HARDCORE

  • 16 Răspunsuri
  • 3823 Vizualizări

0 Membri şi 1 Vizitator vizualizează acest subiect.

*

Offline ANILAXOR

  • **
  • 88
  • GLAVNIIpiZDANIE
    • Vezi Profilul
HARDCORE
« : Ianuarie 21, 2018, 10:40:41 a.m. »
citeva concluzii despre server:)
1. serveru este setat asa incit  iti maninca  o sumedenie de timp.(ceea ce-i de-a pt anu  2018)
2. din cauza la eventul castlle siege totul duce exact ca si pe serverul trecut la aceea ca se imparte tot serverul in 2 guilduri.
3. abuz illusion deam e clar pentru toti ( mai ales pozele cu twinci care arunca cite 10-20 box lt3 )
4. eu am lvl  660 amus si am aghe add 12 pe 3 haine :D ( unde s-o mai vazut asa  huinea... tot merge pe ebanie reloaduri)
5. ce tine de pvp, este interesant doar la golduri dar si acolo amu e moda: ori nu vii de loc ori vii cu minim 3 pachete

concluzie: din HARDCORE 50% ca zabivesc o parte :)

p.s. este infa ca adminu e robot  :suicide2: e adevarat ?
p.s.1 patani donati cite ceva sa faca reload jostic :(   :help: 
 
sanatate
« Ultima Modificare: Ianuarie 21, 2018, 09:01:31 p.m. de Rayness »

*

Offline Alpha

  • ***
  • 141
    • Vezi Profilul
Re: HARDCORE
« Răspuns #1 : Ianuarie 21, 2018, 10:56:42 a.m. »
Dupa reload o sa faci, add , eu pin la 660 am imblat cu add 0, acum cu incetu fac cite un pic de add), sunt persoane pe server cu add 28

Re: HARDCORE
« Răspuns #2 : Ianuarie 21, 2018, 04:33:03 p.m. »

1. serveru este setat asa incit  iti maninca  o sumedenie de timp.(ceea ce-i de-a pula pt anu  2018)


Deacord 100%

*

Offline patrik

  • ***
  • 106
    • Vezi Profilul
Re: HARDCORE
« Răspuns #3 : Ianuarie 21, 2018, 05:56:49 p.m. »
HARDCORE LA REVEDERE , IMI VA FI FOARTE DOR DE VOI :cray: :cray: :cray: :cray: :cray: :cray:

Re: HARDCORE
« Răspuns #4 : Ianuarie 21, 2018, 06:23:08 p.m. »
R.I.P

Re: HARDCORE
« Răspuns #5 : Ianuarie 21, 2018, 07:19:38 p.m. »
 :help: :help: :help: :help:

*

Offline Rayness

  • *****
  • 1603
    • Vezi Profilul
Re: HARDCORE
« Răspuns #6 : Ianuarie 21, 2018, 09:23:51 p.m. »
E dependent probabil de prioritățile stabilite. Sub ce formă se consumă timpul?

Illusion Temple e un event public cu aceleași reguli pentru toți. Acum e 1 dată în zi.

Mai de demult s-a început dezvoltarea unor limite per IP. Între timp au apărut alte priorități precum Firescream și a fost lăsat pe mai târziu, dar e de așteptat în curând să avem aceste limite.

Illusion Temple și Golden Invasion nu sunt event-uri care se exclud unul pe altul. Participarea la ambele evenimente e binevenită.

Lăsatu jocului nu e productiv.

Cu toții suntem interesați într-un PvP calitativ și joc interesant, de aceea orice propuneri le puteți posta pe forum și le vom analiza împreună.

*

Offline ANILAXOR

  • **
  • 88
  • GLAVNIIpiZDANIE
    • Vezi Profilul
Re: HARDCORE
« Răspuns #7 : Ianuarie 21, 2018, 11:56:30 p.m. »
mai bine nu comentez :)

Re: HARDCORE
« Răspuns #8 : Ianuarie 22, 2018, 01:07:04 p.m. »
E dependent probabil de prioritățile stabilite. Sub ce formă se consumă timpul?

Drop foarte mic la jewls, cerinte foarte mari la reload, esti nevoit sa faci twinks pentru BC1, Illussion, CC, sa te aperi de cretini in arena non stop si mai apoi de boss care apare, unde e fun in asta ???

Re: HARDCORE
« Răspuns #9 : Ianuarie 23, 2018, 11:37:10 a.m. »
Sunt Deacord doar cu punctul 2 si 3 in rest nu :)

Re: HARDCORE
« Răspuns #10 : Ianuarie 23, 2018, 02:26:58 p.m. »
E dependent probabil de prioritățile stabilite. Sub ce formă se consumă timpul?

