Wipe

  • 62 Răspunsuri
  • 15935 Vizualizări

0 Membri şi 1 Vizitator vizualizează acest subiect.

Wipe
« : Februarie 20, 2018, 12:51:12 p.m. »
orice schimbare care ar fi, jucatorii nu se m-ai intorc inapoi..unii au ars hainele , au vandut real si n-are sens sa jucati 30 oameni pe server.
Propunem sa facem wipe, si v-om astepta timpul necesar cat admin-ul v-a corecta toate bug-urile.

*

Offline patrik

  • ***
  • 106
    • Vezi Profilul
Re: Wipe
« Răspuns #1 : Februarie 20, 2018, 01:10:57 p.m. »
serverul este foarte bine balansat inafara de dl cu cape ,     
« Ultima Modificare: Februarie 20, 2018, 10:10:11 p.m. de Rayness »

Re: Wipe
« Răspuns #2 : Februarie 20, 2018, 04:50:47 p.m. »
Fara Wipe mai dati la lume oliaca de odihna ! cit se poate :)
« Ultima Modificare: Februarie 20, 2018, 10:12:48 p.m. de Rayness »

*

Offline Runnn

  • **
  • 72
  • wtf
    • Vezi Profilul
Re: Wipe
« Răspuns #3 : Februarie 20, 2018, 07:02:05 p.m. »
+1 la wipe

*

Offline Rayness

  • *****
  • 1603
    • Vezi Profilul
Re: Wipe
« Răspuns #4 : Februarie 20, 2018, 10:18:25 p.m. »
WEGA e un server long-term. Nu facem wipe o dată la 2 luni.

Dacă e să considerăm durata media a proiectelor precedente, caracterele sus menționate cu ușurință pot crește de la 0 max level și îmbrăca
alte câteva caractere.
« Ultima Modificare: Februarie 20, 2018, 10:23:18 p.m. de Rayness »

Re: Wipe
« Răspuns #5 : Februarie 20, 2018, 10:23:49 p.m. »
WEGA e un server long-term. Nu facem wipe o dată la 2 luni.

Dacă e să considerăm durata media a proiectelor precedente, caracterele sus menționate cu ușurință pot crește de la 0 max level și îmbrăca câteva caractere.

de lunga durata sau nu, faza e ca lai distrus cu minile tale, prin inactivitate shi ignor ai jucatorilor.

*

Offline Rayness

  • *****
  • 1603
    • Vezi Profilul
Re: Wipe
« Răspuns #6 : Februarie 20, 2018, 10:57:21 p.m. »
de lunga durata sau nu, faza e ca lai distrus cu minile tale, prin inactivitate shi ignor ai jucatorilor.

În ultimile zile au fost probleme de ordin tehnic despre care am scris în alte subiecte, ele având prioritate mai mare.

Chiar aș vrea să-mi dai un exemplu (în PM), unde administrația e mai activă ca la noi pe server.
« Ultima Modificare: Februarie 20, 2018, 11:11:36 p.m. de Rayness »

Re: Wipe
« Răspuns #7 : Februarie 20, 2018, 11:24:00 p.m. »
WEGA e un server long-term. Nu facem wipe o dată la 2 luni.

Dacă e să considerăm durata media a proiectelor precedente, caracterele sus menționate cu ușurință pot crește de la 0 max level și îmbrăca
alte câteva caractere.

ce folos?de câte ori eu personal și alții am scris în privința la IT și altele,nimic nu sa schimbat și am ajuns la ce?50 de oameni online. Personal eu și guildul HARDCORE nu ne întoarcem în proiectul dat chiar dacă o să fie ceva schimbări,cred că și  llllll nu se întorc.  Succes  :hi: ne vedem în proiectul următor dacă va fi  :hi:

*

Offline Rayness

  • *****
  • 1603
    • Vezi Profilul
Re: Wipe
« Răspuns #8 : Februarie 20, 2018, 11:33:22 p.m. »
ce folos?de câte ori eu personal și alții am scris în privința la IT și altele,nimic nu sa schimbat și am ajuns la ce?50 de oameni online. Personal eu și guildul HARDCORE nu ne întoarcem în proiectul dat chiar dacă o să fie ceva schimbări,cred că și  llllll nu se întorc.  Succes  :hi: ne vedem în proiectul următor dacă va fi  :hi:

E normal să se observe ce nu s-a făcut, deocamdată. Ar fi fost straniu, dacă s-ar fi menționat ce s-a făcut.

