Investigație controversată

  • 471 Răspunsuri
  • 97095 Vizualizări

0 Membri şi 3 Vizitatori vizualizează acest subiect.

Re: Investigație controversată
« Răspuns #450 : Iunie 20, 2016, 04:30:27 a.m. »
nu a fost luata o decizie buna.. ca de obicei in mu wega ceva se intimpla, niciodata nu a m-ai fost un server fara bug-uri, cheat etc.. lumea s-a staruit sa creasca jucatorul, s-a faca o haina la 13, shi la urma dispare tot.. несправедливо это..
da si oamenii care au facut dupe tot nu merita ban, ii vina voastra ca nu faceti odata un server normal, -lvl si deleted intems, si serverul v-a merge inainte, la lume nici nu-i interesant sa joce cu putin online, repede as moara serverul asta parerea mea.. :hi:

Re: Investigație controversată
« Răspuns #451 : Iunie 20, 2016, 05:10:11 a.m. »
Nar fii mai bine un restart?
Nu dai de vinovat, toti sau folosit dar nimeni nu sa folosit! Parerea mea ar fii sa fixeze bugu sa controleze speedhuck si poate merge cu succes!?
http://mmo.md/forum/index.php?topic=6285.0
 :focus: :focus: :focus: :focus:
« Ultima Modificare: Iunie 20, 2016, 05:29:09 a.m. de Venezuela »

*

Offline WatchMann

  • *
  • 23
  • Место клизмы изменить нельзя
    • Vezi Profilul
Re: Investigație controversată
« Răspuns #452 : Iunie 20, 2016, 08:33:23 a.m. »
Сделать так чтоб всем было хорошо неврзможно... Так что имеем что имеем... Со стороны все такие умные и столько знают и столько умеют...

*

[SM]KleriK

Re: Investigație controversată
« Răspuns #453 : Iunie 20, 2016, 08:42:37 a.m. »
De unde shtie adminul ca nu atzi vb skype sau raidcall ca atzi shtiut ca haina e dupe?shi vatzi folosit de moment de a fi in folosul vostru,va batetzi joc de server apoi niorlaitzi ca avetzi ban,nu shtitzi a juca cinstit nu incordatzi bucile degeaba ca sa fitzi alde papa pe server,succese in alt server poate acolo va vor primi cu flori shi cu colaci....

*

Offline WatchMann

  • *
  • 23
  • Место клизмы изменить нельзя
    • Vezi Profilul
Re: Investigație controversată
« Răspuns #454 : Iunie 20, 2016, 08:45:27 a.m. »
De unde shtie adminul ca nu atzi vb skype sau raidcall ca atzi shtiut ca haina e dupe?shi vatzi folosit de moment de a fi in folosul vostru,va batetzi joc de server apoi niorlaitzi ca avetzi ban,nu shtitzi a juca cinstit nu incordatzi bucile degeaba ca sa fitzi alde papa pe server,succese in alt server poate acolo va vor primi cu flori shi cu colaci....
+1

Re: Investigație controversată
« Răspuns #455 : Iunie 20, 2016, 09:26:15 a.m. »
Сделать так чтоб всем было хорошо неврзможно... Так что имеем что имеем... Со стороны все такие умные и столько знают и столько умеют...
+1

*

Offline Royal

  • ****
  • 270
    • Vezi Profilul
Re: Investigație controversată
« Răspuns #456 : Iunie 20, 2016, 09:40:17 a.m. »
De unde shtie adminul ca nu atzi vb skype sau raidcall ca atzi shtiut ca haina e dupe?shi vatzi folosit de moment de a fi in folosul vostru,va batetzi joc de server apoi niorlaitzi ca avetzi ban,nu shtitzi a juca cinstit nu incordatzi bucile degeaba ca sa fitzi alde papa pe server,succese in alt server poate acolo va vor primi cu flori shi cu colaci....

Pot să te înţeleg şi eu, epotetic cînd vezi că o mare parte au fost banaţi dintr-un guild, automat toţi se gîndesc că toată componenţa guildului sunt implicaţi în fraudă,sunt deacord e greu să te speli de toată murdăria această,însă situaţia e destul de dificilă,deoarece aceşti băieţi care au primit wingsurile chiar habar nu aveau, alţii am avut noroc că nu am primit nimic,dar totuşi ne vom stărui să demonstrăm cu probe că real ,că nevinovaţi să fie deblocaţi,iar care au vrut să fie mai jmecheri rămîne pe conştiinţa lor, iar daca nu se va primi  simplu nu va mai fi folos sa jucam mai departe =).

