Illusion Temple,Gold,Casttle Siege,Guilds....

  • 47 Răspunsuri
  • 12065 Vizualizări

0 Membri şi 1 Vizitator vizualizează acest subiect.

*

Offline ABECEDAR

  • ****
  • 307
  • ABECEDAR,NewEmpire,PATRICK
    • Vezi Profilul
Illusion Temple,Gold,Casttle Siege,Guilds....
« : Ianuarie 20, 2018, 10:32:50 p.m. »
Momente de dizbalansare:
1.Toti au imblat cu "twinkuri" IT si sau imbracat in seturi full+dd care +ref si ... din aceste considerente acuma nu e sens sa te zbati la Castle Siege ca cineva cadva intra cate 5-10 twinkuri in IT si sa imbracat de 10 ori mai bine ca cei care au imblat regulat la golduri.
2.Ai spus ca o sa fie max 20 oameni in guild is max 2 alliance dar la fapte vedem:
Ex/7epTbl=50 oameni
Royal=40 oameni
....
3.La Castle Siege ai facut in loc de 2 ore 1 ora, ceea ce nui posibil sa te bati impotriva la 100 oameni in 30 oameni si sa ei Castle Siege in 1 ora, sau poate chiar si 2 nu ar ajuta si acest dizbalans l-ai facut TU!
Ca ai promis ca o sa fie 20 oameni max in guild si max 2 alliance!
 :hi:
4.Din motive ca poti intra mai mult de 20 oameni in guild si mai multe alliance, toti jucatorii noi nu au stimul sa faca un guild nou sa fie in oponenta, dar ei intra la cei care sunt deja pe picioare, din motive ca ei pot lua cate 50 oameni in guild aduna pe orcine+ daca se termin locurile in guild fac vreo 4,5 alliance.
Cu asa succes eu poti sati doresc tot cei mai bun si la revedere.
 :hi:


P.s.
De la WEGA no sa fie nici un rsp, cel putin un rsp concret la tema, explicit si cu argumente.
Max ce poate fi un rsp cu "apusoara".


Nu am scris cu scopul ca sa se schimbe ceva, ca realizez ca deja e prea tarziu si nui posibil de readus balansul pe srv, doar mi-am exprimat parerea!
« Ultima Modificare: Ianuarie 20, 2018, 10:47:37 p.m. de ABECEDAR »

Re: Illusion Temple,Gold,Casttle Siege,Guilds....
« Răspuns #1 : Ianuarie 20, 2018, 11:02:15 p.m. »
Sincer, nu pot nici in ruptul capului sa inteleg ce va oprit pe voi sa faceti la fel ???????

Re: Illusion Temple,Gold,Casttle Siege,Guilds....
« Răspuns #2 : Ianuarie 20, 2018, 11:10:04 p.m. »
Momente de dizbalansare:
1.Toti au imblat cu "twinkuri" IT si sau imbracat in seturi full+dd care +ref si ... din aceste considerente acuma nu e sens sa te zbati la Castle Siege ca cineva cadva intra cate 5-10 twinkuri in IT si sa imbracat de 10 ori mai bine ca cei care au imblat regulat la golduri.
2.Ai spus ca o sa fie max 20 oameni in guild is max 2 alliance dar la fapte vedem:
Ex/7epTbl=50 oameni
Royal=40 oameni
....
3.La Castle Siege ai facut in loc de 2 ore 1 ora, ceea ce nui posibil sa te bati impotriva la 100 oameni in 30 oameni si sa ei Castle Siege in 1 ora, sau poate chiar si 2 nu ar ajuta si acest dizbalans l-ai facut TU!
Ca ai promis ca o sa fie 20 oameni max in guild si max 2 alliance!
 :hi:
4.Din motive ca poti intra mai mult de 20 oameni in guild si mai multe alliance, toti jucatorii noi nu au stimul sa faca un guild nou sa fie in oponenta, dar ei intra la cei care sunt deja pe picioare, din motive ca ei pot lua cate 50 oameni in guild aduna pe orcine+ daca se termin locurile in guild fac vreo 4,5 alliance.
Cu asa succes eu poti sati doresc tot cei mai bun si la revedere.
 :hi:


P.s.
De la WEGA no sa fie nici un rsp, cel putin un rsp concret la tema, explicit si cu argumente.
Max ce poate fi un rsp cu "apusoara".


