Sondaj

Cite Golden Mobi ati dori sa fie la la Golden Invasion?

4+5  5+4  8+3 (cum este la moment cu hp de nimic dmg de nimic def de nimic) cu acelasi drop din boxuri
6 (20.7%)
2+5 3+4  3+3 ( cu hp ridicat,def si dmg ridicat) cu implentarea seturilor de tip divine Black Dragon Grand Soul Dark Steel
23 (79.3%)

Numărul total de membrii care au votat: 27

Votare închisă: Martie 07, 2017, 03:13:14 p.m.

BUNA ZIUA!

  • 36 Răspunsuri
  • 9323 Vizualizări

0 Membri şi 1 Vizitator vizualizează acest subiect.

Re: BUNA ZIUA!
« Răspuns #15 : Martie 03, 2017, 01:54:19 a.m. »
Nu pe mine da pe Artistu...
 Destruction +13+EDR+speed+mana ( facut cu JWL of Excellent)
 Desctruction +13+Speed

Asha dar tu esti deacord cu aceia ca aceste haine nu prezinta ceva extraordinar...dar totushi afishez posibila scadere a dropului ca un grandios dezastru...

Nu vad in spusele tale nimic obiectiv doar invidie shi dorintsa de a ne face vrun ***
Nus deacord, in realitatea creata pe server 2 destructions 13 cu edr speed e top weapon !!! 380 weapons aproape nus, aceste weapons tu leai luat cu sistema de golds curente pe care tu asa hitru vrei so modifici, intelegi ce zic eu sau nu??
Toate spusele voastre si toate actiunele clanului tau pe care apropo il uraste tot serveru is indreptate spre a face un *** la restu jucatorilor, incepind cu kill la balgass si terminind cu perecast in bc cu lamurirea ca nu treb sa va ridicati mai repede ca noi ... deci sa numi zici tu mie timpenii de tipu ca tot ce zic eu pentru a va incurca.

Re: BUNA ZIUA!
« Răspuns #16 : Martie 03, 2017, 02:27:40 a.m. »
dupa logica ta nu trebuie sa fie ridicat hp-ul si rezistul la golds pana ce fiecare nu va avea asa weapons ? :)

Re: BUNA ZIUA!
« Răspuns #17 : Martie 03, 2017, 03:17:27 a.m. »
++++ vrem cu totii pvp!!! ci nu golds 30 min si atit

*

Offline EdWyn

  • ***
  • 208
    • Vezi Profilul
Re: BUNA ZIUA!
« Răspuns #18 : Martie 03, 2017, 10:23:30 a.m. »
WEGA!!! cerem cu totii PVP la golds nu polygenie

Pune 2+5, 3+4, 3+3, 3+2, 3+1. Resist ridicat, stern scos, drop exe k7 transferred to box of kundum +5, drop exe k7 eliminated  :bomb: :bomb: :bomb: :bomb: :bomb: :bomb:

*

Offline kamrE

  • *
  • 27
    • Vezi Profilul
Re: BUNA ZIUA!
« Răspuns #19 : Martie 03, 2017, 10:29:01 a.m. »
Total de acord, dar cel mai mare bug este faptul ca MS la SM nu-i balansat deloc, DK in unik+MS nu cade nici sub perecast, doar daca il bat vreo 4-5 odata... Cred ca ar trebui ori de scos % la MS sau de facut in asa mod ca SM sa-si poata da doar lui MS si atat... Sper ca wega sa atragi atentia la acest bug deoarece este o problema actuala si multi oameni pierd interesul de a juca!

*

Offline Ermak

  • **
  • 93
    • Vezi Profilul
Re: BUNA ZIUA!
« Răspuns #20 : Martie 03, 2017, 10:58:37 a.m. »
Nu pe mine da pe Artistu...
 Destruction +13+EDR+speed+mana ( facut cu JWL of Excellent)
 Desctruction +13+Speed

Asha dar tu esti deacord cu aceia ca aceste haine nu prezinta ceva extraordinar...dar totushi afishez posibila scadere a dropului ca un grandios dezastru...

