Новый сезон

  • 129 Răspunsuri
  • 44774 Vizualizări

0 Membri şi 2 Vizitatori vizualizează acest subiect.

*

Offline Kazino

  • ***
  • 223
    • Vezi Profilul
Re: Новый сезон
« Răspuns #60 : Aprilie 16, 2015, 07:05:23 p.m. »
cu wipe sau fara , serverele kad din cauza la mudaci care nu pot face nimic la golduri si de jale creeaza noobi si slivesc de pe afk pe cei care obtin cateva golduri, si el nu merge la golduri, la bos, sau alte eventuri ca nu-i in stare sa faca nimic, in skimb toata ziua are grija nime sa nu stea afk.... lumea se satura de stat afk in oras si sterge clientu din comp!!!                     
                     si nu inteleg un lucru de la mudacii istea--- care ii scopu lor??? nafiga lor le treb  sa se inkida serveru??? sau sa ramina numai 4-5 oameni care is mai incapatsinatsi????? poate vriun mudac sa-mi raspuna????

*

[SM]KleriK

Re: Новый сезон
« Răspuns #61 : Aprilie 17, 2015, 12:07:18 a.m. »
ok dar mai bine de facut altfel 1 server pvp  gold  boss, al 2 server vip non pvp sh stai afk kit vrai tu!

Re: Новый сезон
« Răspuns #62 : Aprilie 17, 2015, 03:28:00 a.m. »
cu wipe sau fara , serverele kad din cauza la mudaci care nu pot face nimic la golduri si de jale creeaza noobi si slivesc de pe afk pe cei care obtin cateva golduri, si el nu merge la golduri, la bos, sau alte eventuri ca nu-i in stare sa faca nimic, in skimb toata ziua are grija nime sa nu stea afk.... lumea se satura de stat afk in oras si sterge clientu din comp!!!                     
                     si nu inteleg un lucru de la mudacii istea--- care ii scopu lor??? nafiga lor le treb  sa se inkida serveru??? sau sa ramina numai 4-5 oameni care is mai incapatsinatsi????? poate vriun mudac sa-mi raspuna????

Cum am mai spus, trebuie de ridicat timpul de scadere a PK si sa faca sa cada haine de pe PK. Sh la mooveri de ridicat lvl-lu pentru move, ca sa fac mooveri si is peste tot

Re: Новый сезон
« Răspuns #63 : Aprilie 17, 2015, 08:42:20 a.m. »
cu wipe sau fara , serverele kad din cauza la mudaci care nu pot face nimic la golduri si de jale creeaza noobi si slivesc de pe afk pe cei care obtin cateva golduri, si el nu merge la golduri, la bos, sau alte eventuri ca nu-i in stare sa faca nimic, in skimb toata ziua are grija nime sa nu stea afk.... lumea se satura de stat afk in oras si sterge clientu din comp!!!                     
                     si nu inteleg un lucru de la mudacii istea--- care ii scopu lor??? nafiga lor le treb  sa se inkida serveru??? sau sa ramina numai 4-5 oameni care is mai incapatsinatsi????? poate vriun mudac sa-mi raspuna????

Cum am mai spus, trebuie de ridicat timpul de scadere a PK si sa faca sa cada haine de pe PK. Sh la mooveri de ridicat lvl-lu pentru move, ca sa fac mooveri si is peste tot

Cum se vede Dumnezeu nu ia dat tuturor minte.De aia apar asha idei proaste.
« Ultima Modificare: Aprilie 17, 2015, 08:44:17 a.m. de Trader »

Re: Новый сезон
« Răspuns #64 : Aprilie 17, 2015, 09:35:07 a.m. »
vaip v s tydiiy, x1-3 bez resetov, unik ponizte raz v 5, uberite etot drop s goldov kotorii dobavili i hotelosi bi poprobivati yje sezon 3....moj tam nebydet etix bagov
 :buba:

*

ROXALINA

Re: Новый сезон
« Răspuns #65 : Aprilie 17, 2015, 11:25:40 a.m. »
vreo 3 saptamini numa huricane fara luck  si cu zen cade:D :suicide2:

