Замок

  • 16 Răspunsuri
  • 2490 Vizualizări

0 Membri şi 1 Vizitator vizualizează acest subiect.

Замок
« : Decembrie 22, 2017, 06:40:00 a.m. »
Вопрос такой не пора ли запускать захват замка? Или вы ждёте пока людиапнут 700 и пропадёт интерес?что на прошлом сервере поздно запустили что сейчас! :wacko: :wacko:

Re: Замок
« Răspuns #1 : Decembrie 22, 2017, 07:10:11 a.m. »
Можно твой ник в игре узнать?)

Re: Замок
« Răspuns #2 : Decembrie 22, 2017, 07:42:36 a.m. »
Можно твой ник в игре узнать?)
оо старая гвардия поползла!! Фуршик следи за рулём)) меня искать не надо))

Re: Замок
« Răspuns #3 : Decembrie 22, 2017, 01:20:06 p.m. »
дай свой ник нубе :lol:

Re: Замок
« Răspuns #4 : Decembrie 22, 2017, 02:32:18 p.m. »
дай свой ник нубе :lol:
тебе станет легче на душе?)))

Re: Замок
« Răspuns #5 : Decembrie 22, 2017, 03:59:37 p.m. »
я походу с тобой в клане василий  :crazy: :crazy:

*

Offline Rayness

  • *****
  • 1603
    • Vezi Profilul
Re: Замок
« Răspuns #6 : Decembrie 23, 2017, 01:27:45 a.m. »
Elementele în joc se adaugă treptat. Castle Siege depinde și de pregătirea și disponibilitatea guildelor.
« Ultima Modificare: Decembrie 23, 2017, 07:40:10 a.m. de Rayness »

*

Offline Royal

  • ****
  • 270
    • Vezi Profilul
Re: Замок
« Răspuns #7 : Decembrie 23, 2017, 05:19:10 p.m. »
Wega ok,dar guardiian cum propui sa dobindim? sunt 2 metode castelul si x shop, ok 1 reload s-a strins cumva 5 guardianuri, la al 2lea 10 guardianuri nu cred ca vor avea posibilitate  toti sa procure cu xshop respectiv trebuie de implicat $$$, asa ca te rog sa  gindesti solutii reale cum sa dobindem prin alte posibilitati!

*

dualiTy

Re: Замок
« Răspuns #8 : Decembrie 23, 2017, 05:20:36 p.m. »
guardian cad in kalima 7

*

Offline 6yXaPuK

  • ***
  • 151
  • 6yXaPuK/u3oJlbga/Paine/WarFighter/Arsenal
    • Vezi Profilul
Re: Замок
« Răspuns #9 : Decembrie 23, 2017, 11:13:49 p.m. »
guardian cad in kalima 7

Ce sa mai vorbim) tu ai fost acolo?ai scos macar 1?)teoretic da ele cad acolo dar foarte si foarte rar 1 la citeva ore,cind ne trebuie 10 bucati la adoilea reload cum facem?)

Eu as propune de mai adaugat spoturi in kanturu si de mai adaugat spoturi in aida si in aida de pus drop la jewel of guardian,sau fa ceva tu referitor la guardian caci nu am idee cum majoritatea o sa faca reload,80% din cei ce au facut primu reload au bagat donat cum am facut si eu dar in continuare?sunt jucatori care nu vor sa faca donate,rezolva problema.

*

Offline Marsely

  • ***
  • 101
  • =
    • Vezi Profilul
Re: Замок
« Răspuns #10 : Decembrie 23, 2017, 11:22:52 p.m. »
ce asteptam sa apara guilduri noi?? pune CS sa vezi cite ally vor aparea ....

*

dualiTy

Re: Замок
« Răspuns #11 : Decembrie 24, 2017, 12:35:49 a.m. »
eu am scos 3 guardian din kalima 7 in o saptamani chite 5 7 ore pe zi e greu bag .....dar poti sa vibivesti gemstone sa cumperi guardian de la oamenii c are doneaza

Re: Замок
« Răspuns #12 : Decembrie 24, 2017, 02:39:31 a.m. »
Va lamuresc eu daca nu este evident deja ) Totul e facut pentru donate, oamenii string puncte si is nevoiti sa le foloseasca pentru guardians (castelu apare asa greu din acest motiv is sigur) de K7 nici nu-mi ziceti va rog, incercati si singuri. Dupa ce oamenii folosesc punctele acumulate pe guardians vor fi nevoiti sa cumpere exp cu donate pentru a ramine competetivi cu altii care au bagat bani, altfel ramii in urma, totul e simplu vrei sa ai sansa in pvp si in joc, BAGA RUBLE, un fel de sistem pay to win asa mai musamalizat, parerea mea (200 lei de personaj pentru VIP e extrem de exagerat luind in consideratie cit de greu acumulezi punctele si ca treb si pe ele sa le dai pe guardians pentru a progresa)

*

Offline Rayness

  • *****
  • 1603
    • Vezi Profilul
Re: Замок
« Răspuns #13 : Decembrie 24, 2017, 03:18:56 a.m. »
Nu e pay2win. Pay2win e atunci când în shop poți obține ceva ce nu poți obține în joc și acel ceva îți oferă un avantaj considerabil.

Sunt aspecte ce trebuiesc luate în calcul și dacă sunt rare și dacă sunt mai disponibile.

Așa s-a primit că pentru siege e necesară consolidarea tuturor guild-urilor, însă Land of Trials (unde se oferă acces când siege-ul e câștigat) e una din sursele de dobândire Jewel of Guardian.

S-ar putea de reconsiderat puțin drop-ul în Kalima 7, dar e necesar mai multă informație despre situația actuală.
« Ultima Modificare: Decembrie 24, 2017, 03:24:50 a.m. de Rayness »

*

Offline Royal

  • ****
  • 270
    • Vezi Profilul
Re: Замок
« Răspuns #14 : Decembrie 24, 2017, 10:19:44 a.m. »
Nu e pay2win. Pay2win e atunci când în shop poți obține ceva ce nu poți obține în joc și acel ceva îți oferă un avantaj considerabil.

Sunt aspecte ce trebuiesc luate în calcul și dacă sunt rare și dacă sunt mai disponibile.

Așa s-a primit că pentru siege e necesară consolidarea tuturor guild-urilor, însă Land of Trials (unde se oferă acces când siege-ul e câștigat) e una din sursele de dobândire Jewel of Guardian.

S-ar putea de reconsiderat puțin drop-ul în Kalima 7, dar e necesar mai multă informație despre situația actuală.



Mai sus bulgari ti-a explicat situatia 3 guardianuri ea cazut intr-o sapt , pe cind a stat ore intregi acolo), sica sa intelegi k7 e foarte greu de facut treaba).Gindeste inca vo solutie, repet 1 reload s-a mai procurat din x shop, la 2 lea cifra este prea mare de guardianuri