Re: Wipe
« Răspuns #9 : Februarie 20, 2018, 11:45:55 p.m. »
ce folos?de câte ori eu personal și alții am scris în privința la IT și altele,nimic nu sa schimbat și am ajuns la ce?50 de oameni online. Personal eu și guildul HARDCORE nu ne întoarcem în proiectul dat chiar dacă o să fie ceva schimbări,cred că și  llllll nu se întorc.  Succes  :hi: ne vedem în proiectul următor dacă va fi  :hi:

E normal să se observe ce nu s-a făcut, deocamdată. Ar fi fost straniu, dacă s-ar fi menționat ce s-a făcut.
da ce sa facut ?
Sa marit un pic HP la Life stone ? care nu a ajutat practic cu nimic!
Ai fixat caderea serverului ? care tot din cauza ta shi cadea !
Ai fixat! 25 membri in guild ? pe cind reali oameni is de 2 shi mai multe ori mai putsini ! apsolut fara de folos!
Ai facut non Pvp Cry wolf altar shi acum oamenii fara Guil nu au shanse sa se apropie de balgas de oarece ii ucid cei puternici, pina acum se putea de shantaja cu uciderea elfilor de pe altar da acum Cinei top conduce balul.

Multe bune ai facut ? sa enumer cit nu ai facut nici nu am dorintsa shi timp de oarece lar ocupa o sumedenie.


Re: Wipe
« Răspuns #10 : Februarie 21, 2018, 12:01:56 a.m. »
ce folos?de câte ori eu personal și alții am scris în privința la IT și altele,nimic nu sa schimbat și am ajuns la ce?50 de oameni online. Personal eu și guildul HARDCORE nu ne întoarcem în proiectul dat chiar dacă o să fie ceva schimbări,cred că și  llllll nu se întorc.  Succes  :hi: ne vedem în proiectul următor dacă va fi  :hi:

E normal să se observe ce nu s-a făcut, deocamdată. Ar fi fost straniu, dacă s-ar fi menționat ce s-a făcut.
sa făcut,dar puțin. Nu a fost destul să menții online pe server.
« Ultima Modificare: Februarie 21, 2018, 12:06:35 a.m. de Unknown »

Re: Wipe
« Răspuns #11 : Februarie 21, 2018, 12:20:00 a.m. »
Dupa cum se vede aici plinge doar HARDCORE si  ||||||      vo suparat cumva soarta  pe voi ?  Nimeni nu vo interzis  sa faci o alianta buna nimeni nu vo interzis sa imblati in ilusion temple   si stringeti bilete sa faceti bilete si sa pierdeti timp pentru a fi in rind cu lumea ...   dar  voi at vrut  din pod sa va cada .. fiti mai serios  sunteti baieti mari deja ... Dupa parerea mea  WEGA e un proect tare  bun si Mult mai balansat ca multe alte servere dupa dorintele  jucatorilor   practic  tot ce ati dorit  WEGA o facut   ne uitinduse ca modificarile si setarile sunt foarte  greu de facut dupa fiecare placere in parte... Mai sunt neajunuri pe server sunt de accord dar pe toti  nui poti intelege... Ii doresc lu WEGA sa nu lase miine jos are un server ft bune si sa continue  cu setarile  spre bine ....

Propunere mea este  Poate face un WIPE cu 30 de zile in urma  sau  un WIPE pina la primu castel si sa incercam sa mai continuam o data .... alt fel serveru este dus de ripa ... Poate propune fiecare cite un subiect ce se poate de facut de continuat severu mai departe ... WEGA poate pune la votare  niste propuneri  cu continuarea serverului ... BAFTA tuturor...

Re: Wipe
« Răspuns #12 : Februarie 21, 2018, 12:47:17 a.m. »
Daca asa e vorba atunci eu cred ca ar fi mai bine un restart nou la server de la inceput inteleg caci multi au cheltuit timp si au cheltuit bani!  Dar este in pic desbalance pe server,  cind e castelu de multe ori ma uit llllllll si NiceGuys(Hardcore)  noul ally lu fimaz intra si in 1 minuta es ca nu e folos mare sa stea si sa piarda timpul pe cind EXPERT de o Luna au stat sau impracat unik set e.t.c...  Dar fata de toti ar fi cinstit sa fie restart nou la proect!!!  Caci ca sa poata sa ia cineva castelu trebuie inregistrate 3 alliance dar care?)  Ca llllll si hardcore sau destramat deja fine ramine?)  Expert Win cred ca e bine UN restart!.....
« Ultima Modificare: Februarie 21, 2018, 01:11:30 a.m. de Silences »

Re: Wipe
« Răspuns #13 : Februarie 21, 2018, 01:19:00 a.m. »


Ai facut non Pvp Cry wolf altar shi acum oamenii fara Guil nu au shanse sa se apropie de balgas de oarece ii ucid cei puternici, pina acum se putea de shantaja cu uciderea elfilor de pe altar da acum Cinei top conduce balul.

[/quote]

oi blea mai ushis cu fraza asta  :bomb: :bomb: :bomb: :bomb: shantajistule  :sarcastic:

Re: Wipe
« Răspuns #14 : Februarie 21, 2018, 07:57:24 a.m. »


oi blea mai ushis cu fraza asta  :bomb: :bomb: :bomb: :bomb: shantajistule  :sarcastic:
Iaute in mu tot potsi invatsa ceva nou) azi ai invatsat un cuvint nou, mine altul :crazy: :crazy: