Investigație controversată

  • 471 Răspunsuri
  • 97088 Vizualizări

0 Membri şi 6 Vizitatori vizualizează acest subiect.

Re: Investigație controversată
« Răspuns #210 : Iunie 19, 2016, 09:30:59 a.m. »
E dimineata) Putem avea ceva informatie WEGA?

Inca nu este ora 12  :biggrin:
+ precis a ramas vre-un cont care o sa dureze toata ziua  :sarcastic:

*

Offline who?

  • ****
  • 306
    • Vezi Profilul
Re: Investigație controversată
« Răspuns #211 : Iunie 19, 2016, 09:37:32 a.m. »
Wega,dimineata nui dimineata daca nu se incepe cu MU :D Hai ca jucatorii trebuie hraniti ) sau daca faci ceva la securitate - zi ...ca noi sa te intelegem ce faci si sa mai avem rabdare)

*

Offline Rayness

  • *****
  • 1603
    • Vezi Profilul
Re: Investigație controversată
« Răspuns #212 : Iunie 19, 2016, 10:05:13 a.m. »
Au fost depistate și la Darkness cîteva clone de BoK-uri, mai puține.

În principiu a rămas 1 cont, dar care a participat activ în proces.

*

Offline Ko4y

  • *
  • 26
    • Vezi Profilul
Re: Investigație controversată
« Răspuns #213 : Iunie 19, 2016, 10:07:04 a.m. »
 Доброе утро всем Мушникам)))) нууу я тоже думал проснусь зайду в му)))) фигас два) зато щас будет ой как интересно когда все будут голые))) бесплатный сыр бывает только в мышеловке)  :on_the_quiet2: :on_the_quiet2: :on_the_quiet2:будем надеяться что ничего без наказано не останется и каждый понесёт ту ответственность которую должен понести  :big_boss: Wega дай хоть какой то прогноз) ладно вчера ночью была плохая погода и у тебя не ловил интернет) щас же солнышко птички поют) можно работать  :sun_bespectacled:Ждёмс очень  :hi:

*

Offline who?

  • ****
  • 306
    • Vezi Profilul
Re: Investigație controversată
« Răspuns #214 : Iunie 19, 2016, 10:08:37 a.m. »
Au fost depistate și la Darkness cîteva clone de BoK-uri, mai puține.

În principiu a rămas 1 cont, dar care a participat activ în proces.


Singur sunt din Darkness.. nu inteleg..pentru lora sa cloneze daca noi si asa luam toate +5....acuma inteleg dc era pustiu la golduri)

Re: Investigație controversată
« Răspuns #215 : Iunie 19, 2016, 10:09:36 a.m. »
Wega, ar fi normal sa pui pe pagina principala un anunt cu explicatii din ce cauza serverul a doua zi nu lucreaza. Poate e greu shi ocupa mult timp sa pui anuntul pe  principala, nush, dar asa o sa pierdem o bucata din jucatori care nu stau pe formu shi care ishi fac pareri cum lucreaza administratia siteului.

Re: Investigație controversată
« Răspuns #216 : Iunie 19, 2016, 10:14:18 a.m. »
E dimineata) Putem avea ceva informatie WEGA?

Inca nu este ora 12  :biggrin:
+ precis a ramas vre-un cont care o sa dureze toata ziua  :sarcastic:
Au fost depistate și la Darkness cîteva clone de BoK-uri, mai puține.

În principiu a rămas 1 cont, dar care a participat activ în proces.


Si v-am spus...

Re: Investigație controversată
« Răspuns #217 : Iunie 19, 2016, 10:17:56 a.m. »
Cite golduri luam noi pe zi,hz carui debil nu ia ajuns aceasta, mii interesant deja si mia sa aflu toti care au participat la diup si clonare boxurilor

*

Offline who?

  • ****
  • 306
    • Vezi Profilul
Re: Investigație controversată
« Răspuns #218 : Iunie 19, 2016, 11:05:58 a.m. »
Wega,o mai trecut o ora...ce se aude?) Mergem spre bine?)

*

Offline ABECEDAR

  • ****
  • 307
  • ABECEDAR,NewEmpire,PATRICK
    • Vezi Profilul
Re: Investigație controversată
« Răspuns #219 : Iunie 19, 2016, 11:20:25 a.m. »
Cand faceam un topic pe forum ca "zato4ka" sau drop la ceva ii slab primii (Darkness) strigau in gura mare ca totul ii OK si totul cade bine asta noi nu stim unde sa cautam... Si normal cu diup totul ii USOR!  :biggrin: :music:

*

Offline who?

  • ****
  • 306
    • Vezi Profilul
Re: Investigație controversată
« Răspuns #220 : Iunie 19, 2016, 11:27:46 a.m. »
Cand faceam un topic pe forum ca "zato4ka" sau drop la ceva ii slab primii (Darkness) strigau in gura mare ca totul ii OK si totul cade bine asta noi nu stim unde sa cautam... Si normal cu diup totul ii USOR!  :biggrin: :music:

Nu vorbi prostii .... dropul la Pero ii bun si la chetre tot...ce tine de ridicarea hainelor la 13...tot e buna...asta-i mu cu exp mic unde totul trebuie sa fie greu..intr-o luna sa ai set la 13 exe..se pierde interesul la mu...