Illusion Temple e un event public cu aceleași reguli pentru toți. Acum e 1 dată în zi.

Mai de demult s-a început dezvoltarea unor limite per IP. Între timp au apărut alte priorități precum Firescream și a fost lăsat pe mai târziu, dar e de așteptat în curând să avem aceste limite.

Illusion Temple și Golden Invasion nu sunt event-uri care se exclud unul pe altul. Participarea la ambele evenimente e binevenită.

Lăsatu jocului nu e productiv.

Cu toții suntem interesați într-un PvP calitativ și joc interesant, de aceea orice propuneri le puteți posta pe forum și le vom analiza împreună.

  ответы как от робота 100 % am mai văzut câteva răspunsuri identice  :lol: :lol:

Re: HARDCORE
« Răspuns #11 : Ianuarie 23, 2018, 02:29:59 p.m. »
În Skype fix așa răspunde,eu am socotit că nui sens săi mai scrii ceva :)
 :suicide2:

*

Offline Ermak

  • **
  • 93
    • Vezi Profilul
Re: HARDCORE
« Răspuns #12 : Ianuarie 23, 2018, 03:09:59 p.m. »
E dependent probabil de prioritățile stabilite. Sub ce formă se consumă timpul?

Illusion Temple e un event public cu aceleași reguli pentru toți. Acum e 1 dată în zi.

Mai de demult s-a început dezvoltarea unor limite per IP. Între timp au apărut alte priorități precum Firescream și a fost lăsat pe mai târziu, dar e de așteptat în curând să avem aceste limite.

Illusion Temple și Golden Invasion nu sunt event-uri care se exclud unul pe altul. Participarea la ambele evenimente e binevenită.

Lăsatu jocului nu e productiv.

Cu toții suntem interesați într-un PvP calitativ și joc interesant, de aceea orice propuneri le puteți posta pe forum și le vom analiza împreună.

  ответы как от робота 100 % am mai văzut câteva răspunsuri identice  :lol: :lol:

оправдания закончились, copy paste никто не отменял)))

Re: HARDCORE
« Răspuns #13 : Ianuarie 23, 2018, 04:25:09 p.m. »
 :drinks: :drinks:
E dependent probabil de prioritățile stabilite. Sub ce formă se consumă timpul?

Illusion Temple e un event public cu aceleași reguli pentru toți. Acum e 1 dată în zi.

Mai de demult s-a început dezvoltarea unor limite per IP. Între timp au apărut alte priorități precum Firescream și a fost lăsat pe mai târziu, dar e de așteptat în curând să avem aceste limite.

Illusion Temple și Golden Invasion nu sunt event-uri care se exclud unul pe altul. Participarea la ambele evenimente e binevenită.

Lăsatu jocului nu e productiv.

Cu toții suntem interesați într-un PvP calitativ și joc interesant, de aceea orice propuneri le puteți posta pe forum și le vom analiza împreună.

  ответы как от робота 100 % am mai văzut câteva răspunsuri identice  :lol: :lol:

оправдания закончились, copy paste никто не отменял)))

*

Offline Kazino

  • ***
  • 223
    • Vezi Profilul
Re: HARDCORE
« Răspuns #14 : Ianuarie 23, 2018, 07:20:04 p.m. »
citeva concluzii despre server:)
1. serveru este setat asa incit  iti maninca  o sumedenie de timp.(ceea ce-i de-a pt anu  2018)
2. din cauza la eventul castlle siege totul duce exact ca si pe serverul trecut la aceea ca se imparte tot serverul in 2 guilduri.
3. abuz illusion deam e clar pentru toti ( mai ales pozele cu twinci care arunca cite 10-20 box lt3 )
4. eu am lvl  660 amus si am aghe add 12 pe 3 haine :D ( unde s-o mai vazut asa  huinea... tot merge pe ebanie reloaduri)
5. ce tine de pvp, este interesant doar la golduri dar si acolo amu e moda: ori nu vii de loc ori vii cu minim 3 pachete

concluzie: din HARDCORE 50% ca zabivesc o parte :)

p.s. este infa ca adminu e robot  :suicide2: e adevarat ?
p.s.1 patani donati cite ceva sa faca reload jostic :(   :help: 
 
sanatate
nu plinge An-ooooo!!!!
Nu uitati serveru are 720 lvl dar nu 400 , respectiv 660 lvl e ca si cum ai ajunge la 300 cu high exp si lvl maxim 400... sistema economica e bine pusa la cale - in sfirsit lumea vinde wings cu ignor si unik pe jeveluri -uraaaaa....succes la niorlaiti si prostalani!!!