P.S să nu o luaţi ca şantaj sau ceva de genul, afirmaţia de mai sus,simplu o mare parte din guild suntem in realitate cunoscuti/prieteni   
« Ultima Modificare: Iunie 20, 2016, 09:48:18 a.m. de Royal »

Re: Investigație controversată
« Răspuns #457 : Iunie 20, 2016, 09:55:03 a.m. »
Salut la toti, am un noob de elf de 120 lvl :) si iata sa gasit un bun prieten sa-mi faca cadou un Crossbow exe , eu foarte bucuros! dar intr-un final am ban IP si ACC... :))) Dupa care am aflat ca acea persoana facea dupe la BOK si a primit ban ip si acc... si eu cu mega elfu meu cu crossbow +4 care nul pot imbraca mai mult am acelash ban... :)

Domnul WEGA rog insistent sa-mi scoateti va rog BANu de IP si ACC sa pot juca cu prietenii in continuare.

Am scris si pe email si in skype dar nu am primit nici un raspuns pina cind... Multumesc pentru atentie si o zi buna in continuare! ;)

*

Offline Royal

  • ****
  • 270
    • Vezi Profilul
Re: Investigație controversată
« Răspuns #458 : Iunie 20, 2016, 10:17:15 a.m. »
WEGA propun ca fiecare caz sa ei in parte,insasi dupa accaunt sa controlezi conform cererii,respectiv va fi mult mai rapid si eficient.Eu cred ca orce administrator tu nu ai dori sa lucrezi in vint,  luind este posibilitatea pierderii si mai tare al onlineului.

*

Offline Rayness

  • *****
  • 1603
    • Vezi Profilul
Re: Investigație controversată
« Răspuns #459 : Iunie 20, 2016, 10:46:11 a.m. »
Sunt cîteva cazuri care vor fi analizate în parte.

Re: Investigație controversată
« Răspuns #460 : Iunie 20, 2016, 11:00:32 a.m. »
Vezi wega cate cereri ai de la jucatori ca au ban pe de geaba.... Rugam sa analizezi toate conturile banate pe ne drept si sa faci cv..... Ca antradevar sun chiar multi banati pe degeaba, cum si eu inclusiv.. fa analize si ea o decizie sa nu pierdem avantajul de a juca mai departe ... cred ca nu-ti va lua mult timp sa faci analiza asta ms...

Ban
« Răspuns #461 : Iunie 20, 2016, 11:18:09 a.m. »
Regulile sunt pentru toti chiar si daca osa plece juma de server osa ramana oamenii care joaca cinstit.
Wega Ban ip la toti care sunt implicati!!!

Re: Investigație controversată
« Răspuns #462 : Iunie 20, 2016, 11:18:17 a.m. »
в спорте допинг скандал, а в му дюп скандал)))

Re: Investigație controversată
« Răspuns #463 : Iunie 20, 2016, 11:32:05 a.m. »
Unban    char  Duratan
tot i s-au dat iteme clonate.
« Ultima Modificare: Iunie 20, 2016, 11:34:09 a.m. de NOMATRA »

Re: Investigație controversată
« Răspuns #464 : Iunie 20, 2016, 11:37:13 a.m. »
WEGA chiar asa e de greu sa vezi ca nu am folosit nici o haina clonata?????? de unde eu puteam sa stiu cind am primit prin trade ca ea este clonata, de unde tasteme stia sau duratan,?? Chiar asa e de complicat sa ma verifici si sa vezi ca nu am folosit nici o haina clonata pentru ami ridica lvl??? Noi suntem vreo 12 persoane care ne cunoastem in viata si ei tot pot confirma ca nu sa stiut care e situatia de la noi din clan,!! dar cum ai fi tu in asa situatie cand primesti ban ne fiind vinovat si + la asta nici nu intelegi din ce motiv!!
Te rog sa verifici Conturile PLAHA si TasteME, Duratan, pentru ca noi nu am fost implicati cu nimic, Toate hainele care eu le am pe char au fost obtinute legal! Asta tu poti verifica si asta poate confirma vreo 12 persoane care ma cunosc! Astept un raspuns! (PLAHA)