Nu am scris cu scopul ca sa se schimbe ceva, ca realizez ca deja e prea tarziu si nui posibil de readus balansul pe srv, doar mi-am exprimat parerea!
Mereu ma staruiam sa scriu cit mai obiectiv shi neutru la dezbateri, chiar daca shi acel Ryaness citea printre degece shi scriia ca nu e asha.

1.Corect, Illusion e posibil cea mai mare gresheala a adminului, nici nu am idei cum se poate de indreptat acest rahat.
2.Aici nu sunt deacord, in guild pot fi shi cite 100 oamen, dar totsi noi stim situatsiia reala ca majoritatea sunt twinkuri, si daca din toata cantitatea de membri se stringe 20-25 oameni reali e bine.
3.Aici la fel, ash spune ca multe nu sau schimbat, daca mai inainte erai nevoit treptat sa ucizi fiecare poarta/cristal, la moment portsile sunt scoase shi pvp-ul se imprashtie pe tot castelul. Ca rezultat timpul pentru a il lua cam nu sa schimbat.
4.Fiecare e liber sashi aleaga drumul.

Cea mai mare problema aci e anume Ryannes, acel om care loial se compoarta cu abuse Illusion cu imba drop shi din contra strict cu acelashi CW care cine ce nu ar spune e event destul de interesant unde nici intrun caz nimeni nu cistiga shi nimeni nu perde indiferent de rezultatul lui.
Acel om care a facut CC doar pentru BK, care intrind in CC nu trebue sa faca nimic in afara de heal shi la urma sa ridice haina.

Greu de spus ce viitor ace acest proect cu asha admin incapatsinat....

Re: Illusion Temple,Gold,Casttle Siege,Guilds....
« Răspuns #3 : Ianuarie 20, 2018, 11:19:10 p.m. »
Sincer, nu pot nici in ruptul capului sa inteleg ce va oprit pe voi sa faceti la fel ???????
Nici nui de mirare, daca pe tine te aranjaza asha joc, AFK 3 luni cu pierdere de 15 min pe zi la un event shi la urma sa vii shi za spui tuturor cit tu eshti de tare la golds atunci potsi sa te ei de mina cu domnul Ryannes  shi sa jucatsi in doi.
Cu ochii mei am vazut dupa Illusion cite 10-20 de twinkuri care arunca golds prin Losttower. Aceasta e normal ? 20-40 boxuri degeaba zi de zi?
 

Re: Illusion Temple,Gold,Casttle Siege,Guilds....
« Răspuns #4 : Ianuarie 20, 2018, 11:33:34 p.m. »
Sincer mam zaibit sa va aud .. ermak cu 10 zile in urma ne scriea ca am belito sh nushtiu mai ce .. azi guf1 tot vb mult ca pina aici nio fost si urmatoarea luna as stam fara castel .. 1000 de oameni suntem .. si da adminu joaca cu noi .. numa sa plingeti stiti nimeni nu vo incurcat sa imblaci in.cc in illusion si asa mai departe .. si noi la golduri avem.si am avut totimpu o acctivitate ft buna si setyri cu decris nu din illusion am skos dar am ridikat si haine cu ze shi hp la 13 si am.aruncat exe in ele si cu mare norok sa primit decris si ref si asa mai departe .. noi azi am fost 27 de oameni la castle siege reali care au jukat si voi plingeti ca eram 100 si voi 30 lasatio pulii si dac ceva nu va place plecati de pe server .. parc kitsune o scris intr-O postare ca el o dat si o sa dae in bot guildului nostru .. nu prea se vede... si noi cum am fost de la inceput asa suntem si acum .. oameni noi avem doar pe extrimal si si inka vrio 2 noobici in rest sunt twinkuri de ale noastre ... noi am muncit pentru ceea ce avem si am dobindit censtit  nimeni nu jio dat degeaba si nu neo desenat cum spun altii .. dar astai realitatea .. oamenii cind vad ca nau shanse pling ..

