Investigație controversată

  • 471 Răspunsuri
  • 97087 Vizualizări

0 Membri şi 4 Vizitatori vizualizează acest subiect.

*

EdWyn

Re: Investigație controversată
« Răspuns #375 : Iunie 19, 2016, 10:14:06 p.m. »
nu exista jucatori in guilduri la nivel de top care opereaza in "nicika", asa ca Darkness, nu incercati sa pareti corecti, o fost spus clar, o mare parte din fraudele comise (excl. KirtoaKa) sunt asimilate guildului vostru. Aveti macar demnitatea si afirmati cele comise si cele stiute
N-o facea pe hitru,sa stiut oameni din guild despre aceste diupuri se imbracau mai multi,da nu vreo 3 oameni,asa ca taci si inchide fura

fie cum spui tu) 3 oameni faceau ce vroiau da resutl nu stiau) dar intre timp tot clanul cu 2ie wings ca rasarita) nu ti se pare absurd?

p.s: nu o fac eu pe hitru da iata tu dai dovada de tot ce trebu unui moldovan, taci si inchide gura  :rofl: care prima s-o fac?  :umnik2:

Re: Investigație controversată
« Răspuns #376 : Iunie 19, 2016, 10:16:04 p.m. »
Nici o pedeapsa ) eaka o facut otkat zasita shii de ajuns :)
pfffff ban si ideal ar fi ban+ip si la hard

proxy si ai scapat de toate problemele, mai cititi pe google nu va uitati doar desene animate :D
.

*

[SM]KleriK

Re: Investigație controversată
« Răspuns #377 : Iunie 19, 2016, 10:16:44 p.m. »
Admine 10 min au trecut serverul e tot OFFLINE

Re: Investigație controversată
« Răspuns #378 : Iunie 19, 2016, 10:17:18 p.m. »
Nici o pedeapsa ) eaka o facut otkat zasita shii de ajuns :)
pfffff ban si ideal ar fi ban+ip si la hard

proxy si ai scapat de toate problemele, mai cititi pe google nu va uitati doar desene animate :D


Dellete acc na*ren  :biggrin: si proxy fii sanatos de la 0 cu tot cu diupuri:)

Re: Investigație controversată
« Răspuns #379 : Iunie 19, 2016, 10:17:25 p.m. »
Cum sa nu umblii cu wings 2 daca pero care destul de bine in kanturu si bc??? Eu pe Zi stringem cite 2

*

Offline drive

  • ***
  • 169
    • Vezi Profilul
Re: Investigație controversată
« Răspuns #380 : Iunie 19, 2016, 10:18:52 p.m. »
Nici o pedeapsa ) eaka o facut otkat zasita shii de ajuns :)
pfffff ban si ideal ar fi ban+ip si la hard

proxy si ai scapat de toate problemele, mai cititi pe google nu va uitati doar desene animate :D
ban la character si ban la hard ap nu te mai ajuta nici un proxy :D

*

EdWyn

Re: Investigație controversată
« Răspuns #381 : Iunie 19, 2016, 10:19:18 p.m. »
Cum sa nu umblii cu wings 2 daca pero care destul de bine in kanturu si bc??? Eu pe Zi stringem cite 2

imi pare rau, insa cind voi toti aveati 2wings numai 5 oameni puteau sa mearga kanturu) si in bc nu mai era asa mare dropul la pero ca am fost si noi)

*

Offline drive

  • ***
  • 169
    • Vezi Profilul
Re: Investigație controversată
« Răspuns #382 : Iunie 19, 2016, 10:20:01 p.m. »
Cum sa nu umblii cu wings 2 daca pero care destul de bine in kanturu si bc??? Eu pe Zi stringem cite 2

imi pare rau, insa cind voi toti aveati 2wings numai 5 oameni puteau sa mearga kanturu) si in bc nu mai era asa mare dropul la pero ca am fost si noi)
+1

Re: Investigație controversată
« Răspuns #383 : Iunie 19, 2016, 10:20:29 p.m. »
Am să pregătesc o postare și despre cei blocați, lista e destul de mare.

