim Knight
* Pentru moment capacitatea serverului 3 e mai mică decât cea a serverelor 1 și 2
 
« Ultima Modificare: Februarie 02, 2019, 05:32:43 p.m. de Rayness »