*

Offline Royal

  • ****
  • 270
    • Vezi Profilul
Re: Illusion Temple,Gold,Casttle Siege,Guilds....
« Răspuns #5 : Ianuarie 20, 2018, 11:50:02 p.m. »
Propun sa i se cadoneze lui domnul Abecedar, un 2 Cape poate o sai aline cumva durerea de pe sufletel, iar in rest plingaceala de 2 bani, înainte de castel am fost socotiti out sideri nici nu am fost luați in serios, ați făcut ally 4 guilduri cu potențial serios contra noastră, si iarăși suntem vinovați că nu vi sa primit flashmobul))).Rău că wega nu face livestream să demonstreze realitatea

Re: Illusion Temple,Gold,Casttle Siege,Guilds....
« Răspuns #6 : Ianuarie 21, 2018, 12:01:09 a.m. »
Sincer mam zaibit sa va aud .. ermak cu 10 zile in urma ne scriea ca am belito sh nushtiu mai ce .. azi guf1 tot vb mult ca pina aici nio fost si urmatoarea luna as stam fara castel .. 1000 de oameni suntem .. si da adminu joaca cu noi .. numa sa plingeti stiti nimeni nu vo incurcat sa imblaci in.cc in illusion si asa mai departe .. si noi la golduri avem.si am avut totimpu o acctivitate ft buna si setyri cu decris nu din illusion am skos dar am ridikat si haine cu ze shi hp la 13 si am.aruncat exe in ele si cu mare norok sa primit decris si ref si asa mai departe .. noi azi am fost 27 de oameni la castle siege reali care au jukat si voi plingeti ca eram 100 si voi 30 lasatio pulii si dac ceva nu va place plecati de pe server .. parc kitsune o scris intr-O postare ca el o dat si o sa dae in bot guildului nostru .. nu prea se vede... si noi cum am fost de la inceput asa suntem si acum .. oameni noi avem doar pe extrimal si si inka vrio 2 noobici in rest sunt twinkuri de ale noastre ... noi am muncit pentru ceea ce avem si am dobindit censtit  nimeni nu jio dat degeaba si nu neo desenat cum spun altii .. dar astai realitatea .. oamenii cind vad ca nau shanse pling ..
Hai sa fim cinstitsi unii cu altsii, de exemplu pot spune ca pe serverul trecut aceleashi lukruri atsi skris shi voi despre padonki. Nu trebue de luat asha cuvinte in serios.
La golduri avetsi la moment activitate buna, dar nu atsi avuto din start.
De Illusion shi CC, cu acelashi scop se putea de adaugat in shop golds, la ce sa joci in asha joaca daca in final te batsi pentru nimic ? Hai shi om imbla totsi Illusion ca in golzi ai de batut cite 30 min+pvp.
Aceleashi exe atsi avut in ce le arunca, restul imbla in haine simple.
Atsi plins shi voi shi nu o data.

Re: Illusion Temple,Gold,Casttle Siege,Guilds....
« Răspuns #7 : Ianuarie 21, 2018, 02:07:47 a.m. »
Abecedar tu cum poți sa mai scrii ceva terpilo .
Nu-ți merge klikcerula heal si nerlai ei fututo depe server botu serverului.

