New Guardian Sets

  • 54 Răspunsuri
  • 21146 Vizualizări

0 Membri şi 1 Vizitator vizualizează acest subiect.

*

Offline Rayness

  • *****
  • 1603
    • Vezi Profilul
New Guardian Sets
« : Martie 15, 2017, 12:03:54 a.m. »

Titan Set




Brave Set




Phantom Set




Destroy Set




Seraphim Set




Eternal Set




Royal Set




Hades Set





informația se actualizează
« Ultima Modificare: Martie 18, 2017, 07:58:39 p.m. de Rayness »

Re: New Guardian Sets
« Răspuns #1 : Martie 15, 2017, 07:06:12 a.m. »
Mai adaugi aceste iteme si precis la golduri nime no sa se duca!

Re: New Guardian Sets
« Răspuns #2 : Martie 15, 2017, 10:04:51 a.m. »
pe emg o sa fie set? sa nu ceara 1000 str si1000ag?

*

Offline Mobil

  • *
  • 20
    • Vezi Profilul
Re: New Guardian Sets
« Răspuns #3 : Martie 15, 2017, 11:46:08 a.m. »
Salut,

Propunerea data o socot bine venita, mai multe seturi, mai balansat serverul si mai decentralizate boss events.

P.s. WEGA - ar fi ok sa mia introduci ceva weapons noi, caci sunt limitate... e cam plictisitor. Si te rog drop-ul sa nu fie concetrat intr-o locatie, intr-un bos. Fa sa fie cu interes.
Ideea cu arena ramine in vigoare.

Re: New Guardian Sets
« Răspuns #4 : Martie 15, 2017, 12:44:38 p.m. »
cuvinte nu am. Cind mai ramine oleac pina string in sfirsit tot setu cu decrement decrease tu introduci seturi cu socketuri. Si amu eu treb sa incep ear de la 0 sa string socketuri. Is 100% ca ai sa faci sa fie greu si un ghemaroi enorm sa stringi seedurile etc. Cinstit nu vad rost sa continui sa joc cu asa schimbari ... nu vreu sa mai fac un set in jumate de an ca sa pot face macar ceva in pvp. Mai degraba adauga o metoda de a pune socketuri in hainele existente ... Multi au sa lepede cu asa schimbare.

Si unde vrei sa pui sa cada asa ceva? Din Balgass ? +5? Din cite stiu eu socket iteme cad in Raklion si treb seed master care la noi nui ...
« Ultima Modificare: Martie 15, 2017, 08:51:43 p.m. de Rayness »

*

Offline Shuryk

  • *****
  • 512
    • Vezi Profilul
Re: New Guardian Sets
« Răspuns #5 : Martie 15, 2017, 01:21:15 p.m. »
cuvinte nu am. Cind mai ramine oleac pina string in sfirsit tot setu cu decrement decrease tu introduci seturi cu socketuri. Si amu eu treb sa incep ear de la 0 sa string socketuri. Is 100% ca ai sa faci sa fie greu si un ghemaroi enorm sa stringi seedurile etc. Cinstit nu vad rost sa continui sa joc cu asa schimbari ... nu vreu sa mai fac un set in jumate de an ca sa pot face macar ceva in pvp. Mai degraba adauga o metoda de a pune socketuri in hainele existente ... Multi au sa lepede cu asa schimbare.

Si unde vrei sa pui sa cada asa ceva? Din Balgass ? +5? Din cite stiu eu socket iteme cad in Raklion si treb seed master care la noi nui ...
De parca a sa fii unicul fara set nou.
Cum a sa ridici tu alt set asha shi tot serverul
« Ultima Modificare: Martie 15, 2017, 08:52:41 p.m. de Rayness »

*

Offline EdWyn

  • ***
  • 208
    • Vezi Profilul
Re: New Guardian Sets
« Răspuns #6 : Martie 15, 2017, 02:40:22 p.m. »
Wega, daca s-ar implementa asa o actiune propun sa fie adaugate asa haine (chiar daca sunt non-excelent) din eventuri care necesita mult pvp. Insa inainte de a lua o decizie, gindestete te rog cum o sa "tankuyaska" or si ce char.

Parerea mea este ca luind in considerare asa adausuri, se devalorizeaza itemele Ancient. Respectiv, nu ar fi necesar de gindit ce facem cu ele? (jewel of luck) (add options to Ancient)?

*

Offline ushlii

  • *
  • 14
  • ))))
    • Vezi Profilul
    • xz
Re: New Guardian Sets
« Răspuns #7 : Martie 15, 2017, 04:21:08 p.m. »
 вот такой сет  на дк фулл декр... какая дмг должна быть что-бы пробить дк в таком сете под баф и 3500 4200 хп а? или дв в хадес под мс с бафф прыгающий в ТП + сокет ла дд .. хп... вы понимайте вообше что это такое если не играли и не знайте что это такое молчите в тряпку соглашайтесь бле со всем не понимая  какая херня будет .....
« Ultima Modificare: Martie 15, 2017, 08:52:50 p.m. de Rayness »
ceburashka ))))

*

Offline ushlii

  • *
  • 14
  • ))))
    • Vezi Profilul
    • xz
Re: New Guardian Sets
« Răspuns #8 : Martie 15, 2017, 04:29:03 p.m. »
под такие сеты надо и пуски с соккетами  иначе ты не пробьешь это сеты ни егзе пушками ни боне бладами
ceburashka ))))

Re: New Guardian Sets
« Răspuns #9 : Martie 15, 2017, 05:21:24 p.m. »
вы играли на тест сервере? сеты с сокетами фуфло не хуже уника и если вам кажеться что если добавят сокеты то слить никого нельзя будет, будет сворды стафы лук и всё остальное заидите тестите на других серверах,это ничем не ухудшит политику и игровой процесс новыми шмотами!!я за

Re: New Guardian Sets
« Răspuns #10 : Martie 15, 2017, 05:38:25 p.m. »
Harasho, da atunci asa o propunere WEGA:
Fa sa fie maximum 5 optii pe exe items care poti sa le adaugi cu pietre.
Asa va ramine sens din seturile exe si oamenii care au deja pot aiba unde creste mai departe, daca aleg sa aiba exe set si nu socket sau ancient sau 380 ...

*

Offline Royal

  • ****
  • 270
    • Vezi Profilul
Re: New Guardian Sets
« Răspuns #11 : Martie 15, 2017, 08:30:07 p.m. »
Niciodata nu am jucat cu asa tipuri de  seturi, pu versiunea nu va fi dezbalanta? Anume va fi posibil de dat gz unul altuia?

*

Offline Rayness

  • *****
  • 1603
    • Vezi Profilul
Re: New Guardian Sets
« Răspuns #12 : Martie 15, 2017, 08:55:44 p.m. »
Acestea nu vor fi Socket, ci Guardian (380 set) cu opțiuni mai bune. Odată ce va fi adăugat Excellent de rang mai înalt, va fi și Guardian (380 set) de un rang mai înalt. Vor urma detalii.

Re: New Guardian Sets
« Răspuns #13 : Martie 16, 2017, 12:22:47 a.m. »
Acestea nu vor fi Socket, ci Guardian (380 set) cu opțiuni mai bune. Odată ce va fi adăugat Excellent de rang mai înalt, va fi și Guardian (380 set) de un rang mai înalt. Vor urma detalii.
wega dar staf  bow sword va fi? imperial staf de exemplu ? cu introducerea noilor seturi baga deja sh weapon

*

Offline Nicole

  • ***
  • 127
    • Vezi Profilul
Re: New Guardian Sets
« Răspuns #14 : Martie 16, 2017, 12:32:45 a.m. »
Rayness: mai intrati in skype va rog oamenii mai au probleme in MU,    (c)MrOrange