Ready for a new story?

  • 238 Răspunsuri
  • 72442 Vizualizări

0 Membri şi 1 Vizitator vizualizează acest subiect.

*

Offline Rayness

  • *****
  • 1603
    • Vezi Profilul
Ready for a new story?
« : Noiembrie 13, 2016, 06:58:03 p.m. »

Salut,

Astăzi dăm startul tranziției pe un nou server. Aceasta înseamnă că în curînd urmează să avem un FRESH START.

Mai jos voi explica ce înseamna asta pentru utilizatori.

Urmează să fie eliminate toate caracterele și conturile, precum și averile agonisite. Totuși, participarea voastră va fi răsplătită. Pe noul server în dependență de nivelul cel mai mare a caracterului de pe cont veți obține Cash Points. Această procedură va fi efectuată la înregistrarea unui cont nou. Astfel, va trebui să cunoașteți datele contului precedent și să aveți access la e-mail-ul asociat contului precedent.


De ce s-a luat această decizie

Împreună am parcurs mai multe etape și evenimente pe server. Începînd cu frauda masivă petrecută la 2 săptămîni după start și terminînd cu Festivalul Halloween. Tot acest timp am rămas dedicați și responsabili în fața jucătorilor. O dovadă este și faptul că ne-am asumat responsabilitatea de finanțare a serverului pe parcursul a mai multor luni, fără a diminua din calitatea conținutului. În condițiile actuale de pe server, considerăm decizia de FRESH START drept una optimală pentru toți. Totodată ținem cont de timpul pe care l-ați petrecut la noi pe server și vă oferim Cash Points. Suntem și în continuare dedicați tuturor jucătorilor. Și celor care sunt cu noi mai dedemult și celor noi.

Cîte ceva de după cortină


• Ne propunem să avem un server accesibil tuturor unde poți crește mai ușor. Ne vom axa mai mult pe procesele și evenimentele care se petrec nemijlocit în joc. Credem că sunt aspectele cele mai importante și interesante care fac jocul atractiv. Astfel, experience pe server va fi nu mai puțin de 7x.

• Noul server va beneficia de toate corectările care au fost făcute pe parcursul ultimilor 6 luni.

• Pe noul server ne propunem să realizăm ce nu a fost realizat pînă acum, vom continua să îmbunătățim procesul de joc. Au fost adăugate/modificate multe detalii. Prioritatea noastră rămîne de a oferi această informație tuturor într-un mod cît mai clar și succint.

• Pe noul server va fi introdus un sistem nou CHARACTER RELOAD, despre care voi povesti mai tîrziu.

• Totodată ne propunem să creăm un proces echilibrat pentru toți utilizatorii, astfel chiar de la start vor fi 2 servere (non-vip) și nu 1.

• Va fi eliminată restricția ferestrelor.

­­• Vom continua să întreținem un balans bun între toate caracterele.

P.S Informația va fi completată pe parcurs



   
 

« Ultima Modificare: Noiembrie 13, 2016, 07:16:41 p.m. de Rayness »

Re: Ready for a new story?
« Răspuns #1 : Noiembrie 13, 2016, 07:14:28 p.m. »
the end

*

NoLimiT

Re: Ready for a new story?
« Răspuns #2 : Noiembrie 13, 2016, 07:29:25 p.m. »
Nu sunt deacort shi face iti bati jok dute tu maya tower stai o luna sa faci volcano set 13 28
Eu nici nu am gasit al 2 lea wega mace . cae e senstotul de la 0 fara itene lasa mai moale
Cash point lasatile tsie . SHi ce inseamna email characterulii, Eu am 6 caracteri cu [email protected] cu @mail de acest gen
Sunt impotriva la vip lasa itemele macar
Eu luni am stat sa dobindesc ce ea ce am shi propui sa o eu de la inceput
Uite wega online 90 max 110 daca faci asha prostie fa vi 40 50
Nimeni nu va fi deacord
Aratami Un Hucator sa fie full top items .Caargument la VIPE

*

Offline Rayness

  • *****
  • 1603
    • Vezi Profilul
Re: Ready for a new story?
« Răspuns #3 : Noiembrie 13, 2016, 07:37:42 p.m. »
Sunt deacord că pe unele segmente serverul încă nu a fost saturat, dar în condițiile actuale nu putem continua activitatea.

Re: Ready for a new story?
« Răspuns #4 : Noiembrie 13, 2016, 07:40:52 p.m. »
daca faci vipe eu personal nu mai joc.
unde-i stabilitatea de  care se vorbea ?
fa niste ajustari dar nici chiar vipe. nu are nici macar 1 an serverul.
+ daca pui 7x pe srv nou o sa tie inca mai putin , pun pariu.
« Ultima Modificare: Noiembrie 13, 2016, 07:42:51 p.m. de johnydepp »

*

Offline Rayness

  • *****
  • 1603
    • Vezi Profilul
Re: Ready for a new story?
« Răspuns #5 : Noiembrie 13, 2016, 07:45:55 p.m. »
Vă asigur că pe noul server vă veți simți confortabil

Re: Ready for a new story?
« Răspuns #6 : Noiembrie 13, 2016, 07:46:19 p.m. »
daca faci vipe adio eu nu mai joc, eu stiu ca toti poate care au lasat serv, vor fi pro, dar eu am ajuns lvl 400 + in fiecare zi on, nu sunt full si la urma? Ai spus ca doresti un server pentru o perioada mai indelungata si acum???? Sry nu sunt de acord,+ la asta... da nu ca nici nam cuvinte...

Re: Ready for a new story?
« Răspuns #7 : Noiembrie 13, 2016, 07:47:21 p.m. »
+ la asta la fel nam email si cash point nau nici un rost...

*

NoLimiT

Re: Ready for a new story?
« Răspuns #8 : Noiembrie 13, 2016, 07:50:54 p.m. »
Eu tot las serveru shi nam email pentru cash point
Am jucat bmg cu state 1303 922 659 80 unikul pe server sub WEGA Mace
Unul am gasit a 2 nu shi cum tu mie imi propui eu de la 0 sa o incep fara ca simt ce inseamna 2 wega mace ???
AM bmg lvl 387 pina la nivelu acesta eram 0 in pvp din cauza la state exagerate wega mace
Wega faci o prostie mai multi o sa se duca dekit o sa vina

Re: Ready for a new story?
« Răspuns #9 : Noiembrie 13, 2016, 07:54:04 p.m. »
toti care jucam pe acest server, jucam din cauza pentru ca dorim ceva dupa lvl 400, nu numai ka4 ka4 ka4,  toti doritorii au plecat pe serv alternativ unde au inceput de la 0, eu personal nu mai doresc sa incep de la inceput...

*

NoLimiT

Re: Ready for a new story?
« Răspuns #10 : Noiembrie 13, 2016, 07:56:47 p.m. »
Bine daca totushi vip propun o alternativa:
1 Sa nu stergi itemele de lvl 380 shi weapons
Capina la ele totushi eara trebuie sa ajungi lvl 380
Alt fell nimeni nu o sa joace stiu asta 100 %
Cine a dorit de la 0 dalmous a fost la dispozitsia lor

*

Offline Rayness

  • *****
  • 1603
    • Vezi Profilul
Re: Ready for a new story?
« Răspuns #11 : Noiembrie 13, 2016, 08:00:13 p.m. »
Înțeleg, dar cum am spus în condițiile actuale nu putem continua activitatea. Serverul nu poate fi întreținut pentru cîțiva oameni.

Vă îndemn să înțelegeți de ce a fost luată această decizie și să lucrăm împreună la prosperarea serverului.
« Ultima Modificare: Noiembrie 13, 2016, 08:03:34 p.m. de Rayness »

*

IceW1nd

Re: Ready for a new story?
« Răspuns #12 : Noiembrie 13, 2016, 08:01:38 p.m. »
Nu sustin ideea ... daca ai sa ai noroc WEGA ai sa ai jucatori noi ... altfel ... nu vad rost de jucat ... sa incepi tot de la 0

*

Offline Rayness

  • *****
  • 1603
    • Vezi Profilul
Re: Ready for a new story?
« Răspuns #13 : Noiembrie 13, 2016, 08:02:04 p.m. »
Bine daca totushi vip propun o alternativa:
1 Sa nu stergi itemele de lvl 380 shi weapons
Capina la ele totushi eara trebuie sa ajungi lvl 380
Alt fell nimeni nu o sa joace stiu asta 100 %
Cine a dorit de la 0 dalmous a fost la dispozitsia lor

Pe noul server max level va fi relativ accesibil și rapid.

Nu sustin ideea ... daca ai sa ai noroc WEGA ai sa ai jucatori noi ... altfel ... nu vad rost de jucat ... sa incepi tot de la 0

Concurență va fi mai multă, precum și conținut. Vom continua să îmbunătățim joculul atît calitativ cît și cantitativ.
« Ultima Modificare: Noiembrie 13, 2016, 08:08:38 p.m. de Rayness »

Re: Ready for a new story?
« Răspuns #14 : Noiembrie 13, 2016, 08:04:54 p.m. »
pacat ca nu poti gasi alta solutie inafara de vipe... Personal eu am obosit si nu mai vreau sa o iau de la inceput, nu prea mi-a placut ae aici.
Dar in general multumesc pentru server bun, in mare parte mi-a facut placere sa joc pe el, conexiune buna, ecomonie pusa bine, un balance low rate ghinditi si shlefuit, a fost un server bun si stiu precis ca urmatorul tot bun va fi si fara mine :)