Мне одно интересно ! 145   AquaSM   SM   225   GUVERNU  ЭТО ЧЁ ТАКОЕ??? Почему из за каких то оленей я должен потерять 16 лвл и заточенные вещи ?????????  :gamer3: :gamer3: :sad: :sad: :sad: :treaten: :treaten: :treaten: :treaten:

*

ALCAPONE

Re: Investigație controversată
« Răspuns #384 : Iunie 19, 2016, 10:20:48 p.m. »
WEGA scrie data viitoare si in rusa ca ei stiu de otkat nu de revert, sau de track items , ei stiu de otslezhka. Ca era foarte corect daca făceai revert pe doua zile si se rezolva, apoi in mod online făceai toată investigatia.

Re: Investigație controversată
« Răspuns #385 : Iunie 19, 2016, 10:21:06 p.m. »
Cum sa nu umblii cu wings 2 daca pero care destul de bine in kanturu si bc??? Eu pe Zi stringem cite 2

imi pare rau, insa cind voi toti aveati 2wings numai 5 oameni puteau sa mearga kanturu) si in bc nu mai era asa mare dropul la pero ca am fost si noi)

tu in genere taci, ca ai un bmg hibrid, 0 folos din el, nu mai zic de dmg normal in bc ca sa cada drop normal... cu a tau doar gunoiu de dus :D
.

Re: Investigație controversată
« Răspuns #386 : Iunie 19, 2016, 10:22:28 p.m. »
WEGA scrie data viitoare si in rusa ca ei stiu de otkat nu de revert, sau de track items , ei stiu de otslezhka. Ca era foarte corect daca făceai revert pe doua zile si se rezolva, apoi in mod online făceai toată investigatia.

Вась ты погляди в ТОП на свой лвл и переверни Фуру на 120км!

Re: Investigație controversată
« Răspuns #387 : Iunie 19, 2016, 10:22:44 p.m. »
Cum sa nu umblii cu wings 2 daca pero care destul de bine in kanturu si bc??? Eu pe Zi stringem cite 2

imi pare rau, insa cind voi toti aveati 2wings numai 5 oameni puteau sa mearga kanturu) si in bc nu mai era asa mare dropul la pero ca am fost si noi)
Cum in kanturu nu te tii??de la lvl 280 te tii bine numai ca qqqq trebuie sa folosesti si dropul e destul de bun

*

Offline drive

  • ***
  • 169
    • Vezi Profilul
Re: Investigație controversată
« Răspuns #388 : Iunie 19, 2016, 10:22:59 p.m. »
Cum sa nu umblii cu wings 2 daca pero care destul de bine in kanturu si bc??? Eu pe Zi stringem cite 2

imi pare rau, insa cind voi toti aveati 2wings numai 5 oameni puteau sa mearga kanturu) si in bc nu mai era asa mare dropul la pero ca am fost si noi)


tu in genere taci, ca ai un bmg hibrid, 0 folos din el, nu mai zic de dmg normal in bc ca sa cada drop normal... cu a tau doar gunoiu de dus :D
dap logic ca aprinzi hakurile voastre si kad repede si pero si drop si golduri dak treb :D

*

EdWyn

Re: Investigație controversată
« Răspuns #389 : Iunie 19, 2016, 10:23:53 p.m. »
Cum sa nu umblii cu wings 2 daca pero care destul de bine in kanturu si bc??? Eu pe Zi stringem cite 2

imi pare rau, insa cind voi toti aveati 2wings numai 5 oameni puteau sa mearga kanturu) si in bc nu mai era asa mare dropul la pero ca am fost si noi)

porcusorul roz ai prins la glas? stai unde erai, printre papure)

tu in genere taci, ca ai un bmg hibrid, 0 folos din el, nu mai zic de dmg normal in bc ca sa cada drop normal... cu a tau doar gunoiu de dus :D