Wipe

  • 62 Răspunsuri
  • 15851 Vizualizări

0 Membri şi 1 Vizitator vizualizează acest subiect.

*

Offline Runnn

  • **
  • 72
  • wtf
    • Vezi Profilul
Re: Wipe
« Răspuns #30 : Februarie 21, 2018, 03:28:44 p.m. »
mai aveti sa plangeti ? Voi vreti ceva si nu puteti obtine (Castelul) nu-l puteti obtine deatata ca nu sunteti asa de buni ca guildul care il mentine de ceva timp! Asta-i problema ....si da,n-o sa-l aveti niciodata castelul :D numai daca adminul n-o sa-l cadoneze voua)

Tu ingenere pe server ai jucat?)sau esti drug cu ushastaia shvabra?)cind am fost noi mai multi?daca mereu era 50 la 50 si cum ati luat pizd.on practic mereu la gold cocos k7 asa si aveti sa luati si la castel sa fi fost facut ca lumea,da asa ati luat la inceput na sharu castle si atit.

Re: Wipe
« Răspuns #31 : Februarie 21, 2018, 03:31:05 p.m. »
Ai uitat sa zici ca de la noi vo 10 + persoane au plecat,  iar baietii din nice guys au implut minusul de persoane , ca sa fim egali , strategic vorbind sa facem fata). Iarasi minciunesti ce tine legat de serverul trecut, multe persoane care au fost  in Royal s-au fara guild au fost  inrolate in padonki pentru a fi turma,asa ca repet ajunge sa fii ipocrit si sa te bati cu pumnul in piept pentru joc cinstit ;)
Extrimal shi buharik iai imultsit cu 5 ??
Ia spunemi terog cine din royal a intrat la noi in serverul trecut?? :crazy:
Noi numai de aceasta shi am pierdut castelul atunci, multsi au lepadat joaca da noi noameni noi in guild nu luam, asha ca lasatsiva iluziile.

Re: Wipe
« Răspuns #32 : Februarie 21, 2018, 05:43:32 p.m. »
Ai uitat sa zici ca de la noi vo 10 + persoane au plecat,  iar baietii din nice guys au implut minusul de persoane , ca sa fim egali , strategic vorbind sa facem fata). Iarasi minciunesti ce tine legat de serverul trecut, multe persoane care au fost  in Royal s-au fara guild au fost  inrolate in padonki pentru a fi turma,asa ca repet ajunge sa fii ipocrit si sa te bati cu pumnul in piept pentru joc cinstit ;)
Extrimal shi buharik iai imultsit cu 5 ??
Ia spunemi terog cine din royal a intrat la noi in serverul trecut?? :crazy:
Noi numai de aceasta shi am pierdut castelul atunci, multsi au lepadat joaca da noi noameni noi in guild nu luam, asha ca lasatsiva iluziile.

Gentlement , myagi, cosanostra, Megatron , extrimal , buharik pe restu nici nu-i mai țin minte

Re: Wipe
« Răspuns #33 : Februarie 21, 2018, 06:05:47 p.m. »
Ai uitat sa zici ca de la noi vo 10 + persoane au plecat,  iar baietii din nice guys au implut minusul de persoane , ca sa fim egali , strategic vorbind sa facem fata). Iarasi minciunesti ce tine legat de serverul trecut, multe persoane care au fost  in Royal s-au fara guild au fost  inrolate in padonki pentru a fi turma,asa ca repet ajunge sa fii ipocrit si sa te bati cu pumnul in piept pentru joc cinstit ;)
Extrimal shi buharik iai imultsit cu 5 ??
Ia spunemi terog cine din royal a intrat la noi in serverul trecut?? :crazy:
Noi numai de aceasta shi am pierdut castelul atunci, multsi au lepadat joaca da noi noameni noi in guild nu luam, asha ca lasatsiva iluziile.

Gentlement , myagi, cosanostra, Megatron , extrimal , buharik pe restu nici nu-i mai țin minte
ok Gentlement cosanostra extrimal , buharik da tot nus sunt 10+, myagi nu joaka megatron la fel . Nu tsii minte twnkurile ka sa le inskrii tot in lista asta ?:D

Re: Wipe
« Răspuns #34 : Februarie 21, 2018, 06:36:43 p.m. »
Да да) конечно, именно этот проект серьезный)) когда админ рисует вещи и продает их по 300 лей 🤣🤣🤣

Re: Wipe
« Răspuns #35 : Februarie 21, 2018, 07:54:30 p.m. »
Да да) конечно, именно этот проект серьезный)) когда админ рисует вещи и продает их по 300 лей 🤣🤣🤣

Ты такой сука "Скворечник" тупорылый пиздец просто, докажешь свои пустые слова или пиздеть научили только?






































Re: Wipe
« Răspuns #36 : Februarie 21, 2018, 07:56:00 p.m. »
ебало нарисованное бля :treaten:

Re: Wipe
« Răspuns #37 : Februarie 21, 2018, 11:31:59 p.m. »
dap el desena zamena si tu tacei pina as prineaska si nu stii ce as scrie amus :)  :lol: :lol:

Re: Wipe
« Răspuns #38 : Februarie 22, 2018, 04:23:42 a.m. »
Fetele gata nu neorlaiti ne vedem pe serveru următor V-am unijit PINA ați zabivit pe mu. Tirpiloidu cela Rijii o zabivit primu . Prosta nu  ați fost dastoinie sa luați voi castelu.

*

Offline who?

  • ****
  • 306
    • Vezi Profilul
Re: Wipe
« Răspuns #39 : Februarie 22, 2018, 11:59:52 a.m. »
dap el desena zamena si tu tacei pina as prineaska si nu stii ce as scrie amus :)  :lol: :lol:

si esti de naiv...numai ca sa nu crezi realitatea) iti arata dovezi si tu mai departe hamai pe a ta)

*

Offline ToPHaDo

  • **
  • 85
  • HANGMANS TEAM
    • Vezi Profilul
Re: Wipe
« Răspuns #40 : Februarie 22, 2018, 12:52:55 p.m. »
Dupa cum se vede aici plinge doar HARDCORE si  ||||||      vo suparat cumva soarta  pe voi ?  Nimeni nu vo interzis  sa faci o alianta buna nimeni nu vo interzis sa imblati in ilusion temple   si stringeti bilete sa faceti bilete si sa pierdeti timp pentru a fi in rind cu lumea ...   dar  voi at vrut  din pod sa va cada .. fiti mai serios  sunteti baieti mari deja ... Dupa parerea mea  WEGA e un proect tare  bun si Mult mai balansat ca multe alte servere dupa dorintele  jucatorilor   practic  tot ce ati dorit  WEGA o facut   ne uitinduse ca modificarile si setarile sunt foarte  greu de facut dupa fiecare placere in parte... Mai sunt neajunuri pe server sunt de accord dar pe toti  nui poti intelege... Ii doresc lu WEGA sa nu lase miine jos are un server ft bune si sa continue  cu setarile  spre bine ....

Propunere mea este  Poate face un WIPE cu 30 de zile in urma  sau  un WIPE pina la primu castel si sa incercam sa mai continuam o data .... alt fel serveru este dus de ripa ... Poate propune fiecare cite un subiect ce se poate de facut de continuat severu mai departe ... WEGA poate pune la votare  niste propuneri  cu continuarea serverului ... BAFTA tuturor...
Bai handicapatule,haine trebuie de dobândit din GOLD! !!!! Nu blea din IT top haine!!!ați mâncat bătaie la golduri,boss k7 și cocos!! Sunteți liberi și jucați mai departe !k7 îi al vostru și goldurile tot! !Foc !!


La golduri mincat pizdeala? si za baidala tu spui ?  napastoi voi minkati pisdeala ,

Ce haine au fost strinse din ilusion , voi jucati cu noi ca sa stiti ce haine unde au fost scoate ?
bai ushastik inchide ebala) daca nu ai jucat de la inceput si nu stii deunde so imbracat acelasi muxmux si etc.


Da deunde voi aveti asa informatie ca eu sunti imbracat din Ilusion?

Armor Divine 13 luck dd mi l-au cadonat inca de la inceputul la server , de unde a fost armor acesta scos nustiu.
Gloves luck hp - la gold
Helm luck mana am cumparat cu 5 gemstone
Pants luck DD - la gold
Boots luck rate - Ilusion temple

asa ca nu vb prostii .
oT}I{aJIc9,AnaMaria,Defender,KindaSexy,OhLady,MuxMux,Mocha , Prawns

*

Offline Nicole

  • ***
  • 127
    • Vezi Profilul
Re: Wipe
« Răspuns #41 : Februarie 22, 2018, 01:15:12 p.m. »
baietii din Royal si Experti , n-am fost nici cu un guild nici cu padonki da pe serveru trecut cind padonki domina in tot  castel care o fost 90% la ei, golds etc pe forum de la ei nam auzit asa se se lauda cum voi, in fiecare tema pe care o citesc mentionati ca "nu sinteti dastoini, boots noobi etc," ei macar pot pierde ! da voi ca copii cei mici care iau cumparat parintii o jucarie da voi va laudati la toata lumea ca suntem "NEPOBEDIMIE" ca nu mai luati voi castelu etc... COPII iata ce pot spune!

Re: Wipe
« Răspuns #42 : Februarie 22, 2018, 02:01:24 p.m. »
baietii din Royal si Experti , n-am fost nici cu un guild nici cu padonki da pe serveru trecut cind padonki domina in tot  castel care o fost 90% la ei, golds etc pe forum de la ei nam auzit asa se se lauda cum voi, in fiecare tema pe care o citesc mentionati ca "nu sinteti dastoini, boots noobi etc," ei macar pot pierde ! da voi ca copii cei mici care iau cumparat parintii o jucarie da voi va laudati la toata lumea ca suntem "NEPOBEDIMIE" ca nu mai luati voi castelu etc... COPII iata ce pot spune!
Cum satsi spun, ermak cite odata tot asha scriia. Aici mai mult de om depinde.

*

Offline Nicole

  • ***
  • 127
    • Vezi Profilul
Re: Wipe
« Răspuns #43 : Februarie 22, 2018, 02:59:54 p.m. »
Lordik, nu exista padure fara uscaciuni :D da nu asa cum ei de parca o cistigat un bot de aur!

*

Offline Piero

  • ****
  • 343
    • Vezi Profilul
Re: Wipe
« Răspuns #44 : Februarie 22, 2018, 03:29:00 p.m. »
Lordik, nu exista padure fara uscaciuni :D da nu asa cum ei de parca o cistigat un bot de aur!

pentru mine Castelu pe acest server nu o fost aratator cine si ce poate ... din cauza la setari ; cine si ce poate sa aratat la GOLD , k7 , etc ,si cu asta-i tot spus  :thank_you2:
reD=),-SpaWn-,snakEEyes,Filtru,Kitsune,BlackMamba,RealSteel