MAYA QWEST

  • 57 Răspunsuri
  • 13845 Vizualizări

0 Membri şi 1 Vizitator vizualizează acest subiect.

*

Offline Rayness

  • *****
  • 1603
    • Vezi Profilul
Re: MAYA QWEST
« Răspuns #45 : Decembrie 18, 2017, 07:55:35 p.m. »
Stern-ul nu e cel care a fost cândva. Da, poți fi prins uneori, dar stai în el mai puțin și mai rar ești prins.

Un video cum treceți quest-ul ar fi fost mai productiv decât expunerea emoțiilor pe forum. Toți avea să vedem ce faceți și cum e și avea să ne fie mai clar. Toți suntem cointeresați într-un proces de joc echilibrat, inclusiv în materie de provocări.

Re: MAYA QWEST
« Răspuns #46 : Decembrie 18, 2017, 07:58:15 p.m. »
Ты нас не слышишь ! и я половину не понимаю что ты хочешь нам объяснить :gamer3: :gamer3: :help: !!!!

Re: MAYA QWEST
« Răspuns #47 : Decembrie 18, 2017, 07:58:49 p.m. »
Stern-ul nu e cel care a fost cândva. Da, poți fi prins uneori, dar stai în el mai puțin și mai rar ești prins.

Un video cum treceți quest-ul ar fi fost mai productiv decât expunerea emoțiilor pe forum. Toți avea să vedem ce faceți și cum e și avea să ne fie mai clar. Toți suntem cointeresați într-un proces de joc echilibrat, inclusiv în materie de provocări.


22:00 последний квест который мы пытаемся пройти, если не пройдем ты сам все увидишь!

*

Offline Rayness

  • *****
  • 1603
    • Vezi Profilul
Re: MAYA QWEST
« Răspuns #48 : Decembrie 18, 2017, 08:02:31 p.m. »
...

FreeWinner, în mai multe subiecte a deconspirat adevăratul său scop pe acest forum. Mai bine verifică singur și expune-ți părerea proprie.
« Ultima Modificare: Decembrie 19, 2017, 02:10:02 a.m. de Rayness »

*

Offline Rayness

  • *****
  • 1603
    • Vezi Profilul
Re: MAYA QWEST
« Răspuns #49 : Decembrie 18, 2017, 08:05:57 p.m. »
22:00 последний квест который мы пытаемся пройти, если не пройдем ты сам все увидишь!

Bine, am să mă strădui să livrez modificările până atunci. După posibilitate filmați procesul și postați-l. Dacă nu doriți să-l postați măcar expediați-mi în skype. Voi fi cred după 21:00.

Pace.

Re: MAYA QWEST
« Răspuns #50 : Decembrie 18, 2017, 08:22:02 p.m. »
...

FreeWinner, în mai multe subiecte a deconspirat adevăratul său scop pe acest forum. Mai bine verifică singur și expune-ți părerea proprie.

Ia ia mai concret ?:D dim cite am intseles in acest mesaj vreai sa spun ca am dus in erroare pe cineva in scop propriu ? Pur shi simplu sa scris tu omeneshte posibil intselegeam despre ce e vorba :D
« Ultima Modificare: Decembrie 19, 2017, 02:10:38 a.m. de Rayness »

Re: MAYA QWEST
« Răspuns #51 : Decembrie 18, 2017, 09:05:01 p.m. »
сегодня до 24:00 мая не пройдена, удаляю чаров, до свидания!


самый ахуевший админ, которого я видел, бабло ему закидывай, идеи ему закидывай, а он плевал на игроков, которые сидят без афк еще и донатят, и так нагло отвечает, типо "вас было меньше и тд" подумаешь у 2 топ игроков был дисконект, жобавил этот гребанный стерн и говорит "так на вебзене"


нехуй было ставить 16х, твоя ошибка, мог бы помочь игрокам

у меня все

Я уже начинаю охуевать с вас, лично тебя кто то просил/ заставлял "ДОНАТИТЬ"?????? ответ хочу прямо сейчас!
Дальше, какого хрена позволяешь себе оскорблять? НЕ НРАВИТСЯ УДАЛИЛ МУ! НИКТО НЕ ЗАСТАВЛЯЕТ ИГРАТЬ,  я с вас охуеваю... будто кто то тут насильно вас держат. То что вы там какие то ультиматумы ставите админу мол не сделаешь удалю чары, да кому ты плохо сделаешь? ты же деньги и время убил, не он))

Минус вижу только в дропе камней, и голды по ночам.

Re: MAYA QWEST
« Răspuns #52 : Decembrie 18, 2017, 09:10:09 p.m. »
сегодня до 24:00 мая не пройдена, удаляю чаров, до свидания!


самый ахуевший админ, которого я видел, бабло ему закидывай, идеи ему закидывай, а он плевал на игроков, которые сидят без афк еще и донатят, и так нагло отвечает, типо "вас было меньше и тд" подумаешь у 2 топ игроков был дисконект, жобавил этот гребанный стерн и говорит "так на вебзене"


нехуй было ставить 16х, твоя ошибка, мог бы помочь игрокам

у меня все

Я уже начинаю охуевать с вас, лично тебя кто то просил/ заставлял "ДОНАТИТЬ"?????? ответ хочу прямо сейчас!
Дальше, какого МУ! хрена позволяешь себе оскорблять? НЕ НРАВИТСЯ УДАЛИЛ НИКТО НЕ ЗАСТАВЛЯЕТ ИГРАТЬ,  я с вас охуеваю... будто кто то тут насильно вас держат. То что вы там какие то ультиматумы ставите админу мол не сделаешь удалю чары, да кому ты плохо сделаешь? ты же деньги и время убил, не он))

Минус вижу только в дропе камней, и голды по ночам.
От силы он прав, на данного админа иначе не повлиять.

*

Offline ANILAXOR

  • **
  • 88
  • GLAVNIIpiZDANIE
    • Vezi Profilul
Re: MAYA QWEST
« Răspuns #53 : Decembrie 18, 2017, 11:28:47 p.m. »
tirziu am citit de ultimaturile estea cu 'udalesc char' ca vinem special sa va incurc sa intrati in maya :D  :give_rose:
« Ultima Modificare: Decembrie 19, 2017, 01:49:34 a.m. de Rayness »

Re: MAYA QWEST
« Răspuns #54 : Decembrie 19, 2017, 01:05:36 a.m. »
Da sa va vad cum o sa va stergeti ceari, ca o pus donat, ca am zadracit  blablabla...  Adminul de la inceput vo spus ca va face asa server ca sa fie aproape toti egali ( intre acei care lucreaza si acei care zadracesk) desigur ultimii vor avea haine mai bune, dar totusi in lvl macar sunt sanse de ajuns. Ca ati pus bani pentru Vip e treaba voastra, nimeni nu va tras de mineca. Ati ajuns lvl 400, ma bucur pentry voi, mai puteti esi oleaka afara, sa mai faceti chestii personalo, sa asteptati si pe ceilalti sa ajunga lvl. Stiu ca mereu vati bazat sa fiti lvl mare, ka4 ka4 ka4, dar cit se poate atita? Eu personal cind ajung 400 tare o sa ma bucur ca o sa pot umbla la gold,cc si sa sting compu si sa ma culc normal)Sper ca pinacind Adminul nu va face schimbari, pentry ca no sa fie cinstit fata de ceilalti jucatori.
De toate comentariile negative, in cot ma doare.
Rayness eu sustin ideea, si orcine nar spune ca totu sunt in potriva, poti sa face copie la mesajul acesta si sa le arati)
Da voi care spuneti ca faceti Delete la caractere sa va vad... ca sunteti niste balaboli) asa-i in viata noastra, unii vin-altii se duc, nu poti la toti sa le intri in poara.

*

Offline Rayness

  • *****
  • 1603
    • Vezi Profilul
Re: MAYA QWEST
« Răspuns #55 : Decembrie 19, 2017, 01:43:01 a.m. »
Un exemplu clar de prea mărire a lucrurilor. Nightmare a fost doborât în 20 minute și 10 secunde. Au finisat eventul 12 caractere.
« Ultima Modificare: Decembrie 19, 2017, 02:00:27 a.m. de Rayness »

Re: MAYA QWEST
« Răspuns #56 : Decembrie 19, 2017, 07:28:32 a.m. »
Pacat

*

dualiTy

Re: MAYA QWEST
« Răspuns #57 : Decembrie 27, 2017, 11:57:03 a.m. »
se trece usor maia am trecut data trecuta repede cu royal frumusel calitativ si fara batae de cap posibil sa suntem lvl mare si imbracati mai bine dar e posibil