Investigație controversată

  • 471 Răspunsuri
  • 96873 Vizualizări

0 Membri şi 1 Vizitator vizualizează acest subiect.

*

Offline Royal

  • ****
  • 270
    • Vezi Profilul
Re: Investigație controversată
« Răspuns #30 : Iunie 17, 2016, 11:57:38 p.m. »
Sunt deacord sa fie puse banuri pu ce-i care s-au ocupat cu tot rahatul dat, dar s-au dat ban inclusiv la acei care nu sunt implicati,deoarece s-au dat tradeuri la persoane complet neimplicate si respictiv si ei au fost banati! Asa ca WEGA sper sa fie facut investigatie profunda! Traim intr-un stat de drept iomaio!

*

ALCAPONE

Re: Investigație controversată
« Răspuns #31 : Iunie 17, 2016, 11:57:59 p.m. »
Da da inca din tot sufletul as vrea sa va uitati acolo mai adanc ca odata ce sau facut wings dupe :) 100% sau facut si dupe la box of kundum ,respective si jewels)

P.S.

N-am jucat mu de vro 5 ani, dar daca sa intoarcem 5 ani in urma si sa comparam timpul prezent, nu sa schimbat nimic in sensul anticheatului. Sunt gata sa va donez bani, doar ca strangeti-va o gramada de hackeristi, si faceti un server sanatos va rog, sunt convins ca vor juca multi si la fel de multi vor da bani. Toate serverele wega de pana acum, toate au fost de doi bani, de fiecare data se gaseau cheaturi, care atunci e scopu sa mai faceti aceleasi greseli? cui ii trebuie sezoanele estea 3-4 pe cand voi nici season 1 nul puteti face 100% fara buguri si anticheat decent. In fine, am pierdut 1 sapamana degeaba )))

Re: Investigație controversată
« Răspuns #32 : Iunie 18, 2016, 12:06:58 a.m. »
Da da inca din tot sufletul as vrea sa va uitati acolo mai adanc ca odata ce sau facut wings dupe :) 100% sau facut si dupe la box of kundum ,respective si jewels)

P.S.

N-am jucat mu de vro 5 ani, dar daca sa intoarcem 5 ani in urma si sa comparam timpul prezent, nu sa schimbat nimic in sensul anticheatului. Sunt gata sa va donez bani, doar ca strangeti-va o gramada de hackeristi, si faceti un server sanatos va rog, sunt convins ca vor juca multi si la fel de multi vor da bani. Toate serverele wega de pana acum, toate au fost de doi bani, de fiecare data se gaseau cheaturi, care atunci e scopu sa mai faceti aceleasi greseli? cui ii trebuie sezoanele estea 3-4 pe cand voi nici season 1 nul puteti face 100% fara buguri si anticheat decent. In fine, am pierdut 1 sapamana degeaba )))
sunt deacord cu tine 100 %

*

Offline Royal

  • ****
  • 270
    • Vezi Profilul
Re: Investigație controversată
« Răspuns #33 : Iunie 18, 2016, 12:10:04 a.m. »
Da da inca din tot sufletul as vrea sa va uitati acolo mai adanc ca odata ce sau facut wings dupe :) 100% sau facut si dupe la box of kundum ,respective si jewels)

P.S.

N-am jucat mu de vro 5 ani, dar daca sa intoarcem 5 ani in urma si sa comparam timpul prezent, nu sa schimbat nimic in sensul anticheatului. Sunt gata sa va donez bani, doar ca strangeti-va o gramada de hackeristi, si faceti un server sanatos va rog, sunt convins ca vor juca multi si la fel de multi vor da bani. Toate serverele wega de pana acum, toate au fost de doi bani, de fiecare data se gaseau cheaturi, care atunci e scopu sa mai faceti aceleasi greseli? cui ii trebuie sezoanele estea 3-4 pe cand voi nici season 1 nul puteti face 100% fara buguri si anticheat decent. In fine, am pierdut 1 sapamana degeaba )))

iti dai seama ca de la un server free , nu ai de ce sa te astepti mai mult? atit timp cit proiectul dat e mai mult un hobby pu admin, respectiv daca se doreste ceva serios ,pai trebuie si investitii serioase,respectiv donate etc pe cind lumea un ban nu va baga)

*

Offline who?

  • ****
  • 306
    • Vezi Profilul
Re: Investigație controversată
« Răspuns #34 : Iunie 18, 2016, 12:13:58 a.m. »
Spoiler (hover to show)

Spoiler (hover to show)


De ce Kirtoaka nu are ban ???
« Ultima Modificare: Iunie 18, 2016, 12:16:54 a.m. de who? »

Re: Investigație controversată
« Răspuns #35 : Iunie 18, 2016, 12:14:49 a.m. »
ce bani sa donezi, ca nu faci nimic si iti da ban)) mai in scurt o sa fie mai mult timp !! e vara cald si bine lasam compurile)

*

Offline 1Hit

  • *
  • 49
    • Vezi Profilul
Re: Investigație controversată
« Răspuns #36 : Iunie 18, 2016, 12:33:24 a.m. »
Админ доброе времени суток, объясни пожалуйста, почему вся му пишет, что у нас дюп и все такое, если мы берем каждый день 6+5+6+3+ ,и у нас до сих пор нет ни одного экзе сета? Будь добор и проверь всех игроков клана Darkness и увидишь, что нет там ничего такого особенного. Что с вами люди , у нас у пол клана лысые винги на +5+9, что с вами творится? ))) Предоставь нормальные доказательства дюпа , читов, или что там ....Это полный бред у клана падонков 3 сета екзе ,dark lord kirtoake оделся за день сет экзе 13 , filitru тоже сет екзе 13,  какой дюп? Предоставь пожалуйста логи где показано хоть одна екзе вещь дюп, какие крылья , стафы, бан......и дальше делай что хочешь. Без доказательств это не красиво если тебя пол му достало, ты не в праве ,так поступать с людьми! Вынеси на обозрение все то в чем обвиняешь! Я еще раз повторю приведи доказательства , сели мы дюпали , как ты говоришь. Был бы хоть один сеть экзе в клане......нету ни сета экзе, я такого не ожидал вега.....не красиво, удали хоть эти вымошлиные крылья)) дюпаем, молодец вега еще один сервер убил....И все кто там говорит вам не кто не мешает брать голдс а не кто не ходит сколько раз мы вас звали ?  Не Кто не брал а тут топ екзе сеты на 13 лак) удачь с этим серверов вега дай видио с лагами где будет видно что plaha читер или дюпер я удалю мг 282 лвл у меня тоже топ итемс я дюпер ? БРЕД!

*

Offline 1Hit

  • *
  • 49
    • Vezi Profilul
Re: Investigație controversată
« Răspuns #37 : Iunie 18, 2016, 12:35:32 a.m. »
Не говоря о том сколько итемс сгорела ... а тут за 1 вечер екзе сета появились удаче ребята Wega хоть рас сделай нормально а не эти котлеты что ты сейчас делаешь

*

Offline Rayness

  • *****
  • 1603
    • Vezi Profilul
Re: Investigație controversată
« Răspuns #38 : Iunie 18, 2016, 12:49:00 a.m. »
Membrii implicați cunosc despre ce merge vorba.

*

Offline 1Hit

  • *
  • 49
    • Vezi Profilul
Re: Investigație controversată
« Răspuns #39 : Iunie 18, 2016, 01:07:29 a.m. »
Membrii implicați cunosc despre ce merge vorba.
 Вега у нас нету на бк Sword Daybreak на 11-13 о чём говорить? ты буронул кокой к ряду ? твой доводы это Membrii implicați cunosc despre ce merge vorba. ? скрин лагов видео что то есть нету .... я тоже могу сказать что абеседар играет с отхилом псц... вега красавчик ладно пускай так и будет ты своим ответом дал понять всё только знаешь эти люди бросят игру через месяц прикольно будет ладно последний му где я тут играл ты уже даёшь бан потому что люди играют нормально не как дно да ? ну удачи тебе ты знаешь что это не правда... и мутишь воду есть поговорка мутят ЧЕРТИ

Re: Investigație controversată
« Răspuns #40 : Iunie 18, 2016, 01:13:14 a.m. »
Membrii implicați cunosc despre ce merge vorba.
chiar te rog sa arati ceva sa demonstrezi nu numai sa scrii!!!! Si eu pot vb multe, arata concret de ce eu am primit ban! ce concret diup am facut si ce am imbracat sau am dat la altii! dar daca numai vb atunci joaca tu singur mai departe !!

*

Offline 1Hit

  • *
  • 49
    • Vezi Profilul
Re: Investigație controversată
« Răspuns #41 : Iunie 18, 2016, 01:19:11 a.m. »
WEGA после запуска будет RESOVATI ОНЛАЙН )) ТАК уже было в genius когда HAGMANTS Взяли замок вега по факту я тоже могу сказать что ты мне сет сделал так это правда парни вега сделал мне 2 топ пухи 13.28 екзе лол лол лол сколько таких что тебе скажут ? АААа? я говорю вега делает за деньги это так ? вот твой доводы и какая у них цена ???

*

Offline 1Hit

  • *
  • 49
    • Vezi Profilul
Re: Investigație controversată
« Răspuns #42 : Iunie 18, 2016, 01:33:26 a.m. »

*

Offline Shuryk

  • *****
  • 512
    • Vezi Profilul
Re: Investigație controversată
« Răspuns #43 : Iunie 18, 2016, 01:40:04 a.m. »

P.S.

N-am jucat mu de vro 5 ani, dar daca sa intoarcem 5 ani in urma si sa comparam timpul prezent, nu sa schimbat nimic in sensul anticheatului. Sunt gata sa va donez bani, doar ca strangeti-va o gramada de hackeristi

Да ну ? а ты видел му без читов?? тем болие с минимальной прибылью ??
В ВэбЗэн целая команда работает за нехилые бабки но и там читы найти можно, а ты хочешь что бы тебе за спасибо сделали почти невозможное а потом все равно слюни пускали что все не так, читы, дюпы ??....

Почему сразу всегда читы ??? а мб руки из жопы ?

*

Offline Rayness

  • *****
  • 1603
    • Vezi Profilul
Re: Investigație controversată
« Răspuns #44 : Iunie 18, 2016, 01:40:26 a.m. »
Mai tîrziu voi publica detalii despre metoda utilizată.

Din log-uri sunt date în #0 în formă simplificată.