NEW EVENTS = RESTART INTEREST

  • 20 Răspunsuri
  • 4496 Vizualizări

0 Membri şi 1 Vizitator vizualizează acest subiect.

*

Offline Alpha

  • ***
  • 141
    • Vezi Profilul
NEW EVENTS = RESTART INTEREST
« : Februarie 18, 2018, 03:04:18 a.m. »
Din toate proiectele jucate am observat ca toate se finiseaza in acelasi mod, fastom zadrot, golds pentru haine, peurma un k7 event , iar dupa castel serverul incetisor pleaca in offline mode, motive sunt multe,dar in mare parte motivul principal ca te plictisesti de acelasi event, la golds ca exemplu o mare parte vine pentru funn, la moment miza este doar castle siege dar dupa experienta din serverele anterioare si castelul nu a fost deajuns pentru mentinerea cit de cit a onlineului.De aceea vin cu propunerea ca in tema data sa venim cu totii cu ceva propunere concrete pentru indeplinirea funnului si mentinerea cit de cit a onlinelui, tema cu castelul demult e epuizata baieti, sper iarasi ca lumea sa vina cu propuneri poate de pe alte proiecte, sau ceva idei noi pentru cumva sa schimbam pe serverul dat ,iarasi repet pentru atragerea cit mai productiva a onlinelui)

Re: NEW EVENTS = RESTART INTEREST
« Răspuns #1 : Februarie 18, 2018, 04:33:39 a.m. »
++++ nui interesant cand bati gol numa intro poarta)

Re: NEW EVENTS = RESTART INTEREST
« Răspuns #2 : Februarie 18, 2018, 07:12:30 a.m. »
Salutare  :hi: cea mai mare problema cred eu ca este in season , :acute:  :buba: anul 2018 oamenii joaca MU2 dar noi stam tot in season 3  :crazy: probabil minim de ce lumea are nevie acesta este season 4 ep 6  :good: , personaj nou (Summoner)  :give_rose: , mape noi  :rtfm:  , eventuri noi ( boss event(Selupan))  :wizard:  iteme noi (sochet items) , GM event , dar din pacate stam pe loc shi mereu serverul tine aproximativ tot acelas timp!  :help: Posibil ca la administratie i este indemina acest lucru   :drinks: ,fie ca fac ceva bani (stabili)  :big_boss: ,fie ca sunt lenoshi pentru ceva nou  :smoke: ,si nu doresc sa investeasca si sa rishte la ceva ma mult!  :mail1:  Season Nou aceasta e problema !!   :scaut:
« Ultima Modificare: Februarie 18, 2018, 07:16:02 a.m. de BAROSANU »

*

JackAss

Re: NEW EVENTS = RESTART INTEREST
« Răspuns #3 : Februarie 18, 2018, 02:59:45 p.m. »
de obicei  castelul si ucide serverul, a fost practic pe toate serverele,  cit nu este castel, si ilussion borit , lumea umbla la gold,boss,cocos,cc ! cind apare castelu serveru se imparte in 2 astfel murind.

*

Offline Piero

  • ****
  • 343
    • Vezi Profilul
Re: NEW EVENTS = RESTART INTEREST
« Răspuns #4 : Februarie 18, 2018, 03:04:21 p.m. »
tema cu castelul demult e epuizata baieti, sper iarasi ca lumea sa vina cu propuneri poate de pe alte proiecte, sau ceva idei noi pentru cumva sa schimbam pe serverul dat ,iarasi repet pentru atragerea cit mai productiva a onlinelui)

schimbati ce nar fi , numai nu Castelul  :sarcastic: :sarcastic: :sarcastic: :sarcastic:
« Ultima Modificare: Februarie 18, 2018, 03:16:04 p.m. de Rayness »
reD=),-SpaWn-,snakEEyes,Filtru,Kitsune,BlackMamba,RealSteel