Nu vad in spusele tale nimic obiectiv doar invidie shi dorintsa de a ne face vrun ***
Nus deacord, in realitatea creata pe server 2 destructions 13 cu edr speed e top weapon !!! 380 weapons aproape nus, aceste weapons tu leai luat cu sistema de golds curente pe care tu asa hitru vrei so modifici, intelegi ce zic eu sau nu??
Toate spusele voastre si toate actiunele clanului tau pe care apropo il uraste tot serveru is indreptate spre a face un *** la restu jucatorilor, incepind cu kill la balgass si terminind cu perecast in bc cu lamurirea ca nu treb sa va ridicati mai repede ca noi ... deci sa numi zici tu mie timpenii de tipu ca tot ce zic eu pentru a va incurca.

что имеет количество голдов к дропу с них???  Старая система говоришь, так она изначально была провальной, мы писали за это ни раз... нету никакого интереса ходить на голды, мы свои 2  +5, можем взять легко, причем за 5 минут, но вопрос в другом, гггде ПВП??? где фан???  вот что нас беспокоит, а не бесполезный дроп, который никому уже не нужен!!!
« Ultima Modificare: Martie 09, 2017, 01:03:00 p.m. de Rayness »

Re: BUNA ZIUA!
« Răspuns #21 : Martie 03, 2017, 11:27:23 a.m. »
неужели так трудно поднять деф дмг и хп этим голдам в 10 раз как просят игроки?

Re: BUNA ZIUA!
« Răspuns #22 : Martie 03, 2017, 11:28:30 a.m. »
Единственное, что на сервере действительно держит это 2 часовый пвп на захвате замка и слава богу, что он каждые 3 дня

Re: BUNA ZIUA!
« Răspuns #23 : Martie 03, 2017, 11:29:48 a.m. »
поставьте в дроп на 1 уровень выше ехе шмот, добавьте jewel of excelent, mystikal, всякие плюхи сделайте их супер сложными, оставьте 2 голда и увидите какой будет пвп. этот майа квест полный треш

*

Offline gogu

  • ***
  • 202
    • Vezi Profilul
Re: BUNA ZIUA!
« Răspuns #24 : Martie 03, 2017, 12:06:07 p.m. »
o kakom bugnutom MS vi govorite?
kogda bila tema pro kast ee i ego dlitelinosti , nikto tak i ne vazmushealsea ! sheas paru raz natknulisi na norm manashild i srazu vse puskaiut sliozi i sliuniki! a kak nashiot  inershikov togda? von Artistu delal live na zamok gde u nego 6200-6500 s inerom) i virezaet polovinu sam kak v maslo eto norm ,da?
takoije otvet kak i bil nashiot kasta ee, zacem shtota mineati esle u vseh takieje usloviia?
kto vam mishaet brati v pt  DW i brati u nego  MS ? u vseh odinakovie uslovia! :big_boss: :big_boss:
shto nashiot goldov ia soglasen ih usiliti ,  no ush tocino exe govno s bossa k7 s +5 ne nado, asobeno bez lucka!
esle etot exe v bosse ne nujen to pocemu vi dumaete shto s +5 s nego budet bolishe tolku i sprosu?
PVP na goldah takoije kak bil ranishe ia dumaiu ne vernuti, potomushta exe pushek i veshei v dostatke ,esle cevota netu to mojna kupiti za 380 ili uniq!  Prishlo vremea vsem odevatsa v uniq , malo kto exe ho4et!
takshto mojna vsio takje i ostaviti top sioravno odevaetsa uniq ili 380 a menishie lvl i klani berut goldi!

*

Offline deatH.

  • *
  • 17
  • RealSteel..
    • Vezi Profilul
Re: BUNA ZIUA!
« Răspuns #25 : Martie 03, 2017, 12:10:22 p.m. »
eu is de acord sa fie schimbat , chiar nu e interesant defel sa joci pe serverul asta , inca 1 saptamina cel mult si daca nus schimbari imi eau ramas bun !

Re: BUNA ZIUA!
« Răspuns #26 : Martie 03, 2017, 12:11:49 p.m. »
eu is de acord sa fie schimbat , chiar nu e interesant defel sa joci pe serverul asta , inca 1 saptamina cel mult si daca nus schimbari imi eau ramas bun !
dasfedos! :)

*

Offline Ermak

  • **
  • 93
    • Vezi Profilul
Re: BUNA ZIUA!
« Răspuns #27 : Martie 03, 2017, 12:20:24 p.m. »
o kakom bugnutom MS vi govorite?
kogda bila tema pro kast ee i ego dlitelinosti , nikto tak i ne vazmushealsea ! sheas paru raz natknulisi na norm manashild i srazu vse puskaiut sliozi i sliuniki! a kak nashiot  inershikov togda? von Artistu delal live na zamok gde u nego 6200-6500 s inerom) i virezaet polovinu sam kak v maslo eto norm ,da?
takoije otvet kak i bil nashiot kasta ee, zacem shtota mineati esle u vseh takieje usloviia?
kto vam mishaet brati v pt  DW i brati u nego  MS ? u vseh odinakovie uslovia! :big_boss: :big_boss:
shto nashiot goldov ia soglasen ih usiliti ,  no ush tocino exe govno s bossa k7 s +5 ne nado, asobeno bez lucka!
esle etot exe v bosse ne nujen to pocemu vi dumaete shto s +5 s nego budet bolishe tolku i sprosu?
PVP na goldah takoije kak bil ranishe ia dumaiu ne vernuti, potomushta exe pushek i veshei v dostatke ,esle cevota netu to mojna kupiti za 380 ili uniq!  Prishlo vremea vsem odevatsa v uniq , malo kto exe ho4et!
takshto mojna vsio takje i ostaviti top sioravno odevaetsa uniq ili 380 a menishie lvl i klani berut goldi!

что-то ты херню пишешь...   тему про каст, тоже наши ребята создали, мы за то, чтоб его урезали...   теперь про МС, он багнутый по самое не могу, как так, в ДК в унике на +9 с перекастом, АЕ с кастом бьет по 9, это где такое было???? Тему инера не поднимай, инершика никто, не трогал и формулу тоже, так что менять ничего не надо...  инершики всегда были, есть и будут! Хотя я сам против инершика - 1 пвп в пати!!!   что касается голодов, мнение уже было сказано!

*

Offline gogu

  • ***
  • 202
    • Vezi Profilul
Re: BUNA ZIUA!
« Răspuns #28 : Martie 03, 2017, 12:41:32 p.m. »
o kakom bugnutom MS vi govorite?
kogda bila tema pro kast ee i ego dlitelinosti , nikto tak i ne vazmushealsea ! sheas paru raz natknulisi na norm manashild i srazu vse puskaiut sliozi i sliuniki! a kak nashiot  inershikov togda? von Artistu delal live na zamok gde u nego 6200-6500 s inerom) i virezaet polovinu sam kak v maslo eto norm ,da?
takoije otvet kak i bil nashiot kasta ee, zacem shtota mineati esle u vseh takieje usloviia?
kto vam mishaet brati v pt  DW i brati u nego  MS ? u vseh odinakovie uslovia! :big_boss: :big_boss:
shto nashiot goldov ia soglasen ih usiliti ,  no ush tocino exe govno s bossa k7 s +5 ne nado, asobeno bez lucka!
esle etot exe v bosse ne nujen to pocemu vi dumaete shto s +5 s nego budet bolishe tolku i sprosu?
PVP na goldah takoije kak bil ranishe ia dumaiu ne vernuti, potomushta exe pushek i veshei v dostatke ,esle cevota netu to mojna kupiti za 380 ili uniq!  Prishlo vremea vsem odevatsa v uniq , malo kto exe ho4et!
takshto mojna vsio takje i ostaviti top sioravno odevaetsa uniq ili 380 a menishie lvl i klani berut goldi!

что-то ты херню пишешь...   тему про каст, тоже наши ребята создали, мы за то, чтоб его урезали...   теперь про МС, он багнутый по самое не могу, как так, в ДК в унике на +9 с перекастом, АЕ с кастом бьет по 9, это где такое было???? Тему инера не поднимай, инершика никто, не трогал и формулу тоже, так что менять ничего не надо...  инершики всегда были, есть и будут! Хотя я сам против инершика - 1 пвп в пати!!!   что касается голодов, мнение уже было сказано!
Cesno ia o4eni silino hociu eto videti kak  ae biot na 9  BKshnika pod  MS  i pot perekastom?
eto shto za ae?u katoroi 2500 hp!!! 
zdelai dlea minea ne bolishoe video esle ne trudno!!! mojet ti ego s kulo4ka bil, ia neznaiu!
no ia nikogda ne poveriu shto ae biot  BK  s Ice daje pod manashildom na 9! eto daje net smisla obsujdati!!!
shto nashiot inera  eto igrok kotorii sam po sebe nicego ne mojet zdelati on daiot buff  guildu , toje samoe DW nabivala daiot buff guild priciom ko vsemu etomu ne poimu pocemu v etom smisle togda ego unizili ,zastaviv ego kidati ne pomniu skoka ene no bolishe 140 tak to4ino kak po standartu!! iza etogo poizono tagje mojna skozati bil ubran i BMG nabivalo, kotorii toje ne ploho smotritsa i na goldah i na zamke i tak dalee!
Nashiot MS, ia koneshnoje mogu oshibatsa no razve on ne zavisil ot agility v bolishinstve?

*

Offline Ermak

  • **
  • 93
    • Vezi Profilul
Re: BUNA ZIUA!
« Răspuns #29 : Martie 03, 2017, 12:45:37 p.m. »
o kakom bugnutom MS vi govorite?
kogda bila tema pro kast ee i ego dlitelinosti , nikto tak i ne vazmushealsea ! sheas paru raz natknulisi na norm manashild i srazu vse puskaiut sliozi i sliuniki! a kak nashiot  inershikov togda? von Artistu delal live na zamok gde u nego 6200-6500 s inerom) i virezaet polovinu sam kak v maslo eto norm ,da?
takoije otvet kak i bil nashiot kasta ee, zacem shtota mineati esle u vseh takieje usloviia?
kto vam mishaet brati v pt  DW i brati u nego  MS ? u vseh odinakovie uslovia! :big_boss: :big_boss:
shto nashiot goldov ia soglasen ih usiliti ,  no ush tocino exe govno s bossa k7 s +5 ne nado, asobeno bez lucka!
esle etot exe v bosse ne nujen to pocemu vi dumaete shto s +5 s nego budet bolishe tolku i sprosu?
PVP na goldah takoije kak bil ranishe ia dumaiu ne vernuti, potomushta exe pushek i veshei v dostatke ,esle cevota netu to mojna kupiti za 380 ili uniq!  Prishlo vremea vsem odevatsa v uniq , malo kto exe ho4et!
takshto mojna vsio takje i ostaviti top sioravno odevaetsa uniq ili 380 a menishie lvl i klani berut goldi!

что-то ты херню пишешь...   тему про каст, тоже наши ребята создали, мы за то, чтоб его урезали...   теперь про МС, он багнутый по самое не могу, как так, в ДК в унике на +9 с перекастом, АЕ с кастом бьет по 9, это где такое было???? Тему инера не поднимай, инершика никто, не трогал и формулу тоже, так что менять ничего не надо...  инершики всегда были, есть и будут! Хотя я сам против инершика - 1 пвп в пати!!!   что касается голодов, мнение уже было сказано!
Cesno ia o4eni silino hociu eto videti kak  ae biot na 9  BKshnika pod  MS  i pot perekastom?
eto shto za ae?u katoroi 2500 hp!!! 
zdelai dlea minea ne bolishoe video esle ne trudno!!! mojet ti ego s kulo4ka bil, ia neznaiu!
no ia nikogda ne poveriu shto ae biot  BK  s Ice daje pod manashildom na 9! eto daje net smisla obsujdati!!!
shto nashiot inera  eto igrok kotorii sam po sebe nicego ne mojet zdelati on daiot buff  guildu , toje samoe DW nabivala daiot buff guild priciom ko vsemu etomu ne poimu pocemu v etom smisle togda ego unizili ,zastaviv ego kidati ne pomniu skoka ene no bolishe 140 tak to4ino kak po standartu!! iza etogo poizono tagje mojna skozati bil ubran i BMG nabivalo, kotorii toje ne ploho smotritsa i na goldah i na zamke i tak dalee!
Nashiot MS, ia koneshnoje mogu oshibatsa no razve on ne zavisil ot agility v bolishinstve?
зачем делать видео, ты сам можешь потестить,  кинь МС на ДК с фулл СД, и посмотри, по сколько, ты, его будешь бить! 
МС- тут зависит от енержи, а не от Агг, ВЕГА поменял формулу!!! 
« Ultima Modificare: Martie 03, 2017, 12:51:52 p.m. de Ermak »