Open Beta Test

  • 963 Răspunsuri
  • 280853 Vizualizări

0 Membri şi 1 Vizitator vizualizează acest subiect.

*

Offline Shuryk

  • *****
  • 512
    • Vezi Profilul
Re: Open Beta Test
« Răspuns #75 : Iulie 11, 2015, 08:23:13 p.m. »
si ce anume o sa testezi tu? daca o sa ai totul gata? sau ce o sa testez eu.. in 2 haine cu zen impotriva la setu tau dd ?
da CD eshti imbrakat asha rau ? poate nai avut unde sa te ka4? sau % la CH era prea mare ?
eu shi nu numa am pierdut o gramada de timp shi bani ca sa imi ridic acc shi vreau sa ma jok pina in ultimu moment.
shi de unde ai aluat ca eu am set +DD?

*

Offline WEGA

  • *****
  • 787
    • Vezi Profilul
Re: Open Beta Test
« Răspuns #76 : Iulie 11, 2015, 08:40:50 p.m. »
Если голосование решит, мы перенесем базу. А сейчас нету смысла тратить доп. время на это.

*

Offline Shuryk

  • *****
  • 512
    • Vezi Profilul
Re: Open Beta Test
« Răspuns #77 : Iulie 11, 2015, 08:46:52 p.m. »
Если голосование решит, мы перенесем базу. А сейчас нету смысла тратить доп. время на это.
для сия надо было задавать вопрос правильно.
Во вторых. опрос бессмысленный ибо ясный что некто не захочет кого либо догонять а захочет на ровне играть.
Я еще раз повторюсь. не надо на офф сервер переводить а только на Бэта тэст.

Re: Open Beta Test
« Răspuns #78 : Iulie 11, 2015, 10:00:21 p.m. »
si tu cum crez, lor lii mai convenabil sa faca transfer la toti userii, si toti o sa joace mai departe 30-40 oameni maximum, si nimeni nu o sa plateasca pentru VIP?
si pentru ei, si pentru noobi si useri noi trebuie sa fie restart la server, ca asa cit o sa mai jucati voi toti imbracati cu 10 resuri? 2-3 saptamini maximum?
cel mai interesant sa incepi de la 0 sa fie ceva competitie, da asa noobi nu mai intra si nu le mai trebuie la nimeni asa server...
si chiar daca vrei sa faca transfer pe beta la character a tau, nu poti intra acum sa faci ce vrei...? oricum serverul e online

*

Offline Shuryk

  • *****
  • 512
    • Vezi Profilul
Re: Open Beta Test
« Răspuns #79 : Iulie 11, 2015, 10:23:56 p.m. »
si tu cum crez, lor lii mai convenabil sa faca transfer la toti userii, si toti o sa joace mai departe 30-40 oameni maximum, si nimeni nu o sa plateasca pentru VIP?
si pentru ei, si pentru noobi si useri noi trebuie sa fie restart la server, ca asa cit o sa mai jucati voi toti imbracati cu 10 resuri? 2-3 saptamini maximum?
cel mai interesant sa incepi de la 0 sa fie ceva competitie, da asa noobi nu mai intra si nu le mai trebuie la nimeni asa server...
si chiar daca vrei sa faca transfer pe beta la character a tau, nu poti intra acum sa faci ce vrei...? oricum serverul e online
Clar lucru ca nu i le convenabil...ei pot numa arunca cuvinte in aer shi da promisiun fara a le indeplini+ a skurge bani din lume.

In primul rind este seasonul 2, citeva noi eventuri shi posibil alta mahanica la PVP. eu vreau doar asta sa testes.
In rest nui sens caci adminu asculta parerile tuturor, shi apoi face pe placul lui.

Vreau sa vad pentru ce fiecare luna arunkam 3akk VIP. macar aici la test sa nu ma inkordez da sa intru shi sa imi kaut de treaba.

*

Offline WEGA

  • *****
  • 787
    • Vezi Profilul
Re: Open Beta Test
« Răspuns #80 : Iulie 11, 2015, 11:54:35 p.m. »

Re: Open Beta Test
« Răspuns #81 : Iulie 11, 2015, 11:56:10 p.m. »
nu merge download, reparati va rog  :smile:

*

Offline WEGA

  • *****
  • 787
    • Vezi Profilul
Re: Open Beta Test
« Răspuns #82 : Iulie 12, 2015, 12:02:42 a.m. »
Клиент пока недоступен

Re: Open Beta Test
« Răspuns #83 : Iulie 12, 2015, 12:10:04 a.m. »
о уже некоторые донаторы знакомые сказали что играть не будут после вайпа если не перенесут чаров... так что сервак будет висеть на шару наверное) на тех кто пойграет месяц два и забьют как обычно а потом прийдут через пол года и скажут давайте вайп у меня нету вещей и ресов тоже, а у задротов кто играет 24\7 по 10ресов и фулл сэты))

Re: Open Beta Test
« Răspuns #84 : Iulie 12, 2015, 12:15:00 a.m. »
haha, si daca o sa faca transfer, cu 10 resuri si toti imbracati, oare cit timp o sa jucati voi? nu vati za*bit deam de charurile voastre atita sa jucati? voi singuri o sa zabiviti in maximum o luna, asa ca nu ai ce f*te capu

Re: Open Beta Test
« Răspuns #85 : Iulie 12, 2015, 01:16:28 a.m. »
STau si citesc toate prostologiile voastre... Da cine nu vo dat voe sa va jucat si voi si sa faceti 10 res???? Numa vorbe aiuresti ... cineva o stat si o cheltuit o suma de bani da cineva care o lasat la 0 res cere VAIP jukats in GTA si nu saturat oamenii.... Pe serveru ista jok de 5-7 ani si mereu o fost persoane care pling care nu au succese si cer vaip stati si va ridikati max pina la 350 si gata muriti.... in toate sezoanele au jukat 30 40 oameni activi care de la inceput pina la sfirsit si damu eu ii stiu ca pe 5 degete dar voi venit si plecati foarte repede..... Adminu treb sa faca in asa mod ca sa leconvina la toti nu numa pentru 2 3
nick : [SM]Santa

Re: Open Beta Test
« Răspuns #86 : Iulie 12, 2015, 01:48:43 a.m. »
haha...care 2-3, vad ca majoritatea vor reset, numai tu si inca unu pe forum cere transfer, o mai fost si votare si singur ai vazut raspunsul

*

Offline WEGA

  • *****
  • 787
    • Vezi Profilul
Re: Open Beta Test
« Răspuns #87 : Iulie 12, 2015, 02:22:06 a.m. »
Напомню что голосование еще не закончилось.

Re: Open Beta Test
« Răspuns #88 : Iulie 12, 2015, 02:41:12 a.m. »
rebeata kak proka4aetesi i zabiete , dadite mne 4ara ea afk kinu:D v lom opeati na4inati s 0 =)

*

Offline who?

  • ****
  • 306
    • Vezi Profilul
Re: Open Beta Test
« Răspuns #89 : Iulie 12, 2015, 06:16:47 a.m. »
Нет, на тесте аккаунты не будут переведены


Ura! Norm !