*

Offline Alpha

  • ***
  • 141
    • Vezi Profilul
Re: NEW EVENTS = RESTART INTEREST
« Răspuns #5 : Februarie 18, 2018, 05:00:59 p.m. »
tema cu castelul demult e epuizata baieti, sper iarasi ca lumea sa vina cu propuneri poate de pe alte proiecte, sau ceva idei noi pentru cumva sa schimbam pe serverul dat ,iarasi repet pentru atragerea cit mai productiva a onlinelui)

schimbati ce nar fi , numai nu Castelul  :sarcastic: :sarcastic: :sarcastic: :sarcastic:

Vrei sa-mi zici daca castelul o sa-l faca odata la 3 ori neutru, situatia cu online va ramine pozitiva? Tu in loc nod in papura ai propune ceva pentru sustinerea onlineului si respectiv pvp

*

Offline Piero

  • ****
  • 343
    • Vezi Profilul
Re: NEW EVENTS = RESTART INTEREST
« Răspuns #6 : Februarie 18, 2018, 06:00:26 p.m. »
tema cu castelul demult e epuizata baieti, sper iarasi ca lumea sa vina cu propuneri poate de pe alte proiecte, sau ceva idei noi pentru cumva sa schimbam pe serverul dat ,iarasi repet pentru atragerea cit mai productiva a onlinelui)

schimbati ce nar fi , numai nu Castelul  :sarcastic: :sarcastic: :sarcastic: :sarcastic:

Vrei sa-mi zici daca castelul o sa-l faca odata la 3 ori neutru, situatia cu online va ramine pozitiva? Tu in loc nod in papura ai propune ceva pentru sustinerea onlineului si respectiv pvp
cel putin o sa se intoarca ce-i care au lepadat joaca ... mai ales cu nu cerem nimic supranatural , vrem schimbari standarte , sa fim la egal...cred ca daca sunteti asa "seriosi" cum va socotiti , asta cel putin no sa va creeze probleme ;)  :rofl:
reD=),-SpaWn-,snakEEyes,Filtru,Kitsune,BlackMamba,RealSteel

*

Offline Alpha

  • ***
  • 141
    • Vezi Profilul
Re: NEW EVENTS = RESTART INTEREST
« Răspuns #7 : Februarie 18, 2018, 06:03:01 p.m. »
tema cu castelul demult e epuizata baieti, sper iarasi ca lumea sa vina cu propuneri poate de pe alte proiecte, sau ceva idei noi pentru cumva sa schimbam pe serverul dat ,iarasi repet pentru atragerea cit mai productiva a onlinelui)

schimbati ce nar fi , numai nu Castelul  :sarcastic: :sarcastic: :sarcastic: :sarcastic:



Vrei sa-mi zici daca castelul o sa-l faca odata la 3 ori neutru, situatia cu online va ramine pozitiva? Tu in loc nod in papura ai propune ceva pentru sustinerea onlineului si respectiv pvp
cel putin o sa se intoarca ce-i care au lepadat joaca ... mai ales cu nu cerem nimic supranatural , vrem schimbari standarte , sa fim la egal...cred ca daca sunteti asa "seriosi" cum va socotiti , asta cel putin no sa va creeze probleme ;)  :rofl:

Da ce-i diferit aici fata de standart?

Re: NEW EVENTS = RESTART INTEREST
« Răspuns #8 : Februarie 18, 2018, 06:21:35 p.m. »
Season nou trebuie

*

Offline Alpha

  • ***
  • 141
    • Vezi Profilul
Re: NEW EVENTS = RESTART INTEREST
« Răspuns #9 : Februarie 18, 2018, 06:25:10 p.m. »
Season nou trebuie

Noi discutam pentru moment ce de facut ca sa nu arda onlineul cu tot, pe viitor proiectele noi inainte de start trebuie wega sa puna la discutie

*

Offline Kido

  • *
  • 38
    • Vezi Profilul
Re: NEW EVENTS = RESTART INTEREST
« Răspuns #10 : Februarie 18, 2018, 06:55:07 p.m. »
Din toate proiectele jucate am observat ca toate se finiseaza in acelasi mod, fastom zadrot, golds pentru haine, peurma un k7 event , iar dupa castel serverul incetisor pleaca in offline mode, motive sunt multe,dar in mare parte motivul principal ca te plictisesti de acelasi event, la golds ca exemplu o mare parte vine pentru funn, la moment miza este doar castle siege dar dupa experienta din serverele anterioare si castelul nu a fost deajuns pentru mentinerea cit de cit a onlineului.De aceea vin cu propunerea ca in tema data sa venim cu totii cu ceva propunere concrete pentru indeplinirea funnului si mentinerea cit de cit a onlinelui, tema cu castelul demult e epuizata baieti, sper iarasi ca lumea sa vina cu propuneri poate de pe alte proiecte, sau ceva idei noi pentru cumva sa schimbam pe serverul dat ,iarasi repet pentru atragerea cit mai productiva a onlinelui)

Fara nici o shansa, am diskutat la direct ku WEGA pe skype momentul dat inka o luna jumate in urma, pe chind serverul inka mai "rasufla". Am venit shi ku exemple concrete de pe alte proiecte- drept raspuns : Vom analiza situatia shi va fi un anunts public.
Avem mai mult de o luna deja trecuta shi nici sumar la analiza nici raspuns, nimik nu este. Recunosc ca ideea este buna pentru a da un refresh la server dar cu parere de rau nu are cine se ocupa de asta  :cray: 

Re: NEW EVENTS = RESTART INTEREST
« Răspuns #11 : Februarie 18, 2018, 07:14:18 p.m. »
Dupa crearea temei de catre Ryannes noi am rabdat 3 atacuri shi mai aveam ceva dorintsa, acuma chiar sal dea degeaba nu imi trebueste. Ignore total din partea lui, minte(nu a fixat absorb 2rd Cape), propuneri ignorate shi promisiuni neindeplinite.

Nici nu-i de mirare, asha cum am zis, cind adminu ishi baga ***, ignora shi nu are grija de proect el moare momental.

Re: NEW EVENTS = RESTART INTEREST
« Răspuns #12 : Februarie 18, 2018, 07:25:02 p.m. »
193 / 500 in joaca
 
online desenat in joaca is 30-40 de persoane si 20 in castel :)) dintre care toti pe 4-5 ferestre

*

Offline Alpha

  • ***
  • 141
    • Vezi Profilul
Re: NEW EVENTS = RESTART INTEREST
« Răspuns #13 : Februarie 18, 2018, 07:51:40 p.m. »
Dupa crearea temei de catre Ryannes noi am rabdat 3 atacuri shi mai aveam ceva dorintsa, acuma chiar sal dea degeaba nu imi trebueste. Ignore total din partea lui, minte(nu a fixat absorb 2rd Cape), propuneri ignorate shi promisiuni neindeplinite.

Nici nu-i de mirare, asha cum am zis, cind adminu ishi baga ***, ignora shi nu are grija de proect el moare momental.

Da ce-i cu absorbul?

Re: NEW EVENTS = RESTART INTEREST
« Răspuns #14 : Februarie 18, 2018, 08:04:36 p.m. »
Dupa crearea temei de catre Ryannes noi am rabdat 3 atacuri shi mai aveam ceva dorintsa, acuma chiar sal dea degeaba nu imi trebueste. Ignore total din partea lui, minte(nu a fixat absorb 2rd Cape), propuneri ignorate shi promisiuni neindeplinite.

Nici nu-i de mirare, asha cum am zis, cind adminu ishi baga ***, ignora shi nu are grija de proect el moare momental.

Da ce-i cu absorbul?
Inca cind era test adminu a zis ca sunt careva probleme cu taerea luia, da a spus ca a sa-l indrepte la startul serverului.
Acum vedem ca a mintsint, BOBO cu set borit din +3 fara add fara decriment indoae tot serverul.