*

Offline drive

  • ***
  • 169
    • Vezi Profilul
Re: Investigație controversată
« Răspuns #221 : Iunie 19, 2016, 11:32:33 a.m. »
Cand faceam un topic pe forum ca "zato4ka" sau drop la ceva ii slab primii (Darkness) strigau in gura mare ca totul ii OK si totul cade bine asta noi nu stim unde sa cautam... Si normal cu diup totul ii USOR!  :biggrin: :music:

Nu vorbi prostii .... dropul la Pero ii bun si la chetre tot...ce tine de ridicarea hainelor la 13...tot e buna...asta-i mu cu exp mic unde totul trebuie sa fie greu..intr-o luna sa ai set la 13 exe..se pierde interesul la mu...
tu la inceput ai jucat ?? eu pin la lvl 119 eram top 15 si am gasit doar 1b 2s 3ch imblam in sppirit +7-+9 nici o haina +10 si astai la tine drop normal ??? da dac nai jucat la inceput tu mai bine sa nu vorbesti prosti ca nu sti!

*

Offline who?

  • ****
  • 306
    • Vezi Profilul
Re: Investigație controversată
« Răspuns #222 : Iunie 19, 2016, 11:39:51 a.m. »
Cand faceam un topic pe forum ca "zato4ka" sau drop la ceva ii slab primii (Darkness) strigau in gura mare ca totul ii OK si totul cade bine asta noi nu stim unde sa cautam... Si normal cu diup totul ii USOR!  :biggrin: :music:

Nu vorbi prostii .... dropul la Pero ii bun si la chetre tot...ce tine de ridicarea hainelor la 13...tot e buna...asta-i mu cu exp mic unde totul trebuie sa fie greu..intr-o luna sa ai set la 13 exe..se pierde interesul la mu...
tu la inceput ai jucat ?? eu pin la lvl 119 eram top 15 si am gasit doar 1b 2s 3ch imblam in sppirit +7-+9 nici o haina +10 si astai la tine drop normal ??? da dac nai jucat la inceput tu mai bine sa nu vorbesti prosti ca nu sti!

Nu vorbi si tu prostii ! ) cum e dropul la moment ??? Primele 2 zile,da,sunt deacord...dropul era 0 ! Eu zic de moment...dropul e destul de bun...cand s-o creat teme ca dropul la pero ii slab...in ziua ceea imi cadeau cate 2 pero odata in BC...pe cand ar trebui sa cada vre-o 2-3 pero pe ZI ! La momentul de fata sa-ti faci un DL si sa te duci in BC 1,2 si DS 1...sa vezi cate chetre gasesti...

*

Offline drive

  • ***
  • 169
    • Vezi Profilul
Re: Investigație controversată
« Răspuns #223 : Iunie 19, 2016, 11:41:54 a.m. »
Cand faceam un topic pe forum ca "zato4ka" sau drop la ceva ii slab primii (Darkness) strigau in gura mare ca totul ii OK si totul cade bine asta noi nu stim unde sa cautam... Si normal cu diup totul ii USOR!  :biggrin: :music:

Nu vorbi prostii .... dropul la Pero ii bun si la chetre tot...ce tine de ridicarea hainelor la 13...tot e buna...asta-i mu cu exp mic unde totul trebuie sa fie greu..intr-o luna sa ai set la 13 exe..se pierde interesul la mu...
tu la inceput ai jucat ?? eu pin la lvl 119 eram top 15 si am gasit doar 1b 2s 3ch imblam in sppirit +7-+9 nici o haina +10 si astai la tine drop normal ??? da dac nai jucat la inceput tu mai bine sa nu vorbesti prosti ca nu sti!

Nu vorbi si tu prostii ! ) cum e dropul la moment ??? Primele 2 zile,da,sunt deacord...dropul era 0 ! Eu zic de moment...dropul e destul de bun...cand s-o creat teme ca dropul la pero ii slab...in ziua ceea imi cadeau cate 2 pero odata in BC...pe cand ar trebui sa cada vre-o 2-3 pero pe ZI ! La momentul de fata sa-ti faci un DL si sa te duci in BC 1,2 si DS 1...sa vezi cate chetre gasesti...
tu ai vazut undeva ceva ca a scris de pero uite ca a scris la general de tot drop !

Re: Investigație controversată
« Răspuns #224 : Iunie 19, 2016, 11:43:56 a.m. »
aistea care au ridicat level cu hackuri si diupuri au mai ajutat si altii in party sau cu cadouri de haine +13exe care nu sunt devina cu nimic. Deci procesul de joc nu e cinstit si unica solutie e WIPE AHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHHAHA WIIIIPEEEEE WIPEEEEEEEEE :DDDDD  :scare: :gamer1: :beee: :rtfm: :rtfm: :rtfm: :king: :king: :king: