380 Items

  • 9 Răspunsuri
  • 2411 Vizualizări

0 Membri şi 1 Vizitator vizualizează acest subiect.

*

Offline MiraclE

  • *
  • 33
  • Выигравший никогда не скажет:Это всего лишь игра
    • Vezi Profilul
380 Items
« : Mai 31, 2020, 11:13:19 p.m. »
Domnul Raynes , de ce ai scos din drop items 380 lvl in kanturu tower , care e sensa dar din ele daca nu sunt in drop ,?? Ca sa luam 10.000 de bosi si sa ne imbracam in 380? Pina stringi un set de acesta la 13 , trece ani . Pune inapoi in drop Items ( Venom Mist,Dragon Kinght, Sylphid Ray,Sunlight,Volcano) Eu cred ca disbalans nu va fi pe serv , majoritatea sun in Ancient +11 .......

*

Offline patrik

  • ***
  • 106
    • Vezi Profilul
Re: 380 Items
« Răspuns #1 : Mai 31, 2020, 11:19:25 p.m. »
contra din drop din mobi!

Sunt petru daca de pus din erohim de exemplu 1 item  alt fel disbalans


Ca exemplu barbie so strins set din boss si  Soocer io ramas 1 haina ,  dece ei 2 luni treb s caut set lvl 380 da tu din mobi sal stringi?
« Ultima Modificare: Mai 31, 2020, 11:23:04 p.m. de patrik »

*

Offline MiraclE

  • *
  • 33
  • Выигравший никогда не скажет:Это всего лишь игра
    • Vezi Profilul
Re: 380 Items
« Răspuns #2 : Mai 31, 2020, 11:26:05 p.m. »
Au fost intrun server aceste haine si nau facu deloc dissbalans , argumenteaza din ce cauza esti contra? Ca o sa jucati numai voi pe acest server , cum si a mai fost !!

*

Offline MiraclE

  • *
  • 33
  • Выигравший никогда не скажет:Это всего лишь игра
    • Vezi Profilul
Re: 380 Items
« Răspuns #3 : Mai 31, 2020, 11:28:04 p.m. »
Hainele 380 ce cad din boss au pink option mai bune ca acelea din mobi , + la asta sa nu crezi ca e usor sa stringi asa un set din mobi daca nu ai jucat serv trecute mai bine ai tacea !

*

Offline patrik

  • ***
  • 106
    • Vezi Profilul
Re: 380 Items
« Răspuns #4 : Mai 31, 2020, 11:38:30 p.m. »
eu am jucat toate serverele si stiu ca cadeau din mobi , asta era bred, eu sunt contra la asa ceva
pink optii is fix aceleasi ca si pe seturile care erau pentru ca la seturile care cad acuma din boss niciodata nu era pink opt ! ele sunt socket seturi asta wega o adaugat acum in ele pink optii

CONTRA , doar din boss asa haine!

NIMENI NU TE TINE E SI UDALESTE MU si zabiveste noi asta si asteptam!

*

Orange

Re: 380 Items
« Răspuns #5 : Iunie 01, 2020, 01:49:20 a.m. »
eu am jucat toate serverele si stiu ca cadeau din mobi , asta era bred, eu sunt contra la asa ceva
pink optii is fix aceleasi ca si pe seturile care erau pentru ca la seturile care cad acuma din boss niciodata nu era pink opt ! ele sunt socket seturi asta wega o adaugat acum in ele pink optii

CONTRA , doar din boss asa haine!

NIMENI NU TE TINE E SI UDALESTE MU si zabiveste noi asta si asteptam!


Eu am atras atenția ca tu PATRIK ești puțin ahu*vșii , omu a creat aceasta tema adresată lu “Rayness”
Acum se pune întrebarea , cine ești tu ca săi spui acestui om ce trebue el sa facă ? Nu-ți pare ca ai a*uit puțin ?
Mai accesează puțin redtube ti lasă negativul pe o salfetka... nu te baga in seama dacă nu ești întrebat tu personal !