Re: Illusion Temple,Gold,Casttle Siege,Guilds....
« Răspuns #8 : Ianuarie 21, 2018, 02:25:11 a.m. »
Momente de dizbalansare:
1.Toti au imblat cu "twinkuri" IT si sau imbracat in seturi full+dd care +ref si ... din aceste considerente acuma nu e sens sa te zbati la Castle Siege ca cineva cadva intra cate 5-10 twinkuri in IT si sa imbracat de 10 ori mai bine ca cei care au imblat regulat la golduri.
2.Ai spus ca o sa fie max 20 oameni in guild is max 2 alliance dar la fapte vedem:
Ex/7epTbl=50 oameni
Royal=40 oameni
....
3.La Castle Siege ai facut in loc de 2 ore 1 ora, ceea ce nui posibil sa te bati impotriva la 100 oameni in 30 oameni si sa ei Castle Siege in 1 ora, sau poate chiar si 2 nu ar ajuta si acest dizbalans l-ai facut TU!
Ca ai promis ca o sa fie 20 oameni max in guild si max 2 alliance!
 :hi:
4.Din motive ca poti intra mai mult de 20 oameni in guild si mai multe alliance, toti jucatorii noi nu au stimul sa faca un guild nou sa fie in oponenta, dar ei intra la cei care sunt deja pe picioare, din motive ca ei pot lua cate 50 oameni in guild aduna pe orcine+ daca se termin locurile in guild fac vreo 4,5 alliance.
Cu asa succes eu poti sati doresc tot cei mai bun si la revedere.
 :hi:


P.s.
De la WEGA no sa fie nici un rsp, cel putin un rsp concret la tema, explicit si cu argumente.
Max ce poate fi un rsp cu "apusoara".


Nu am scris cu scopul ca sa se schimbe ceva, ca realizez ca deja e prea tarziu si nui posibil de readus balansul pe srv, doar mi-am exprimat parerea!
wei voi pastaeana niorlaetii ku biletele kalima x shop tot voi schiorlaeti voua ceva nu va convine hop pe forum si la plins
 o dedicatie muzicala pentru voi https://www.youtube.com/watch?v=PZlKAa_GShc

*

Offline Piero

  • ****
  • 343
    • Vezi Profilul
Re: Illusion Temple,Gold,Casttle Siege,Guilds....
« Răspuns #9 : Ianuarie 21, 2018, 05:00:01 a.m. »
Momente de dizbalansare:
1.Toti au imblat cu "twinkuri" IT si sau imbracat in seturi full+dd care +ref si ... din aceste considerente acuma nu e sens sa te zbati la Castle Siege ca cineva cadva intra cate 5-10 twinkuri in IT si sa imbracat de 10 ori mai bine ca cei care au imblat regulat la golduri.
2.Ai spus ca o sa fie max 20 oameni in guild is max 2 alliance dar la fapte vedem:
Ex/7epTbl=50 oameni
Royal=40 oameni
....
3.La Castle Siege ai facut in loc de 2 ore 1 ora, ceea ce nui posibil sa te bati impotriva la 100 oameni in 30 oameni si sa ei Castle Siege in 1 ora, sau poate chiar si 2 nu ar ajuta si acest dizbalans l-ai facut TU!
Ca ai promis ca o sa fie 20 oameni max in guild si max 2 alliance!
 :hi:
4.Din motive ca poti intra mai mult de 20 oameni in guild si mai multe alliance, toti jucatorii noi nu au stimul sa faca un guild nou sa fie in oponenta, dar ei intra la cei care sunt deja pe picioare, din motive ca ei pot lua cate 50 oameni in guild aduna pe orcine+ daca se termin locurile in guild fac vreo 4,5 alliance.
Cu asa succes eu poti sati doresc tot cei mai bun si la revedere.
 :hi:


P.s.
De la WEGA no sa fie nici un rsp, cel putin un rsp concret la tema, explicit si cu argumente.
Max ce poate fi un rsp cu "apusoara".


