THE MOVE

  • 222 Răspunsuri
  • 65409 Vizualizări

0 Membri şi 1 Vizitator vizualizează acest subiect.

*

Shuryk

Re: THE MOVE
« Răspuns #60 : Aprilie 24, 2013, 06:09:31 p.m. »


dobavte vse unik veshi :) :yu:


против
слишком большое усиление.

Re: THE MOVE
« Răspuns #61 : Aprilie 24, 2013, 07:38:49 p.m. »


dobavte vse unik veshi :) :yu:


BD i RS a ne jirnovato dlea AE? aj poslednii set ancient?togda staviti nado GD ili hoteabi DP iopt i kakoi togda tolk s prostogo smota nu vot seas GD ili RS lu4se gvardi ili RD exe s figovimi optiami

Re: THE MOVE
« Răspuns #62 : Aprilie 24, 2013, 09:04:35 p.m. »
Baieti haideti odata si pentru totdeauna sa ne lamurim cu toate istoriile acesta cu introducerea seturilor unik noi.
NU ESTE POSIBIL DE INTRODUS ACESTE SETURI
De ce?
Deoarece nu poti suka sa pui discuri de 23' pe un zaporojiț.

*

Offline marckoss

  • ***
  • 103
  • TheReborn
    • Vezi Profilul
Re: THE MOVE
« Răspuns #63 : Aprilie 24, 2013, 09:11:59 p.m. »
Baieti haideti odata si pentru totdeauna sa ne lamurim cu toate istoriile acesta cu introducerea seturilor unik noi.
NU ESTE POSIBIL DE INTRODUS ACESTE SETURI
De ce?
Deoarece nu poti suka sa pui discuri de 23' pe un zaporojiț.



bine zis +1

Re: THE MOVE
« Răspuns #64 : Aprilie 24, 2013, 10:15:50 p.m. »
Eu cred ca mai bine ar fi astfel:
-AE
   1.Divine set, Great Reign Crossbow
   sau
   2.Viper si nici un set exe nou.
-Dk
   1.Black Dragon set si dragon spear. Ma intrebati de ce nu Sword of Destruction? deoarece patzanii in hyon + destruction o sa rupa   
      totul.
-DL
   1.Dark Steel set, si eu cred ca Great Lord Scepter tot trebu.
-MG
   1.Thunder set si Dark Reign Blade, sau Thunder Blade.
-DW
  Iata aici e mai greu. Archangel Staff nu cred ca e buna ideie deoarece el e un pic mai slab ca Kundun Staff dar cere staturi mai putine
  ca Legendary Staff, in opinia mea ar fi mai bine de pus Kundun Staff exe, si Grand Sol set.

da nu  nah ???? mult te-ai gandit ??

+20 Dmg  diferenta dintre Lighitng si Distraction , Dmg se imparte la /2 , deoarece in a 2-a mana avem Hyon Sword , iar BK in BD Exe castiga +100(+) defence,  + 30-40 DAMAGE de la Spear!! spune tu mie , undei logica????  lasa in pace DK in HYON , daca naterpelsa de la asa BK , nu vorbi in dodii !!!
incearca sa ridici asa BK , sau sa-l imbraci k el sa rupa cum spui tu...
« Ultima Modificare: Aprilie 24, 2013, 10:25:35 p.m. de BlackJack »

Re: THE MOVE
« Răspuns #65 : Aprilie 24, 2013, 10:20:57 p.m. »
1)опыт показал, что ае 500 лвл и с обычным вайпером не плохо убивает, поэтому ей необходимо максимум добавить дивайн сет
2) дк-ку надо добавить бд сет, для противовеса хиону +драгон спир
3) мг-ку надо добавить thunder set+dark reign blade/thunder blade
4)dl dark steel+great lord scepter
5)dw dragon soul staff + grad soul set + soul shield +staff of destruction(для гибридов)


как то так

predstav' sebe AE v Divine Excellent + perekast ... vi 4e narod , gribov naelis' ??? 4iush' nesete polnuyu ... ili vsio odinakogo dobavit' ili ostavit' kak est' !!!

Re: THE MOVE
« Răspuns #66 : Aprilie 24, 2013, 10:21:58 p.m. »
da nu  nah ???? +20 Dmg  diferenta dintre Lighitng si Distraction , Dmg se imparte la /2 , deoarece in a 2-a mana avem Hyon Sword , si i-an spune tu nie BK in BD castiga +100(+) defence + 30-40 de la Spear .... lasa in pace DK hyon , daca naterpelsa de la asa BK , nu vorbi in dodii !!!
incearca sa ridici asa BK , sau sa-l imbraci k el sa rupa cum spui tu...
Blya, eu pur si simplu am expus parerea, eu nu spun: admin pune așă sau eu șî patzanii din dvor zabivim.
Daca critici pai propune ideia ta, ca acum noi discutam si in urma discutiei va fi decisa soarta la The Move.
Dar pur si simplu sa spui: asta îi huinea șî asta tot. Tot nu-i treaba.
« Ultima Modificare: Aprilie 24, 2013, 10:24:07 p.m. de Ruffin »

*

JackAss

Re: THE MOVE
« Răspuns #67 : Aprilie 24, 2013, 10:24:18 p.m. »
blackjack nu vorbi prostii k2 destruction dau mai mult dmg ca spearu!

Re: THE MOVE
« Răspuns #68 : Aprilie 24, 2013, 10:26:25 p.m. »
blackjack nu vorbi prostii k2 destruction dau mai mult dmg ca spearu!

da da, privet !!!

Re: THE MOVE
« Răspuns #69 : Aprilie 24, 2013, 10:31:02 p.m. »
da nu  nah ???? +20 Dmg  diferenta dintre Lighitng si Distraction , Dmg se imparte la /2 , deoarece in a 2-a mana avem Hyon Sword , si i-an spune tu nie BK in BD castiga +100(+) defence + 30-40 de la Spear .... lasa in pace DK hyon , daca naterpelsa de la asa BK , nu vorbi in dodii !!!
incearca sa ridici asa BK , sau sa-l imbraci k el sa rupa cum spui tu...
Blya, eu pur si simplu am expus parerea, eu nu spun: admin pune așă sau eu șî patzanii din dvor zabivim.
Daca critici pai propune ideia ta, ca acum noi discutam si in urma discutiei va fi decisa soarta la The Move.
Dar pur si simplu sa spui: asta îi huinea șî asta tot. Tot nu-i treaba.

vorba ceia "nety ni4ego ve4nogo"
no sa fie 1-2-3 Ani  peste 200 online , lumea se mai satura ...
New Set's Wepon's o sa fie cel mai mare rahat !!! trebuie combo si asa mai departe... mai pe skurt bred o sa fie.
Propunerea mea este k si majoritatea pentru LVL 500 , dar sa nu fie cate 6 point per level ... dar ceva mai putin !
« Ultima Modificare: Aprilie 24, 2013, 10:33:10 p.m. de BlackJack »

Re: THE MOVE
« Răspuns #70 : Aprilie 24, 2013, 11:38:49 p.m. »
Daca si se vor introduce set si pusti noi exe ap de acelasi nivel pentru toti,si fara lacrini ca tipa pentru dw nui pont sau nustiu si nustiu cum nehui sa caciesti cicat daca stii ca no sa rulesti,te futi cu capu de perete la caciit ae sau bk dar in schimb o sa ruleste la pvp vrei sa te caciesti jaoca cu sm si inchede botu si cam asa)

Re: THE MOVE
« Răspuns #71 : Aprilie 25, 2013, 02:09:22 a.m. »
ХА так всё и будет у простого игрока никогда не будет даже RD EXE А вы говорите про BD EXE Сами знаете кто в таких сетах будет ходить и тогда вообще нечего будет противопоставить  зелёненьким кактусёнкам)))!!!

Re: THE MOVE
« Răspuns #72 : Aprilie 25, 2013, 02:12:23 a.m. »
И представте не SRT8, A VanBurrena Вот кого надо бояться в UNIC BD! Попробуйте счас слить Буррена , Тяжко а представте его в БД УНИК ЭТО ПРОСТО ЖООООПА!!!

Re: THE MOVE
« Răspuns #73 : Aprilie 25, 2013, 02:33:34 a.m. »
И ещё ЛИЧНО АДМИНУ ты сам знаешь что никакой клан не может выбить кактусов из замка, а они набивают уник и продают (РЕСПЕКТ КАКТУСАМ) так в скором времени понту будет играть если все вещи у кактусов скоро будет и уник +13 У НИХ!!!!Они (КАКТУСЫ) скажут борись, бейся, завоевывай и они правы НО что и КТО им может помешать!??? Правильно НИКТО!! А Обьясни как начанающему игроку НУБУ Одется чтоб что то предоставить любому из КАКТУСОВ????Я в ГД +13+28 даю по шапке некоторым из кактусов но остальным как быть???? Или ты Сервер только для кактусов и оставишь?????Тогда тебе понту НЕТ! Может Предложешь что нибудь не только для них , но и для других игроков?????!!!Может быть с Голдами както подругому сделать? у меня есть небольшой график , если заинтересует напиши!!!!

*

Anubis

Re: THE MOVE
« Răspuns #74 : Aprilie 25, 2013, 02:37:49 a.m. »
van burren gavno!