*

Offline patrik

  • ***
  • 106
    • Vezi Profilul
Re: 380 Items
« Răspuns #6 : Iunie 01, 2020, 02:33:40 a.m. »
eu am jucat toate serverele si stiu ca cadeau din mobi , asta era bred, eu sunt contra la asa ceva
pink optii is fix aceleasi ca si pe seturile care erau pentru ca la seturile care cad acuma din boss niciodata nu era pink opt ! ele sunt socket seturi asta wega o adaugat acum in ele pink optii

CONTRA , doar din boss asa haine!

NIMENI NU TE TINE E SI UDALESTE MU si zabiveste noi asta si asteptam!


Eu am atras atenția ca tu PATRIK ești puțin ahu*vșii , omu a creat aceasta tema adresată lu “Rayness”
Acum se pune întrebarea , cine ești tu ca săi spui acestui om ce trebue el sa facă ? Nu-ți pare ca ai a*uit puțin ?
Mai accesează puțin redtube ti lasă negativul pe o salfetka... nu te baga in seama dacă nu ești întrebat tu personal !

in 1 rind el o scris ca o sa jucam doar noi pe server si in al doiel rind el o spus sa argumentez.

Eu am spus lasa sa zabiveasca ca raspuns la aceia ce el o scris
Argumentarea eu am dato

Venom , sunlight , dragon knight , sylf ray set sunt scoate din drop si sunt adaugate alte seturi socket , dar ele nu dau socket da dau optie pink  ca cum ar fi la dragon knight.

*

Orange

Re: 380 Items
« Răspuns #7 : Iunie 01, 2020, 09:50:25 a.m. »
În primul mesaj creat in aceasta discuție de “ MiraclE” nu văd sa sa zică de “ca o sa Jucați numai voi “ deja după ce te-ai băgat in seama sa început discuția “o sa Jucați numai voi”
Așteaptai B răspunsul lui Rayness apoi la dorința îți expuneai părerea ,socot așa era cel puțin mai profisional din partea ta , + nu ma băgam și eu in discuția asta ...

*

Offline atvmtv

  • **
  • 80
  • Best of EE =)
    • Vezi Profilul
Re: 380 Items
« Răspuns #8 : Iunie 01, 2020, 10:20:36 a.m. »
În primul mesaj creat in aceasta discuție de “ MiraclE” nu văd sa sa zică de “ca o sa Jucați numai voi “ deja după ce te-ai băgat in seama sa început discuția “o sa Jucați numai voi”
Așteaptai B răspunsul lui Rayness apoi la dorința îți expuneai părerea ,socot așa era cel puțin mai profisional din partea ta , + nu ma băgam și eu in discuția asta ...
Orange marsh si asteapta wings lvl 3 ...
top 1 .... top ee !!!

*

Offline patrik

  • ***
  • 106
    • Vezi Profilul
Re: 380 Items
« Răspuns #9 : Iunie 01, 2020, 01:11:57 p.m. »
În primul mesaj creat in aceasta discuție de “ MiraclE” nu văd sa sa zică de “ca o sa Jucați numai voi “ deja după ce te-ai băgat in seama sa început discuția “o sa Jucați numai voi”
Așteaptai B răspunsul lui Rayness apoi la dorința îți expuneai părerea ,socot așa era cel puțin mai profisional din partea ta , + nu ma băgam și eu in discuția asta ...

Eu mi-am expus parerrea mea in privinta la seturi lvl 380 pentru ca socot ca no sa fie cinstit asta, ca cineva sa stringa din mobi , din mobi daca sa cada apa doar de la inceperea serverului da nu acum , cand toti se chinuie de 2 luni sa stringa set din boss!

Eu am citit acum statistica ta pe forum dupa message , asa ca nu fute capu cine unde se baga ok , Bostanule?
davay dosvydania!!