Nu am scris cu scopul ca sa se schimbe ceva, ca realizez ca deja e prea tarziu si nui posibil de readus balansul pe srv, doar mi-am exprimat parerea!
wei voi pastaeana niorlaetii ku biletele kalima x shop tot voi schiorlaeti voua ceva nu va convine hop pe forum si la plins
 o dedicatie muzicala pentru voi https://www.youtube.com/watch?v=PZlKAa_GShc
“niorlaits” doar voi , daca nai observat , noi doar discutam standartele , si cum ar fi un server balansat ... am o luna de zile de cind lamuresc si nu doar intr-o thema ca IT cu dropu de BOK , duce la oarecare desbalansare , si ca eventu ca GI si insusi PVP pe server,  pierde preoritate ....nai cui lamuri , ca serveru deacum e pierdut din prostia Administratiei care nu duce cont de ceea ce lor li se spune ! (asculta doar dici , all de voi ) ...  ati stat doar afk , na-ti facut nici o pleasa pe server, va-ti imbracat de pe twinuri din IT 1,2 si cu sf. Iacob si sf. Wega posibil, va-ti tacit tot ce o cazut la 13 !pe cind lumea de la inceputu serverului imbla la gold , si au doar cite o haina , 2 exe la 13! si tot odata faceti treaba doar cu flash mobu vostru de 90 de persoane, si inca si indrazniti ceva sa comentati ! inchidetiva odata pitardile voastre ca deacum ma erita tot ceea ce scrieti ... nu-i de ajuns ca adminu admite tot  ceea ce-i plingeti prin privat anume voi , voi pe linga tot , aveti narav si sa comentati aiurea!
p.s. Wega trezestete , macar ca e tirziu, oarecum ... fa si tu ceva , ca dupa cite vad , stai doar cu minele in pilota  , si ca tot asta ti e pe plac , nu o sa ma mir daca joci si tu pe acest server ....
reD=),-SpaWn-,snakEEyes,Filtru,Kitsune,BlackMamba,RealSteel

*

Offline Loriel

  • *
  • 14
  • Synox
    • Vezi Profilul
Re: Illusion Temple,Gold,Casttle Siege,Guilds....
« Răspuns #10 : Ianuarie 21, 2018, 05:31:43 a.m. »
de unde asa cifre 90-100 de oameni la castel? cate clase ati facut la scoala?

*

Offline Alpha

  • ***
  • 141
    • Vezi Profilul
Re: Illusion Temple,Gold,Casttle Siege,Guilds....
« Răspuns #11 : Ianuarie 21, 2018, 09:47:49 a.m. »
Momente de dizbalansare:
1.Toti au imblat cu "twinkuri" IT si sau imbracat in seturi full+dd care +ref si ... din aceste considerente acuma nu e sens sa te zbati la Castle Siege ca cineva cadva intra cate 5-10 twinkuri in IT si sa imbracat de 10 ori mai bine ca cei care au imblat regulat la golduri.
2.Ai spus ca o sa fie max 20 oameni in guild is max 2 alliance dar la fapte vedem:
Ex/7epTbl=50 oameni
Royal=40 oameni


....
3.La Castle Siege ai facut in loc de 2 ore 1 ora, ceea ce nui posibil sa te bati impotriva la 100 oameni in 30 oameni si sa ei Castle Siege in 1 ora, sau poate chiar si 2 nu ar ajuta si acest dizbalans l-ai facut TU!
Ca ai promis ca o sa fie 20 oameni max in guild si max 2 alliance!
 :hi:
4.Din motive ca poti intra mai mult de 20 oameni in guild si mai multe alliance, toti jucatorii noi nu au stimul sa faca un guild nou sa fie in oponenta, dar ei intra la cei care sunt deja pe picioare, din motive ca ei pot lua cate 50 oameni in guild aduna pe orcine+ daca se termin locurile in guild fac vreo 4,5 alliance.
Cu asa succes eu poti sati doresc tot cei mai bun si la revedere.
 :hi:


P.s.
De la WEGA no sa fie nici un rsp, cel putin un rsp concret la tema, explicit si cu argumente.
Max ce poate fi un rsp cu "apusoara".


