Drop spots gold ancient

  • 6 Răspunsuri
  • 1498 Vizualizări

0 Membri şi 1 Vizitator vizualizează acest subiect.

*

[SM]KleriK

Drop spots gold ancient
« : Iunie 16, 2016, 01:14:42 a.m. »
Wega lamureshtemi pentru ce e scazut dropul la jewel e vai de fundul noobilor umbla bc 3-4-5 in haine la 11 cuu 250-300 def mai vez din pawte in pawte cineva cu haine la 13 stau bc ds afk sh umblu ca semaforul cu 333 def sh acush sunt bc 5 interesant deunde lumea ea jewel in bc rar nimereshti totul e ocupat cu 10 oameni maxim,ridicatzi bc ds la 15 oameni,spoturi cum atzi promis nimika skimbari in kalima 1-3 delok nu shtiu in altele cum,skimbari nus strig 4 mobi pina dimineatza sunt doar 2 ori kear 1 sau nimik,ridikatzi poison resist la golds 30 min gold nus,online tot skade shi skade lamureshtemi te rog pentru ce sunt mapele lost 1-6 daca nimeni nu stau acolo nu sunt spoturi fa ceva makar sa nu stea unu linga altut in atlans pina la 250 shi mai vin nebuni care seau facut dl sau mg cu personajele shi dau gz,de ancient items makar bc ds cc boss sh caste sa cada sa fie concurentza la vinzare cine ea castle acela sh tzine serverul,restu leapada ca intotdeauna)))shi va rog frumos afishatzi dropul din golduri ce cade idee nu am ce iteme cad +3 4 5,rog sa nu fluditzi meam atashat parerea mea, nici o luna serverul nu are sh lumea deja e 310 peste 2 luni toti vor fi 400 sh sensul? Server closed))? Vipe ce avetzi de gind sa facetzi??? Nimeni nu plinge pur sh simplu voi setatzi serverul dupa parerea voastra dar nu intrebatzi lumea ce vor ei,ca exemplu dropul la jewel era 90 % de la inceput peste o saptamina cineva sau strins 100/100 sau kear shi mai mult a intrat pe forum sa plins ca e mare sh voi scadetzi skimbatzi sh pentru cei care incep deja e dificil,mai bine atzi face adaugari la ceva dekit a scadea din drop sau skimbari la setari mai minime,totul deja trebuia sa fie testat pe test server inainte de a pune pe offecial,voi pe test facetzi una pe off altceva....
« Ultima Modificare: Iunie 16, 2016, 01:17:09 a.m. de [SM]KleriK »

*

ALCAPONE

Re: Drop spots gold ancient
« Răspuns #1 : Iunie 16, 2016, 02:28:54 a.m. »
Din Pawte in pawte..
damn.
:facepalm:

*

[SM]KleriK

Re: Drop spots gold ancient
« Răspuns #2 : Iunie 16, 2016, 02:52:07 a.m. »
Din Pawte in pawte..
damn.
:facepalm:
datzi un facepalm tzie cel care niorlai sai scoata ban chatul sh iarashi matireshti tat atlansu sh insushi serverul,nu tzeam cerut parerea ta

Re: Drop spots gold ancient
« Răspuns #3 : Iunie 16, 2016, 10:25:33 a.m. »
Parerea mea, nu trebuie de marit drop la jewels, pentru ca atunci jewels nu o sa aiba nici un pret. Sa ai set la +13 inseamna sa fii puternic la pvp, daca mareste drop la jewels o sa fie ca toti au +13 28, si care i pont? Mai bine de facut mobi mai slabi in bc, eu nu intaleg cu 300 def in bc 2 te bat cu 30-50, in bc 3 tot cu 30-50 si in bc 4 la fel. Eu joc de 2 saptamini, da am ridicat dw pina la 220 in pad +11, intro saptamina si am strins ~50 50 50, am imbracat oleac mg si acuma in 2 zile am strins ~20 20 20, normal. Server are 3 saptamini da tu vrei sa fii singur in 13 28 )

*

Offline Rayness

  • *****
  • 1603
    • Vezi Profilul
Re: Drop spots gold ancient
« Răspuns #4 : Iunie 17, 2016, 01:26:01 a.m. »
Schimbări de la ultimul update în care a fost ridicat drop-ul nu au fost. Un drop prea mare ar afecta economia în mod negativ.


*

Offline who?

  • ****
  • 306
    • Vezi Profilul
Re: Drop spots gold ancient
« Răspuns #5 : Iunie 18, 2016, 11:00:48 a.m. »
La momentul dar...dropul e foarte bun ! Nu trebuie de modificat nimic ce tine de drop...

*

Offline Ko4y

  • *
  • 26
    • Vezi Profilul
Re: Drop spots gold ancient
« Răspuns #6 : Iunie 27, 2016, 07:33:05 p.m. »
Должна быть экономика... ценность камням... как в других му было что за камни ничего купить нельзя было