O nouă provocare

  • 23 Răspunsuri
  • 12746 Vizualizări

0 Membri şi 1 Vizitator vizualizează acest subiect.

Re: O nouă provocare
« Răspuns #15 : Ianuarie 06, 2016, 12:23:28 p.m. »

*

Offline BMW

  • *
  • 5
    • Vezi Profilul
Re: O nouă provocare
« Răspuns #16 : Ianuarie 15, 2016, 03:17:51 p.m. »
Buna ziua,
cind o sa fie deschis serverul test? site-ul lucreaza vad ca, dar nu pot intra in mu. Ceva detalii ?

*

Offline Rayness

  • *****
  • 1603
    • Vezi Profilul
Re: O nouă provocare
« Răspuns #17 : Ianuarie 15, 2016, 09:42:46 p.m. »
Buna ziua,
cind o sa fie deschis serverul test? site-ul lucreaza vad ca, dar nu pot intra in mu. Ceva detalii ?


S6 acum lucrează - http://test.mmo.md

Re: O nouă provocare
« Răspuns #18 : Ianuarie 16, 2016, 03:31:21 p.m. »
Administratia wega sau care mai este daca asa de greu este deschiderea unui test mu o sa deschida peste vriun an sa cum dati macar niste anuturi oamenillor care asteapta ca dupa cite stiu asteapta foarte multa lumea dar voi nu dati nici un semn de vrio miscare oareca spuneti macar cite ceva la ce lucrati acuma cit timp posibil sa lucrati etc.

*

Offline Rayness

  • *****
  • 1603
    • Vezi Profilul
Re: O nouă provocare
« Răspuns #19 : Ianuarie 16, 2016, 11:15:10 p.m. »
Administratia wega sau care mai este daca asa de greu este deschiderea unui test mu o sa deschida peste vriun an sa cum dati macar niste anuturi oamenillor care asteapta ca dupa cite stiu asteapta foarte multa lumea dar voi nu dati nici un semn de vrio miscare oareca spuneti macar cite ceva la ce lucrati acuma cit timp posibil sa lucrati etc.


Înțeleg. Am făcut ceva reorganizări, îndeosebi organizarea internă. Acum setăm serverul. Este o listă concretă de corectări care trebuiește implimentată înainte de a face testul public.

Există deja un server public de mumble: http://mmo.md/forum/index.php?topic=6085.0

*

Offline balanda89

  • **
  • 64
  • Нытик
    • Vezi Profilul
Re: O nouă provocare
« Răspuns #20 : Ianuarie 19, 2016, 11:43:51 p.m. »
Все они были скажем части 6-го сезона. Я согласен что долго но если все еще тест, значит он необходим.

aLto, так ждал 6-й сезон?

а я как жду

Re: O nouă provocare
« Răspuns #21 : Februarie 12, 2016, 11:05:49 a.m. »
Matinca nu voi admini o sa va jucati in mu care il lansati eu deja decind am aflat de deschidere si am deja acus a 3 luna si el inca nimic schimbari nici una nici una nici una chiar numa de la voi niste rasp ca faceti si nimeni nu stie ce faceti

Re: O nouă provocare
« Răspuns #22 : Februarie 12, 2016, 11:06:31 a.m. »
Si cred ca daca nati lucra la mai multe proiecte odat ar fi cu mult mai repede

*

Offline balanda89

  • **
  • 64
  • Нытик
    • Vezi Profilul
Re: O nouă provocare
« Răspuns #23 : Februarie 12, 2016, 10:32:38 p.m. »
Matinca nu voi admini o sa va jucati in mu care il lansati eu deja decind am aflat de deschidere si am deja acus a 3 luna si el inca nimic schimbari nici una nici una nici una chiar numa de la voi niste rasp ca faceti si nimeni nu stie ce faceti

Психанул!