Nu am scris cu scopul ca sa se schimbe ceva, ca realizez ca deja e prea tarziu si nui posibil de readus balansul pe srv, doar mi-am exprimat parerea!
wei voi pastaeana niorlaetii ku biletele kalima x shop tot voi schiorlaeti voua ceva nu va convine hop pe forum si la plins
 o dedicatie muzicala pentru voi https://www.youtube.com/watch?v=PZlKAa_GShc
“niorlaits” doar voi , daca nai observat , noi doar discutam standartele , si cum ar fi un server balansat ... am o luna de zile de cind lamuresc si nu doar intr-o thema ca IT cu dropu de BOK , duce la oarecare desbalansare , si ca eventu ca GI si insusi PVP pe server,  pierde preoritate ....nai cui lamuri , ca serveru deacum e pierdut din prostia Administratiei care nu duce cont de ceea ce lor li se spune ! (asculta doar dici , all de voi ) ...  ati stat doar afk , na-ti facut nici o pleasa pe server, va-ti imbracat de pe twinuri din IT 1,2 si cu sf. Iacob si sf. Wega posibil, va-ti tacit tot ce o cazut la 13 !pe cind lumea de la inceputu serverului imbla la gold , si au doar cite o haina , 2 exe la 13! si tot odata faceti treaba doar cu flash mobu vostru de 90 de persoane, si inca si indrazniti ceva sa comentati ! inchidetiva odata pitardile voastre ca deacum ma erita tot ceea ce scrieti ... nu-i de ajuns ca adminu admite tot  ceea ce-i plingeti prin privat anume voi , voi pe linga tot , aveti narav si sa comentati aiurea!
p.s. Wega trezestete , macar ca e tirziu, oarecum ... fa si tu ceva , ca dupa cite vad , stai doar cu minele in pilota  , si ca tot asta ti e pe plac , nu o sa ma mir daca joci si tu pe acest server ....

Kitsune, de ce nu ati facut galagie de ilusion pina la startul serverului? Serverul trecut nu a fost o problema ilusionul , iar acum este? Sunteti jalnici oameni buni, ati luat in guild brazzers, ati facut ally cu HARDCORE pentru ca sa ne scoateti ,respectiv cantitativ ati fost superior  , nu va mers planul, da sa schimbam setarile pentru poftele voastre?
« Ultima Modificare: Ianuarie 21, 2018, 09:51:34 a.m. de Alpha »

Re: Illusion Temple,Gold,Casttle Siege,Guilds....
« Răspuns #12 : Ianuarie 21, 2018, 09:54:35 a.m. »
[23:59:38] Артём: вы обещали что будет ограничение по количеству людей в одном клане? вы его не сдержали
[23:59:45] Артём: порадили опять дисблаланс на сервере
[21.01.2018 0:01:42] WEGA Help: должно быть ограничение в 30 участников, я проверю

ну не смеются над нами?))))

*

Offline Piero

  • ****
  • 343
    • Vezi Profilul
Re: Illusion Temple,Gold,Casttle Siege,Guilds....
« Răspuns #13 : Ianuarie 21, 2018, 11:11:22 a.m. »
Alpha , din cauza ca nimeni nu sa asteptat la ceea ce-i amu !...dupa cite vad tu deam aiuresti , Brazers o zis ca  :lol: , si ce jucatoti tu ai vazut din Brazers ?)unicu pvp caracter e AE KeepCalm si atit , in rest is SMi , DLi ... si care stau doar afk ...ce tine de Aly cu HardCore , dupa cum imbli la GI ar trebui sa stii ca din partea lor tot e un party PVP , cum si la noi ... si asta is maximum 2 party la gold ... nu exagerati , mai beliti lupa  :ok:
p.s. si da , pentru mine guildu vostru nici odata nu a fost concurent...imi ajunge ceea ce facem cu voi la gold, indiferent luam boxu ori nu ! dar castelu oameni buni,  ultima wara o fost pierdut nu din cauza ca sunteti voi ace-i rai , imbracati , desenati , sau ce va mai spun voua acolo , si din cauza guildului ||||||| , puteti sa le spuneti lora direct multumesc pentru PVPu cu noi in afara salei de tron !
« Ultima Modificare: Ianuarie 21, 2018, 11:17:52 a.m. de Piero »
reD=),-SpaWn-,snakEEyes,Filtru,Kitsune,BlackMamba,RealSteel