Re: Новый сезон
« Răspuns #66 : Aprilie 17, 2015, 12:37:04 p.m. »
cu wipe sau fara , serverele kad din cauza la mudaci care nu pot face nimic la golduri si de jale creeaza noobi si slivesc de pe afk pe cei care obtin cateva golduri, si el nu merge la golduri, la bos, sau alte eventuri ca nu-i in stare sa faca nimic, in skimb toata ziua are grija nime sa nu stea afk.... lumea se satura de stat afk in oras si sterge clientu din comp!!!                     
                     si nu inteleg un lucru de la mudacii istea--- care ii scopu lor??? nafiga lor le treb  sa se inkida serveru??? sau sa ramina numai 4-5 oameni care is mai incapatsinatsi????? poate vriun mudac sa-mi raspuna????

Cum am mai spus, trebuie de ridicat timpul de scadere a PK si sa faca sa cada haine de pe PK. Sh la mooveri de ridicat lvl-lu pentru move, ca sa fac mooveri si is peste tot

Cum se vede Dumnezeu nu ia dat tuturor minte.De aia apar asha idei proaste.

Tie nu tia dat precis. Ideile astea prosate lucreaza peste tot, in afara de servere unde sunt oameni cu "Minte" ca tine.

Sau tu esti din acei care iubesc sa faca PK si lor pentru asta nimic sa nu le fie?

Joaca este joaca ai vrut sa omori risca ceva, da asa omoara fa ce vrei 5 minute in davias sh esti alb sh te duci mai departe.

Re: Новый сезон
« Răspuns #67 : Aprilie 18, 2015, 01:58:23 p.m. »
Admini zdelaite ctoto s serverom kakie to obnovleniea... ne kto necego ne pishet ne govorit...vseo meortvo daj ne interesno.. i s + 5 drop levii odno govno padaet

Re: Новый сезон
« Răspuns #68 : Aprilie 18, 2015, 02:41:06 p.m. »
Jek ne toka s +5 padaet gavno ...!! A iz vse GOLDS GAVNO padaet...!!
nick : [SM]Santa

*

Offline WEGA

  • *****
  • 787
    • Vezi Profilul
Re: Новый сезон
« Răspuns #69 : Aprilie 19, 2015, 03:14:39 a.m. »
Скорее всего на с1(текущий) обновлений уже не будет, разве что критических. Собственно ждем с2.

Re: Новый сезон
« Răspuns #70 : Aprilie 19, 2015, 08:22:42 a.m. »
Wega a po povada golds?????? podnimite hateabi 4tok drop .... to pipets vseo gavno padaet bez luck a esli i esty luck to luck mana luck zen ....
nick : [SM]Santa

*

Offline Human

  • *
  • 37
  • nagoHoK
    • Vezi Profilul
Re: Новый сезон
« Răspuns #71 : Aprilie 19, 2015, 12:08:59 p.m. »
Так, когда будет переход на 2 сезон?

*

Offline WEGA

  • *****
  • 787
    • Vezi Profilul
Re: Новый сезон
« Răspuns #72 : Aprilie 19, 2015, 03:29:37 p.m. »
Дроп такой-же каким был всегда, изменений в этом плане небыло.

С2 - скоро

*

Offline Human

  • *
  • 37
  • nagoHoK
    • Vezi Profilul
Re: Новый сезон
« Răspuns #73 : Aprilie 19, 2015, 04:40:05 p.m. »
Дроп такой-же каким был всегда, изменений в этом плане небыло.

С2 - скоро

будет полный перенос всех аккаунтов, с вещами и ресами?
И, немного конкретнее, если можно о дате перехода.

Re: Новый сезон
« Răspuns #74 : Aprilie 29, 2015, 01:09:07 a.m. »
Rog, administratia serverului sa faca modul vechi  de a intra in kalima.
Dupa momentu in care faci swich sa nu apara eroul in kalima dar  in Davias.
90 de procente din jucatori vor fi deacord cu cea ce propun, iar cele 10 procente nu trebuie de luat in seama findca is jucatorii care nu juaca si doar intra pe server sa ucide eroii de pe afk.

Rugamintea mea e ceva ce se poate de facut si cred ca e cea mai buna ideie, sa se poata lumea a ridica lvl pina la urma.