*

Offline patrik

  • ***
  • 106
    • Vezi Profilul
Re: Illusion Temple,Gold,Casttle Siege,Guilds....
« Răspuns #14 : Ianuarie 21, 2018, 11:39:52 a.m. »
Alpha , din cauza ca nimeni nu sa asteptat la ceea ce-i amu !...dupa cite vad tu deam aiuresti , Brazers o zis ca  :lol: , si ce jucatoti tu ai vazut din Brazers ?)unicu pvp caracter e AE KeepCalm si atit , in rest is SMi , DLi ... si care stau doar afk ...ce tine de Aly cu HardCore , dupa cum imbli la GI ar trebui sa stii ca din partea lor tot e un party PVP , cum si la noi ... si asta is maximum 2 party la gold ... nu exagerati , mai beliti lupa  :ok:
p.s. si da , pentru mine guildu vostru nici odata nu a fost concurent...imi ajunge ceea ce facem cu voi la gold, indiferent luam boxu ori nu ! dar castelu oameni buni,  ultima wara o fost pierdut nu din cauza ca sunteti voi ace-i rai , imbracati , desenati , sau ce va mai spun voua acolo , si din cauza guildului ||||||| , puteti sa le spuneti lora direct multumesc pentru PVPu cu noi in afara salei de tron !


ibanestete cu capul de perete scrii asa un bred, care nah pvp cu III si za bred tu nesesti ? tu ai 20 manitoare si vezi ce era in tron desteptule ,  nu scri terog bredul aista si dute si indreaptati dejetele?

noi imblam +5 cind voi voobshe nu imblati la +5 si ne bateam cu IIII peurma voi va-ti unit cu hardcore si tak dalee si ati inceput cu tolpa sa veniti si za BRED VOI SCRITI CE AIURITI?!!!!

care pvp cu IIII ca ei va kalishesk za neh , din voi voobshe tolk nui si pe voi voobshe nu va simtim.

Fiti mai reali baieti da nu futeti capu tat bredulaista pe forum si in mu!

In privinta la ilusion nu fute kapu ca intrati in ilusion 3-4-5  cite 5-7 jucatori pizdiushi  ,      Voi spuneti ca noi suntem desenati ,  avem haine din ilusion , care nahui haine din ilusion , avem un Grand soul set full exe din care 1 haina e dd restu is hp sau mana sau ref  , un divine , guardian  , spirit , si multe haine erau luate din golduri daca nu stiti nu futeti capu ca nu erau ketre de tacit 13 tat se ducea pe reload pe rind la toti jucatorii si dupa zato4ka cu incetul . Nu compara Cite seturi BD sunt exe pe server si aproape inka un set divine exe si cocos aproape grand soul  si ink 2 bmg am vazut in aproape thunder full inafara e 1 item   si guf guardian , asa ca nu fiti pisdiushi blea si nu nesiti bred naiobshisi.

Sau ca luati in ni4ka kalima 6 ce nu scrii haleavnii +5 nimeni nu va incurca pana cind nu vo spalit,

Sau ca va duceti maya treceti manele sa vibiviti Jewel of exe si faceti switch  SI PESTE 4 ORE VENITI IAR SI IAR VIBIVITI ASA KETRE , DECE VA FOLOSITI DE BAG LA SERVER DESTEPTILOR SI INKA CEVA FUTETI CAPUL?!!!
« Ultima Modificare: Ianuarie 21, 2018, 11:42:14 a.m. de patrik »